Інформація
Пошук
Рекомендовані
Новинка
Товари зі знижкою
Хіти продажів
Відгуки про товари
Останні статті
Powerful Progress Польща? Красива легенда (Продовження)
Раді вітати всіх читачів нашого блогу. В даному матеріалі буде продовження по темі про Легенду Паверфулл Прогрес виробництва в Польщі на молочному заводі Мілкіленд. Для тих, хто не в курсі, ось посила..
203
Протеїн зі смаком героїну за 500 мільйонів злотих ! Протеїн побічні ефекти.
Це, ймовірно, найдорожча партія білка, яка коли-небудь виготовлялася. У минулу суботу британська поліція повідомила про рекордні успіхи. 1,3 тонни героїну було виявлено на контейнеровозі в порту Фелік..
100
Компанія Ultimate Nutrition закрилася. Чим відновлювати суглоби далі ?
Вітаємо читачів нашого блогу! Як Ви вже чули, компанія Ultimate Nutrition раптово закрилася (за деякими джерелами причиною закриття вказано банкрутство) і відповідно один з топових хондропротекторів д..
126
Powerful Progress виробництво Польщі ? Казкова легенда.
Останнім часом ми стабільно почали викладати огляди і статті про спортивне харчування, яке краще обходити стороною, так як істинне походження їх свідомо приховується, людям продається неякісний продук..
409

Якісне спортивне харчування купити оптом в Києві та Україні

Виробництво спортивного харчування не просте завдання і довгий час в Україні не було альтернатив дорогим закордонним брендам. Багато виробників і фірми спортивного харчування не дотримались якості. А постачальники спортивного харчування не надавали супровідний сервіс партнерів.
Але було прийнято рішення створити український бренд спортпіта NOSOROG, продукція якого буде виготовлена із зарубіжної сировини. Щоб запропонувати українцям спортивне харчування за оптовими цінами європейської якості.
Спортивне харчування на замовлення робиться за контрактом на виробництвах в Києві, які сертифіковані за стандартами якості ISO 22000 та НАССР.

Офіційний сайт спортивного харчування Nosorog Nutrition

Пропонуючи спортсменам спортивне харчування оптом, ми точно знаємо, що у нього є як мінімум чотири основних переваги перед аналогічними продуктами від інших торгових марок:
  1. ціна
  2. висока якість кінцевого продукту і широкий асортимент
  3. сучасне обладнання
  4. екологічно чиста закордонна сировина.
Продукція від Носорога користується популярністю не тільки в Києві, а й в інших населених пунктах країни. Спортивне харчування оптом не завжди купують для перепродажу: будь-який спортсмен, який активно тренується на витривалість або нарощування м'язової маси, вживає спортивні добавки в великих кількостях. Навіщо ж витрачати зайві гроші, якщо можна отримати відмінні суміші за вигідною ціною в будь-якій кількості. До того ж, навіщо втрачати час на похід в магазин за черговою порцією протеїну або іншою спортивною добавкою: купив один раз на кілька місяців і можеш взагалі не виходити з тренажерного залу.

Як замовити і де купити

Тепер оптовий продаж спортивного харчування доступний зі складу. Оптовий магазин спортивного харчування приймає замовлення цілодобово і без вихідних. За Вашим запитом буде надано прайс на спортивне харчування від виробника. Для цього просто оформите заявку і оплатіть замовлення. Ми доставимо вам ваше придбання якомога швидше.

NOSOROG приготував для вас масу корисного й ефективного, заходьте і забирайте!