Інформація
Пошук

Вітамін D3 (холекальциферол)

Nosorog MultiVitamin, 60 табл
0

264 грн.

Nosorog Vitamin D3 2000 IU, 100 капс
2

195 грн.

NOW Eve Women's multi, 90 таб
0

690 грн.

ON Opti-Men, 150 таб
0

1 400 грн.

ON Opti-Men, 240 таб
0

2 067 грн.

ON Opti-Men, 90 таб
0

897 грн.

ON Opti-Women, 120 капс
0

690 грн.

ON Opti-Women, 60 капс
0

461 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього сторінок: 1)

Вітамін D3 (холекальциферол)

Vitamin D3 - краща форма вітаміну D!

  • Підсилює і регулює імунітет
  • Підтримує оптимальний рівень серцево-судинної системи
  • Підтримує здорову щільність і структуру кісткової тканини
Вітамін д 3 2000 (холекальциферол) це поживна речовина, що має важливе значення для функціонування організму. Вітамін D3 можна купити в нашому магазині, він підтримує здоров'я кісток, імунітет, серцево-судинну функцію і клітинний метаболізм. Дослідження вказують на переваги оптимального рівня вітаміну D3. Vitamin D3 взаємодіє з безліччю генів, таким чином, граючи ключову регулюючу роль як активатор метаболізму для безлічі метаболічних процесів.
Існує дві форми вітаміну D, як добавки, це D3 (холекальциферол) і D2 (ергокальциферол). Вітамін D3 є природною формою у людей. Дослідження показують, що додатково прийнятий вітамін D3 (холекальциферол) значно ефективніше перетворюється в активний d 3 вітамін в організмі, ніж вітамін D2 (ергокальциферол). Це робить Vitamin D3 кращою добавкою цієї поживної речовини, тому, важливо купити його за найкращою ціною.
Vitamin D3 2000 IU необхідний для життя. Він регулює гомеостаз кальцію в організмі людини, що має життєво важливе значення, так як кальцій бере участь у функції всіх клітин. Баланс кальцію також важливий для росту та формування кісток, а також для функції нервової системи. У кількох дослідженнях було показано, що вітамін D підтримує здорову структуру кісток. Однак в останні кілька років все більше і більше досліджень було зосереджено на інші критичні функції цього гормоноподобного вітаміну. Вітамін D має важливе значення в більшості органів і систем організму. Як і інші гормони, вітамін D діє як «молекулярний перемикач», впливаючи на експресію декількох генів. Таким чином, вітамін D не тільки впливає на здоров'я кісток, але і бере участь в підтримці функцій імунної системи, серцево-судинної системи, дихальної системи та кістково-м'язової системи.
На додаток до знань про те, як вітамін D може впливати на функцію різних органів людського тіла, дослідження, показують, що більшість людей не отримують оптимального рівня цього найважливішого «супервітаміна» щодня і піддаються ризику його дефіциту. Для вирішення цієї проблеми Ви можете купити Вітамін Д3 в Києві і по Україні в нашому магазині від виробника.
Поки ми отримуємо трохи вітаміну D з харчування, основним джерелом поповнення рівня вітаміну D є вплив сонячного світла на шкіру. Вважається, що адекватного щоденного перебування на сонці досить для задоволення потреби людини у вітаміні D. Однак ряд факторів впливає на нашу здатність оновлювати запаси вітаміну D.
  • По-перше, через клімат, в якому ми живемо, перебування на сонці не завжди можливо цілий рік.
  • По-друге, прямий вплив сонячного світла на шкіру необхідно для виробництва вітаміну D. Покриття шкіри сонцезахисними засобами, запобігає виникненню необхідного впливу. Колір шкіри також є фактором, коли справа доходить до адекватного виробництва вітаміну D. Людям з більш темною шкірою потрібно більш тривале перебування на сонці, ніж людям з більш світлою шкірою, щоб виробляти таку ж кількість вітаміну D. Крім того, ультрафіолетові промені сонця не проникають в приміщення через вікна. Оскільки ультрафіолетове світло необхідний для синтезу вітаміну D в шкірі, перебування в приміщенні не призводить до вироблення вітаміну D. За однією або кількома з цих причин ми часто не в змозі задовольнити наші потреби у вітаміні D для здоров'я.
Другий поширений джерело вітаміну D це харчування. Проте, мало хто продукти мають високий вміст вітаміну D. Риба і морепродукти є найбагатшим джерелом. Вітамін д 3 норма, для дорослих у віці від 19 до 50 років - 200 МО в день, а для людей у ​​віці від 51 до 70 років - 400 МО в день. Недавні дослідження показали, що ці рівні часто вкрай недостатні для забезпечення оптимального рівня вітаміну D і для досягнення користі для здоров'я, пов'язаної з адекватними рівнями вітаміну D. Деякі дослідники припускають, що мінімальне щоденне споживання 1000 МО необхідно для підтримки ледь достатнього рівня вітаміну D.
Вітамін д 3 в раціоні харчування або від сонця вимагає два етапи активації в організмі. Перша активація відбувається в печінці, а друга активація відбувається в нирках, що дозволяє регулювати метаболізм кальцію. Однак рецептори вітаміну D присутні по всьому організму, в таких тканинах, як шкіра, хрящі, серце, простата, кістки і кишечник. Таким чином, другий етап активації також відбувається в локальних тканинах. Недавні відкриття висунули на перший план важливі ефекти вітаміну D на різні клітини імунної системи.

Імунна система

Дослідження показують, що Vitamin D3 має важливу імуномодулюючою дією. Відомо, що різні клітини іммунной системи, такі як Т-лімфоцити і антігенпрезентірующіх клітини, експресують рецептор вітаміну D на своїй поверхні при активації. Нещодавно було виявлено, що вітамін D впливає ці імунні клітини та на їх експресію цитокінів, які є хімічними посланцями імунної системи. Імуномодулююча дія вітаміну D поширюється також на моноцити і дендритні клітини імунної системи. Дендритні клітини є важливими антиген-процесорними клітинами імунної системи, які функціонують, щоб ініціювати імунну відповідь. Змінюючи експресію цитокінів в дендритних клітинах, вітамін D може запобігати надмірну активність імунної системи і підтримувати імунну систему в нормальному здоровому стані.

Серцево-судинне здоров'я

Дослідження розкрили роль Vitamin D3 2000 IU в підтримці серцевої функції. Міоцити серця (клітини) експресують рецептор вітаміну D, як і клітини гладких м'язів кровоносних судин. Користь вітаміну D для серця потенційно висока. Дослідження на клітинах серця мишей показали, що введення вітаміну D впливає на їх ріст і проліферацію. У цих клітинах вітамін D уповільнює вивільнення білка, який може завдати шкоди функції цих клітин, проявляючи кардіозахисною властивості. Також було показано, що вітамін D надає модулюючий вплив на серцевий ритм. Знову ж таки, в клітинах серця мишей придушення дії рецепторів вітаміну D призвело до збільшення швидкості скорочення і розслаблення. У нормальних міоцитах серця миші введення вітаміну D призвело до нормалізації скоротливості серця.
Дослідження на людях підтвердили важливість вітаміну D для роботи серця. Люди з найвищими рівнями вітаміну D мали чудову серцеву функцію в порівнянні з людьми з низьким рівнем. Ці ефекти включають дисбаланс в імунній продукції маркерів запалення, порушуючи нормальну запальну відповідь і приводячи до потенційного впливу на всі тканини, включаючи серце і кровоносні судини. Відновлення оптимального статусу вітаміну D підтримує здорову нормальну запальну реакцію і, таким чином, може відновити оптимальне здоров'я серця і серцево-судинної системи.
Крім того, недавні дослідження підкреслюють величезні переваги достатності вітаміну D в області маркерів серцево-судинних захворювань. Дослідження раніше показали, що добавка Vitamin D3 не впливає на втрату ваги. Однак недавнє дослідження, проведене на 200 здорових людей з надмірною вагою, показало, що добавки вітамін d3 можуть посилювати серцево-судинні ефекти, пов'язані з втратою ваги. Особи, які беруть участь в 12-місячною програмою зниження ваги, були розділені на дві групи - одна отримувала плацебо, а інша група отримувала додатковий вітамін D щодня. В кінці дослідження було виявлено, що ні плацебо, ні вітамін D не чинили помітного впливу на втрату ваги, оскільки обидві групи втратили однакову кількість ваги. Проте, серцево-судинні маркери і ліпідні маркери крові значно покращилися в групі вітаміну D,
Подальший вплив вітаміну D на здоров'я серцево-судинної системи через його потенційний ефект регуляції кров'яного тиску. Хоча механізм впливу вітаміну D на регуляцію артеріального тиску неясний, відомо, що Vitamin D3 регулює баланс кальцію, підтримує ендотеліальну функцію, активує транскрипцію генів і впливає на натрієво-калієвий баланс і систему альдостерону в нирках. Цілком ймовірно, що вітамін d3 в таблетках робить свій регулюючий вплив на кров'яний тиск одним або декількома з цих способів. Було проведено дослідження для оцінки впливу статусу вітаміну D на артеріальний тиск. Результати цього дослідження, показали, що люди з найвищим статусом вітаміну D мають підвищену здатність підтримувати рівень артеріального тиску в нормальних межах. Підтримуючи рівні артеріального тиску в діапазоні, який вже є нормальним, віт d3 сприяє здоров'ю та добробуту серцево-судинної системи.

Щільність і структура кісток

D3 вітамін, очевидно, необхідний для оптимального засвоєння кальцію. Недавні дослідження показали, що, можливо, більшість жінок з проблемами здоров'я кісток мають низький рівень вітаміну D. У деяких дослідженнях це число перевищує 60%. Одне з них показало, що із загального числа жінок в постменопаузі більше 64% мали рівень вітаміну D менше 30 нг / мл, при тому що, оптимальні рівні вітаміну D знаходяться в діапазоні від 50 до 80 нг / мл.
У Фінляндії було проведено цікаве дослідження, в якому дівчата-підлітки були розділені на три групи: група плацебо, яка не отримувала вітамін д три, група з низькими дозами вітаміну D (200 МО в день) і група з більш високими дозами вітаміну D (400 МО ) в день). Мета дослідження - оцінити вплив споживання вітамін d3 2000 року на мінеральну щільність кісток у цих молодих здорових жінок, у яких також був адекватний кальцієвий статус. В кінці одного року дослідження в обох групах, які брали вітамін D, спостерігалося значне поліпшення щільності кісток, виміряної в стегнової кістки, в той час як в групі 400 МО також була значно вища мінеральна щільність в поперековому відділі хребта. Ці дані вказують на важливість вітаміну D в структурі і формуванні кісток, а також вказують на роль вітаміну D в здоров'я кісток, незалежно від споживання кальцію.

Vitamin D3 сприяє здоровому старінню, покращуючи клітинні функції

Вітамін D впливає на багато систем організму. Дослідження безпомилково показують, що вітамін D також є регулятором клітинного здоров'я і благополуччя. Старіючі нездорові клітини, як правило, втрачають здатність диференціюватися і виконувати свої початкові функції через кумулятивний ефект окисного пошкодження. Вітамін D сприяє підтримці нормального життєвого циклу народження, поділу, функціональних показників і смерті клітин, коли вони надмірно пошкоджені. Пошкоджені клітини можуть привести до порушення функції тканин. Сприяючи нормальному клітинному циклу, Vitamin D3 забезпечує прогресування клітин завдяки їх функціональності і їх здоровому оновленню. Тому, ми надаємо чудову можливість купити Vitamin D3 за найкращою ціною в Україні, не пропустіть цю можливість!
Популярні товари