Інформація
Пошук

ААКГ (Л-аргінін альфа-кетоглутарат)

Nosorog AAKG натуральний, 200 грам
0

554 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

ААКГ (Л-аргінін альфа-кетоглутарат)

Альфа кетоглутаратова кислота AAKG знайома кожному, хто професійно займається в залі і цікавиться спортпітом. Ця речовина має безліч позитивних властивостей, які корисні тим, кого цікавить в першу чергу - пампінг на тренуванні. Дуже важливо купувати спортивне харчування від перевіреного продавця, щоб ефект був максимальний. У амінокислоти висока біологічна доступність, тобто вона добре всмоктується, швидко і майже повністю включається в метаболічні процеси. Корисні властивості цього продукту роблять його незамінним для будь-якого спортсмена.

Які функції у ААКГ в організмі спортсмена

ААКГ спортивне харчування має кілька властивостей, які дуже корисні для тих, хто активно займається фізичною активністю. Цей продукт має такі властивості:

  • збільшує швидкість загоєння ран, переломів, травм сухожиль;
  • позитивно впливає на стан кістково-суглобової системи, корисно для профілактики і редукції артритів і іншої патології сполучної тканини;
  • служить джерелом азотистих груп, які необхідні для збільшення м'язової маси;
  • стимулює виділення СТГ (самотропного гормону росту);
  • сприяє зменшенню жирових відкладень;
  • попереджає старіння шкіри і волосся.

Альфа кето глутарат є джерелом молекули окису азоту. Ця молекула сприяє захисту серця від ішемії. Вона розширює коронарні судини і покращує живлення серцевого м'яза. Також NO розширює периферійні судини, тим самим покращує постачання клітин і тканин киснем і живильними речовинами.

Функції оксиду азоту представлені в таблиці.

Система організму
Вплив
Серце і судини
Розслаблення стінки судин, збільшення припливу крові до органів.
Ендокринна
Стимуляція вироблення інсуліну, тиреотропіну, соматотропіну: поліпшення метаболізму, нарощування м'язової маси.
Кров
Знижує в'язкість крові, знижує ризик утворення тромбів.
Імунітет
Протипухлинна, протизапальна активність, підвищення стійкості до сезонних інфекцій.
Нервова
Зниження сприйняття болю, зміцнення мієлінової оболонки периферичних нервів (зниження впливу стресу, поліпшення пам'яті, реакцій, поліпшення координації рухів).

Альфа-кетоглутарова кислота не тільки сприяє набору м'язової маси, активному і продуктивному зниженню ваги, зміцненню кістково-м'язової системи, але і зміцнює серце і в цілому сприятливо впливає на організм. Спортсмени також оцінять потужний антиоксидантний ефект від вживання цих БАДів. Купити ААКГ варто для того, щоб зміцнити здоров'я, поліпшити спортивні досягнення і привести своє тіло в порядок.

Українські виробники

На ринку України різноманітний вибір спортивного харчування. Вони розрізняються за якістю і ціною. Носоріг - це активна компанія. Купити ААКГ від цього виробника буде рішенням для тих, хто цінує якість. Ось кілька причин вибрати бренд NOSOROG для покупки спортивного харчування:

  • купити аргінін ААКГ від цього виробника можна недорого. Так як бренд український, вартість його товару нижче. Так як компанія не платить мито, це знижує кінцеву вартість для споживача. На ААКГ ціна хоч і низька, але якість абсолютно не поступається імпорту;
  • ААКГ купити також вигідно тому, що це товар виготовлений з імпортної сировини з США, Китаю і країн Європи. У цих країнах сировина для спортивного харчування проходить перевірки на безпеку поставляється разом з сертифікатами зарубіжних лабораторій. На AAKG ціна оптимально співвідноситься з якістю;
  • амінокислота AAKG проводиться на обладнанні, яке відповідає стандартам ISO 22000 та НАССР;
  • спортивне харчування AAKG від компанії НОСОРОГ можна доставити в будь-яке місто України.

Компанія здійснює доставку спортпіта по всій Україні, оплатити можна картою або готівкою. Придбати СпортПіт НОСОРОГ можна на офіційній сторінці магазину або по телефону 0938648000. Відгуки ААКГ можна прочитати на нашій офіційній сторінці під описом товару.

Популярні товари