Інформація
Пошук

Добавка ЗМА - ZMA

Nosorog ZMA, 120 капс
0

348 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Добавка ЗМА - ZMA

Що таке ZMA?

ZMA - це комбінація цнка, міагнія і вітаміну B6.

Прийом цинку і магнію має ряд переваг для функціонування організму. Магній сприяє підтримці електролітного балансу і підтримання здоров'я кісток і зубів. Благотворно впливає на роботу нервової системи і м'язів. Без магнію також порушується синтез білка. Цей елемент позитивно впливає на психологічне функціонування організму і допомагає боротися з втомою.

ZMA, безумовно, є однією з популярних харчових добавок, які охоче використовують ентузіасти силових тренувань для поліпшення відновлення після тренування, включаючи поліпшення якості сну і підтримку нарощування м'язової маси за рахунок стимуляції секреції анаболічних гормонів, таких як тестостерон, гормон росту або IGF-1 ( інсуліноподібний фактор росту 1).

Добавка ZMA містить у відповідних кількостях комбінацію цинку, магнію і вітаміну B6, творцем якого був якийсь Віктор Конте, власник американської компанії Bay Area Laboratory Co-Operative (BALCO).

Вищезгаданий Віктор Конте 2000 року провів дослідження за участю футболістів, результати якого свідчать про те, що в результаті прийому добавки ZMA рівні цинку і магнію в плазмі тестованих спортсменів були значно вище, що призвело до підвищення концентрації тестостерону і IGF-1 в порівнянні з група плацебо. Більш того, гравці, які брали ZMA, також показали збільшення сили.

Не доводиться сумніватися в тому, що і цинк, і магній є дуже важливими мінералами в раціоні фізично активних людей, які повинні постійно надходити з їжею в відповідних кількостях, щоб задовольнити підвищені потреби організму в результаті постійних занять спортом. У разі дефіциту цинку і / або магнію, виявленого з допомогою належних діагностичних тестів, додавання цих елементів може бути дуже корисним рішенням.

Купити ЗМА (ZMA) вигідно в Києві і Україні!

Відмінною особливістю нашого бренду є дати можливість Вам купити добавки для здоров'я за найкращими цінами на ринку України. Ціна на ЗМА у нас найнижча, за те склад на багато цікавіше навіть, ніж деяких зарубіжних аналогів. У нас Ви завжди зможете купити ЗМА без переплат, максимально вигідно і максимально швидко. З усіх питань звертайтеся до нас за контактним номером телефону і ми обов'язково надамо Вам якісний продукт і сервіс!

Ефект прийому ZMA

Додавання цинку сприяє нормальному функціонуванню імунної системи і метаболізму макроелементів. Він допомагає підтримувати правильний рівень тестостерону в крові, позитивно впливає на зір, покращує стан кісток, шкіри, волосся і нігтів. Також важливо благотворний вплив цього елемента на когнітивні функції. Крім того, цинк захищає клітини від окисного стресу. Ця добавка покращує якість сну і, отже, кращу регенерацію.

вітамін B6

ZMA, збагачений вітаміном B6 для подальшого поліпшення засвоєння і використання цинку і магнію, є потужною, повністю натуральної дієтичною добавкою з клінічно доведеним ефектом збільшення кількості речовин і рівнів зростання (IGF-1) і додає сили набагато більше, ніж плацебо.

Результати можуть бути різними у різних людей.

Висновки

Чи варто купити і приймати ЗМА? Так, це буде ідеальна добавка для людей з дефіцитом цих інгредієнтів, а також буде хорошою добавкою для тих, у кого проблеми зі сном. Кожна добавка працює по-різному для всіх, тому варто перевірити її на собі.

Популярні товари