Будні: з 10-00 до 18-00, Сб та Нд: вихідний
Інформація
Пошук

ААКГ (Л-аргінін альфа-кетоглутарат)

Nosorog AAKG натуральний, 200 грам
0

398 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

ААКГ (Л-аргінін альфа-кетоглутарат)

   Працюючим над собою атлетам l-аргінін альфа-кетоглутарат добре знайомий. Вони використовують aakg в якості ефективної добавки для пампінгу. Добавка має високу біодоступність, характеризується гарною засвоюваністю і мінімальним переліком побічних ефектів. Він застосовується бодібілдерами професійного рівня і спортсменами аматорами, які хочуть досягти відмінних результатів у вдосконаленні свого тіла.

Навіщо потрібен аакг?

   Добавка діє по кількох напрямках. Вибір на користь певних схем прийому аакг дає можливість досягти наступних цілей:

  •     експрес вироблення гормону росту;
  •     «венозність» після пампінгу;
  •     візуальна наповненість і щільність м'язів.

   Вживання ААКГ перед тренуванням покращує живлення м'язів, а прийом на ніч дозволяє відновитися після навантаження. Також наголошується користь для здоров'я. Купити ААКГ варто з кількох причин, добавка покращує живлення м'язових волокон, прискорює процес регенерації пошкоджених тканин, нормалізує кровообіг. Вона регулює водно-сольовий баланс, захищає від руйнування клітини печінки, швидко транспортує креатин в м'язи. Спортсмени зможуть видалити шлаки з організму, налагодити роботу імунної системи, відчути потужний антиоксидантний ефект від введення в раціон нової добавки.

Категорії вибору

   Наповнюючи каталог якісними товарами, адміністрація магазину «Носоріг» стежить за тим, щоб спортивне харчування повністю відповідало очікуванням покупців. Однак відвідувачам сайту також потрібно проявляти відповідальний підхід до вибору товарів. Перед тим як купити aakg аргінін, їм варто звернути увагу на наступні деталі:

  •     рекомендоване дозування;
  •     склад;
  •     форма випуску та обсяг фасування.

   Також погодженню підлягає формальна сторона замовлення – умови доставки посилки в Київ та регіони України, ціна ААКГ, спосіб та термін зберігання.

Особливості прийому

   Щоб зберегти здоров'я і досягти досконалості у побудові ідеального тіла, варто грамотно підібрати дозування і розробити персональну схему прийому. При цьому враховують цілі атлета, особливості його організму, стан здоров'я і практикуючий метод тренувань у залі.

Популярні товари