Інформація
Пошук

ІнулІн в порошку

Nosorog Inulin, 200 грам
0

207 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

ІнулІн в порошку

Стабільно коректна робота шлунково-кишкового тракту позитивно впливає на емоційний і фізичний стан людського організму. Тому дуже важливо при перших відчуттях дискомфорту в області живота завжди звертатися до лікаря для їх усунення. Але, можна і не доводити до подібного стану якщо дотримуватися правил ЗСЖ і приймати інулін порошок. Купити його можна в інтернет-магазині «Носоріг» за дуже привабливою ціною і при цьому відмінної якості. Але, для початку, давайте визначимо його склад особливості та переваги застосування.

Визначення та особливості

Інулін - це органічна сполука групи полісахаридів. Найбільша його насиченість в складноцвітих рослинах, а зокрема, в цикорії, лопусі, топінамбурі і агаві. Іншими словами, це фруктозан, запасний вуглевод. Купити інулін в порошку слід тим, кому не можна за медичними показаннями приймати чисті вуглеводи. Зміст харчових речовин в інулін на 100 грам продукту:

Нутрієнт
Кількість
Калорійність
180 кКал
Вуглеводи
90 р
Харчові волокна
85 р

Як видно, енергетична цінність інуліну становить 10-у частину денної норми споживання калорій для середньостатистичної людини. І варто врахувати, що в більшості продуктів харчування практично немає вмісту інуліну, так як, вони рафіновані і очищені різними способами обробки. А це погано, тим, що харчові волокна, що містяться в інуліні в чималій кількості служать своєрідним скрабом для стінок кишечника, очищаючи його від шлаків і токсинів.

Інулін порошок, купити і приймати важливо навіть тим, хто займається спортом для коригування показників своєї ваги. Адже він здатний на істотний часовий проміжок притупляти почуття голоду. Про інулін порошок відгуки користувачів свідчать про те, що кристали інуліну легко розчиняються у воді, а отриманий розчин має злегка солодкуватий смак. Тому він ідеально підійде як підсолоджувач в чай, каву або інші напої.

Переваги застосування інуліну в порошку

Незважаючи на те, що прийом інуліну має досить позитивних моментів, до початку його застосування слід підходити з усією відповідальністю. Так, тим, хто раніше не користувався цією рослинною добавкою у вигляді порошку, варто почати з 4 грамів на добу, це одна чайна ложка.

Інулін порошок купити можна і дітям з трьох до семи років. Добова норма для них повинна скласти 2 грами порошку, тобто половина чайної ложки. Порошок інуліну надає наступний позитивний вплив на організм:

  • очищення стінок шлунка і кишечника;
  • нормалізація регулярного стулу;
  • стабілізація метаболізму;
  • поліпшення загального фізичного самопочуття;
  • підвищення активності людського організму.

Інулін порошок купити в Києві краще в магазині «Носоріг», в спеціалізованому маркеті з продажу спортивного харчування. Ми замовляємо якісну сировину, виготовлену на сертифікованому обладнанні для наших продуктів, а значить можемо запропонувати справжню якість за розумною ціною.

Популярні товари