Інформація
Пошук

Піколінат хрому

Nosorog Chromium picolinate, 120 капс
0

265 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Піколінат хрому

Що таке піколінат хрому?

Хром - це важливий мінерал, необхідний вашому організму в невеликих кількостях, який використовується для підтримки інсуліну і рівня цукру в крові. Хром, як і більшість мінералів, не може бути поглинений в чистому вигляді. Тому, він повинен бути пов'язаний з іншою речовиною, щоб зробити його стійким і абсорбуємим. У поєднанні з піколіновою кислотою він називається піколінатом хрому і продається в якості харчової добавки, ціна якої зазвичай низька. Він використовується для запобігання дефіциту хрому, який може розвинутися в результаті неправильного харчування, стресу і старіння. Поряд із запобіганням дефіциту хрому було виявлено, що він робить позитивний вплив на певні захворювання.

Переваги піколіната хрому

У більшості дієт відсутня достатня кількість хрому, і тільки кілька продуктів - пивні дріжджі, молочні продукти, молюски - є важливими джерелами, тому більшості людей необхідно  його приймати додатково або з полівітамінів, або з добавок хрому. Коли не вистачає хрому, порушується функція інсуліну і можуть розвиватися симптоми, пов'язані з діабетичними станами, такі як збільшення ваги і низький рівень енергії. Хром працює шляхом включення в молекулу, відому як GTF (фактора толерантності до глюкози); GTF підвищує чутливість організму до інсуліну і таким чином змушує інсулін працювати більш ефективно. Основною перевагою добавок піколіната хрому є те, що функція інсуліну оптимізована, що допомагає підтримувати стабільну масу тіла, високий рівень енергії і здоровий обмін речовин.

Переваги для діабетиків і не тільки

Хром відіграє важливу роль у метаболізмі жирів і вуглеводів в організмі. Більшість людей зв'язують інсулін тільки з діабетом, але хороша функція інсуліну дуже бажана для всіх, так як вона сприяє стрункому, здоровому тілу і міцному метаболізму. «Робота» інсуліну полягає в тому, щоб спочатку попередити клітки про наявність доступних поживних речовин в крові (а саме цукру і амінокислот), а потім допомогти цим клітинам в поглинанні цих поживних речовин з крові в клітини, де вони можуть бути використані для зростання, відновлення та енергії.

Коли функція інсуліну погана із-за нестачі хрому або будь-якої іншої причини, цей процес стає неефективним. Поживні речовини в крові не поглинаються клітинами повністю і тому зберігаються у вигляді «надлишку» - додаткового жиру в організмі. Ефективність інсуліну є критичним, але часто ігнорованих фактором для досягнення максимальних результатів дієти і фізичних вправ. Купити хром можна також, щоб поліпшити рівень тригліцеридів у деяких людей.

Переваги в боротьбі з холестерином

Високий рівень холестерину - це надлишок жиру в крові, який може накопичуватися на стінках артерій, що призводить до серцевих захворювань, серцевих нападів або інсультів. Численні дослідження показують, що піколінат хрому знижує рівень холестерину і тригліцеридів у крові. Той факт, що піколінат хрому абсорбується краще, ніж інші форми хрому, може відігравати значну роль в його перевагах, що знижують рівень холестерину.

Переваги для серця

Згідно з дослідженнями, піколінат хрому також може поліпшити здоров'я вашого серця. Дослідники вивчили вплив піколіната хрому на деякі маркери серцевих захворювань, включаючи підвищений кров'яний тиск і аномальну судинну функцію. Їх результати показують, що, хоча ця добавка не впливає на кров'яний тиск, піколінат хрому сприяє розслабленню кровоносних судин і покращує кровотік і швидкість відновлення серцевого м'яза після пошкодження від серцевого нападу.

Використання добавок піколіната хрому

Добавки піколіната хрому зазвичай бувають у дозах 50, 100, 150 або 200 мкг. Для досягнення найкращих результатів приймайте хром з твердою їжею, кілька разів в день. Більшість людей, що використовують хром для підвищення інсуліну починають з високого рівня і поступово знижують його до найнижчого ефективного рівня, спостерігаючи за рівнем цукру в крові дієтою та/або симптомами порушень цукру в крові (потяг до шкідливої їжі, втома, дратівливість тощо). Чоловіки можуть почати з 150-600 мкг в день, розділивши на декілька прийомів. А жінки можуть почати з 150-450 мкг в день, розділивши на декілька прийомів.

Заходи безпеки

Як і у випадку з будь-якими харчовими добавками, при прийомі добавок піколіната хрому слід дотримуватись обережності. Зазвичай він безпечний при використанні в якості добавки протягом не менше шести місяців. Однак, при використанні шести місяців, користувачі повідомляли про головні болі, нудоту, запаморочення, порушення мислення і втрату координації. Серйозніші побічні ефекти включають пошкодження печінки і нирок. Перш ніж приймати піколінат хрому, поговоріть зі своїм лікарем, особливо якщо ви в даний час лікуєтеся від будь-яких захворювань.

Популярні товари