Будні: з 10-00 до 18-00, Сб та Нд: вихідний
Інформація
Пошук

Креатин гідрохлорид

Nosorog Creatine HCl, 120 капс
1

210 грн.

Nosorog Creatine HCl, 240 капс
0

375 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Креатин гідрохлорид

   З усіх добавок, що розробляються для спортсменів, креатин гідрохлорид є однією з найпотужніших. Атлети використовують цю амінокислоту, щоб швидше досягти результатів, зробити опрацювання тіла в залі більш продуктивним і якісним. Гідрохлорид креатин відрізняється високою розчинністю, тому моментально насичує організм.

   Він допомагає в нарощуванні м'язів, підвищення сили, збільшення продуктивності і витривалості в процесі виснажливих тренувань. При напруженій роботі над собою, спортсмени не зіткнуться з побічними ефектами від прийому добавки, оскільки він характеризується щадним впливом на організм і гарною засвоюваністю.

Як грамотно приймати спортивне харчування?

   Креатин гідрохлорид купити варто через його широкий спектр дій. Добавка дозволяє організму швидше мобілізувати жири, надає тілу сухість і рельєфність. Вона сприяє термогенезу, синтезу анаболічних гормонів, рекомендується при інтенсивних фізичних навантаженнях для збільшення працездатності.

   Щоб досягти належного ефекту, потрібно грамотно розробити схему прийому, приймаючи до уваги цілі спортсмена, його вік і індивідуальні особливості організму. Креатин гідрохлорид не провокує затримку рідини в тканинах, тому неприємні набряки і відчуття під час терміну прийому виключені. Атлет оптимізує свої персональні показники роботи в залі, зміцнить м'язовий корсет, скоротить до мінімуму жировий прошарок.

Категорії вибору

   На сторінках каталогу, який представив магазин «Носоріг» для спортсменів і бодібілдерів, які тренуються, представлений великий асортимент продукції. Але перш ніж креатин гідрохлорид купити, варто звернути увагу на такі деталі:

  •     форма випуску;
  •     склад (тип активних інгредієнтів і допоміжних речовин);
  •     обсяг фасування creatine HCl;
  •     наявність смаку;
  •     спосіб прийому;
  •     умови зберігання;
  •     перелік протипоказань для прийому;
  •     термін придатності тощо.

   Також, Ви можете дізнатися яка ціна на креатин гідрохлорид у менеджера, умови доставки товарів з сайту в Київ та інші регіони України.

Популярні товари