Інформація
Пошук

Глюкозамін гідрохлорид

Nosorog Glucosamine Chondroitin MSM, 120 табл
1

472 грн.

SAN Glucosamine Chondroitin MSM, 90 табл
0

488 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Глюкозамін гідрохлорид

На ринку спортивного харчування міцну позицію займає фірма Носоріг. Якісні натуральні компоненти біодобавок від виробника можна купити оптом і у роздріб, поштою або  зі складу. Однією з найбільш затребуваних добавок для суглобів і зв'язок є Глюкозамін гідрохлорид, ціна якої найбільш оптимальна на ринку України.

Склад

Організм людини схожий на унікальну лабораторію, в якій виробляються всі необхідні для його функціонування речовини. В певних умовах органічна лабораторія не може повністю задовольняти потреби людини деякими хімічними сполуками. Тому виникає необхідність у використанні добавок. Купити Глюкозамін гідрохлорид варто тому, що він бере участь в процесі відновлення сполучних клітин і є найбільш популярним додатковим інгредієнтом харчування  у США. Хондроітин і Glucosamine - основні діючі компоненти добавки, для суглобів та зв'язок. Вони виступають у ролі хондропротекторів. Виробляються шляхом кислотного розкладання за допомогою води природного хітину (твердого покриву у молюсків і комах).  

Показання

Прийом глюкозаміну показаний для профілактики при великих спортивних навантаженнях, так і при хронічних болях у м'язах і суглобах. Лікувальний ефект визначається участю компонентів біодобавки у формуванні м'язів, поджилок, хрящів, суглобів, і, навіть, серцевих клапанів і судин. Тривалий прийом допомагає швидкій регенерації тканин при мікротравмах і нестачі мастильної рідини в суглобах. Болі проходять завдяки посиленому харчуванню хрящової тканини і відродження її структури. У деяких країнах Глюкозамін гідрохлорид можна купити лише за рецептом. В Україні діє режим вільного продажу. Користується великим попитом, так як допомагає відновленню тканин після посилених навантажень. Добова норма становить 4 таблетки, упаковки вистачає на місяць. Ціна на глюкозамін дуже порадує людей, охочих поліпшити стан своїх суглобів, і спортсменів, яким рекомендується приймати добавку з певною періодичністю. Рекомендується тривале вживання. Слід уникати передозування, а також бути уважним у спільному вживанні з великою кількістю цукру і алкоголю.

Популярні товари