Інформація
Пошук

Креатин моногідрат

Nosorog Creatine Monohydrate, 300 грам
6

653 грн.

Nosorog Creatine Monohydrate, 600 грам
0

1 248 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Креатин моногідрат

Креатин моногідрат від виробника в магазині «Носоріг».

Інтернет-магазин «Носоріг» пропонує креатин моногідрат від виробника за вигідними цінами з гарантією якості. Тут можна придбати спеціалізований СпортПіт Creatine Monohydrate і інші дієтичні добавки за цінами виробника. Натуральна добавка креатин моногідрат, ціна якого доступна, широко використовується професійними і початківцями спортсменами для більш високої продуктивності тренувань і поліпшення спортивних досягнень.

Інтернет-магазин пропонує до покупки продукцію вітчизняного виробника спеціалізованих спортивних сумішей і харчових добавок компанії «Носоріг».

Наша компанія виробляє широкий асортимент продукції різного призначення з використанням інновацій в технологіях, застосовуючи високотехнологічне обладнання. Торгова марка заслужила довіру в своїй країні і далеко за межами України, кількість постійних клієнтів стабільно зростає.

Особливості creatine monohydrate.

Рішення креатин моногідрат купити в нашому інтернет-магазині - правильний вибір, незалежно від того:

  1. займаєтеся ви спортом на професійному рівні;
  2. тільки почали тренуватися;
  3. ведете активне життя і хочете підтримати енергетичний запас;
  4. відновлюєтеся після недавно перенесеного захворювання.

Creatine Monohydrate - хімічна сполука молекул води і креатину. До групи анаболічних препаратів не відноситься. В організмі людини креатин виробляється з амінокислот в достатній для нормального функціонування кількості. При звичайному режимі (середня рухова активність) витрачається не більше 2-х грамів креатину моногідрат за наявності в організмі 120 грам.

При інтенсивних тренуваннях і високих навантаженнях витрата креатину різко збільшується, що призводить до швидкого зменшення запасу. Його рекомендується заповнити якомога швидше, щоб виключити ймовірність виникнення проблем із серцевою діяльністю.

Якщо чекають інтенсивні спортивні навантаження, вам варто купити креатин моногідрат до початку спорт-тренувань, тим більше ми пропонуємо продукт за найкращою ціною. Залежно від того, яка форма прийому добавки краще, придбати можна продукт в капсулах або в порошку. Ми пропонуємо купити його в будь-яких обсягах замовлення. Дізнавшись, скільки коштує креатин моногідрат при закупівлі оптом, ви будете приємно здивовані.

Слід пам'ятати, що будь-які вітаміни, мінерали та добавки ефективні і безпечні виключно при правильному виборі дозування і дотриманні правил прийому. Правильно підібране дозування виключає ймовірність негативного впливу на організм. Якщо у вас виникнуть труднощі з визначенням дозування, наші компетентні консультанти дадуть відповідь на всі запитання й нададуть всебічну допомогу.

Причини приймати Creatine Monohydrate

Харчова добавка визнана результативною формулою для підвищення ефективності тренувань. Серед причин придбати Creatine Monohydrate, для використання в особистих цілях, у нас - доступна ціна. В основному використовують для того, щоб:

  • підвищити в процесі тренування силові показники. При виникненні дефіциту енергії через її підвищеному споживанню. Креатин допомагає відновити баланс;
  • підвищити витривалість при необхідності збільшення інтенсивності тренувань;
  • скоротити час між підходами, оскільки організм швидше відновлюється;
  • збільшення обсягів вироблення організмом соматотропіну і тестостерону;
  • поліпшити роботу судинної системи, знизивши ризик виникнення і прогресування ішемії серця.

Корисна дія від прийому

Споживання креатину моногідрату, який продається в Києві, стимулює поступове збільшення м'язової маси. Підвищення витривалості і стійкості до навантажень необхідно не тільки атлетам, а й спортсменам інших напрямків.

«Зростання« »спортсмена
Допомога креатину
збільшення сили - витрата енергії
добавка запобігає дефіцит енергії
більше витривалості
сприяє інтенсивних тренувань
більше навантаження
м'язи швидше готуються до нових вправ
збільшення продуктивності
приріст тестостерону і соматотропіну
краще працює імунітет
зменшує ризик захворювань

Витривалість - якість необхідна для піших туристів, велогонщиків, скелелазів і т.д. Спортпіт допоможе швидше і легше впоратися з роботою представникам професій, які передбачають високі фізичні навантаження.

Побічні дії практично відсутні. Основним недоліком буде збільшення маси тіла. Затримана в тканинах м'язів вода може привести до втрати чіткості рельєфу. Після закінчення прийому препарату водний баланс нормалізується, м'язовий рельєф знаходить чіткість, зберігши напрацьований під час тренувань обсяг.

Увага! Креатин моногідрат не рекомендується приймати на голодний шлунок, особливо людям з діагностованими виразкою і гастритом. Виконання рекомендацій виробника щодо прийому препарату виключає виникнення проблем.

Ми гарантуємо якість

В ході численних досліджень і тестувань із залученням незалежних експертів, якість і безпеку продукції української торгової марки Носоріг, були неодноразово підтверджені. Відповідність продукції бренду світовим стандартам засвідчують сертифікати.

Популярні товари