Інформація
Пошук

Екстракт кореня женьшеню

Nosorog Panax Ginseng, 60 капс
1

222 грн.

Nosorog Panax Ginseng, 30 капс
0

117 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Екстракт кореня женьшеню

Грамотно підібране спортивне харчування звільнить від перешкод і бар'єрів складну дорогу атлета до поставленої мети. Якщо в планах спортсмена є схуднення, то необхідно купити в раціон екстракт кореня женьшеню. Добавка допоможе скоріше побачити в дзеркалі промальований рельєф, який раніше переховувався за щільною жировим прошарком. Вона сприяє схудненню і безпечного виведення продуктів розпаду, які утворилися в процесі розщеплення жирів.

Екстракт кореня женьшеню, ціна якого знаходиться в демократичному сегменті, використовують і для загального зміцнення здоров'я. Добавка благотворно впливає на роботу основних систем. З її допомогою борються з дією вільних радикалів, вона стимулює природні захисні реакції організму. Оскільки прийом женьшеню сприяє зміцненню капілярних стінок і нормалізації кровоносного тиску, виконується захисна функція судин.  

Аспекти вибору

На сторінках інтернет-магазину «Носоріг» спортивне харчування і добавки для атлетів, які тренуються представлені широким асортиментом. Екстракт кореня женьшеню купити з максимальною вигодою зможуть споживачі, які проаналізують лінійку продукції з таких аспектів:

  • обсяг фасування
  • форма випуску
  • вартість продукту
  • наявність у складі корисних компонентів і допоміжних інгредієнтів (вітаміну С, желатину та ін)
  • калорійність, бажаний час вживання капсул
  • можливість поєднання таблеток з їжею та іншими продуктами спортивного харчування.

Значення має рекомендоване виробником дозування і схема прийому засобу. Також з менеджерами погоджують формальні деталі – умови доставки в Київ та регіони України, строк зберігання та репутацію виробника товару.

Результат прийому

При коректно розрахованому курсі прийому атлет досягне комплексних результатів. Екстракт женьшеню поліпшить роботу імунітету, підвищить опірність вірусним та інфекційним хворобам. Добавка позитивним чином відобразиться на фізичній витривалості, ментальній концентрації і працездатності. Вона має потужні тонізуючі та антиоксидантні властивості.

Популярні товари