Будні: з 10-00 до 18-00, Сб та Нд: вихідний
Інформація
Пошук

Креатин моногідрат

Nosorog Creatine Monohydrate, 300 грам
5

207 грн.

Nosorog Creatine Monohydrate, 600 грам
0

375 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Креатин моногідрат

   Відвідуючи регулярно тренажерний зал, початківці і досвідчені атлети постійно хочуть покращувати свої досягнення. Якщо ви вже налаштувалися на перемогу і почали правильно харчуватися, то потрібно переходити до наступного етапу - використання спеціалізованих спортивних сумішей.

   Однією з відмінних харчових добавок для спортсменів можна сміливо назвати креатин моногідрат, продає його наш інтернет магазин, який представляє продукцію українського виробника і постачальника Носоріг. Дана торгова марка відома далеко за межами України, в Києві у нас багато постійних клієнтів.

   Багато спортсменів приймають рішення купити Creatine, щоб включити його в свій щоденний раціон. У продажу можна зустріти дві форми креатину: в порошку і в капсулах.

Особливості креатину:

   Найефективнішою і популярною формою є на загальну думку креатин моногідрат.

   Даний продукт являє собою з'єднання молекули креатину з молекулою води. Його не відносять до анаболіків, при правильно підібранному дозуванні він точно не завдасть шкоди.

   Креатин виробляється в організмі людини з амінокислот в кількості, достатній для нормального функціонування. Якщо ви будете постійно відчувати високі інтенсивні навантаження під час тренінгів, то вам варто купити креатин моногідрат в Києві вже сьогодні. У нас для всіх клієнтів найкраща ціна і найповніша наявність.

   В організмі людини міститься близько 120 грам креатину, за добу в звичайному режимі ми витрачаємо не більш як 2 грамів. Якщо ж йде курс інтенсиву, то запас витрачається швидше, отже, якомога швидше потрібно його заповнити.

Переваги моногідрату

Ціни на Creatine Monohydrate не єдина перевага данї спортивної добавки, є й інші позитивні аспекти:

  •     зростання силових показників в процесі тренування - при підвищеному споживанні енергії виникає її дефіцит, креатин допомагає позбутися від нього;
  •     підвищується витривалість атлета, що дозволяє в свою чергу збільшити інтенсивність;
  •     зменшується час на відпочинок між підходами;
  •     збільшується виробництво тестостерону і соматотропіну;
  •     поліпшується робота серцево-судинної системи, знижується ризик виникнення ішемії.

   Якщо ви налаштувалися на регулярні тренування з повною віддачею, то вам може виявитися корисним Creatine Monohydrate, який можна замовити і купити у нас. У вас буде поступово збільшуватися якісна м'язова маса, хоча сам по собі креатин тільки підвищує витривалість і силові показники.

   Що стосується побічних ефектів від прийому креатину моногідрату, то їх практично немає. До того ж фахівці стверджують, що навіть ті негативні фактори, які присутні в продукті, не завжди і не у всіх проявляються. Головний доведений мінус - збільшення маси тіла. Найчастіше це відбувається через затримку води в м'язах, що призводить до втрати рельєфу. При припиненні прийому креатину все приходить в норму, в тому числі і водний баланс.

   Не варто приймати моногідрат креатину на голодний шлунок, особливо тим, хто вже встиг заробити гастрит або виразку.


Популярні товари