Будні: з 10-00 до 18-00, Сб та Нд: вихідний
Інформація
Пошук

Таємничий завод Мілкіленд в Польщі

І знову "легендарний" і містичний завод Мілкіленд в Польщі!

Вітаємо всіх допитливих читачів. Якщо Ви зараз читаєте цей матеріал, значить слово Milkiland для Вас вже не ново і досить знайоме. Для тих, хто все-таки не в курсі, пару слів про них. «Мілкіленд» - міжнародний диверсифікований виробник молочних продуктів з бізнесом в країнах СНД і ЄС. На жаль, на момент написання цього матеріалу, відчуває фінансові труднощі, про що ми писали по посиланню.

Однак, в рамках цієї статті нас зацікавив саме підрозділ Milkiland Ostrowia сирзавод в Польщі навколо якого крутиться безліч містичних і загадкових брендів спортивного харчування "аля Польща" (наприклад, бренд Powerful Progress, читайте першу статтю тут і продовження історії тут) та іншої продукції незрозумілого походження (про яку ми напишемо в цій статті), яка безперешкодно поширюється на просторах України.

Milkiland WPC80 в Україні

Одним з продуктів, що виробляється на заводі Milkiland Ostrowia в Польщі є WPC80 (він же Whey Protein Concentrate 80%, він же Концентрат Сироваткового Білка 80%, він же КСБ80). Це сировинний протеїн в мішках по 15кг, висушений методом Ультрафільтрації, виключно без смакових добавок для подальшої переробки.


Ці мішки надалі використовуються виробниками харчових і дієтичних продуктів для безпосередньо готової продукції. Саме виробники спортивного харчування використовують подібного плану КСБ80 в мішках, як основу сумішей смакових протеїнів для коктейлів в звичному розумінні простої людини.

Так сталося історично, приблизно в 2013-2014 році цей сировинний протеїн в мішках по 15кг активно завозився в Україну і Milkiland Ostrowia WPC80 став популярний серед спортсменів, так би мовити "на слуху". І цим гріх було не скористатися різного роду шахраям для продажу підробок і контрафакту.

Героєм сьогоднішнього матеріалу стало ось це "чудо", на якому нанесено маркування продукції Milkiland Ostrowia WPC80.Красиві упаковочки по 1 кг в корпоративному стилі бренду молочного заводу Ostrowia, зручно купувати спортсменам, смаки вражають своєю різноманітністю, ціна солоденька !!! І відразу тягнеться рука купити Milkiland Ostrowia WPC80 !!!

Але перед тим, як зробити це, трохи дьогтю в бочку меду. Поспішаємо засмутити Вас, дана продукція мало того, що ніяк не пов'язана з заводом Milkiland Ostrowia, а й взагалі незрозуміло з чого, де і ким зроблена. На підтвердження цього твердження факти написані нижче:

  1. Дуже важливо розуміти, що оригінальна продукція з заводу йде виключно в мішках по 15 кг, без смакових добавок. Це офіційно прокоментував безпосередньо Ігор Вінявський, який є директором-прокурентом фірми «Ostrowia» і директором-прокурентом фірми «Milkiand», коли ми попросили прояснити ситуацію з брендом Powerful Progress, який просуває українським людям неправдиву легенду, нібито, було налагоджено на заводі Мілкіленд в Польщі.
  2. Упаковка для продукції незрозумілого походження, знову таки, проведена в Україні (як і у всіх інших шахраїв, які заявляють про закордонне походження своєї продукції, описані в нашому Блозі) компанією Аріс Пак. Ось фото новенького невикористаного пакета, який Аріс відправили у вигляді зразка.


Виходить, замішується і фасуємо це "чудо" десь на просторах України місцевими "підприємцями" (хоча вказується виробник завод Островія Мілкіленд в Польщі для довірливих українських покупців).

З факту, зазначеного в першому пункті, випливає порушення авторського права використання чужого бренду в своїх цілях. І за це світить відповідальність авторів продукції незрозумілого походження.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні статті
Денатурація протеїну або як перевірити протеїн на якість
Денатурація білку в окропі - ефективно чи ні?Спортивне харчування передбачає вживання великої кількості білка. Особливо спортсменами, які намагаються наростити м'язи. Протеїн бодібілдери беруть з нату..
3209
BioLine Nutrition НЕ Germany!
У всіх нас, давно усталене поняття, що товари вироблені в Україні - г * вно. І саме цією установкою і маніпулюють виробники, в даному випадку спортивного харчування, які позиціонують свої товари нібит..
3081
ProLab Nutrition Польща? Перевіримо!
І знову здрасьте ! Раді вітати тих, хто з нетерпінням чекає нових статей від Носорога, які підривають бомблящі пук *** и у недобросовісних брендів!Сьогодні в огляді ProLab маде ін Поланд Nutrition!УВА..
2475
Риб'ячий або рибний жир - чи не все одно? Проливаємо світло на Омега-3
Риб'ячий, рибний - не все одно? Проливаємо світло на Омега-3Смак риб'ячого жиру багатьох переслідує з раннього дитинства. Особливо покоління радянських років, коли ця «добавка» була панацеєю від усіх ..
2066