Будні: з 10-00 до 18-00, Сб та Нд: вихідний
Інформація
Пошук

Гороховий протеїн

Nosorog Pea Protein Isolate натуральний, 700 гр
0

473 грн.

Nosorog Pea Protein Isolate тофі, 700 гр
0

473 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Гороховий протеїн
Гороховий протеїн являє собою концентровану білкову суміш, яка виготовляэться з горохових зерен. Для виробництва використовується особливий сорт жовтого гороху, який багатий на амінокислоти, білки. Спортивне харчування на його основі дозволяє отримати активний ріст і відновлення м'язів завдяки метионину і цистеїну, які провокують підвищене утворення колагену в організмі.

Кому потрібна така добавка?

Фахівці вважають, що гороховий протеїн купити варто тим спортсменам, які мають непереносимість лактози, певні проблеми з алергіями харчового формату, а також спортсменам-вегетаріанцям.
У Києві є спеціалізовані магазини, які надають великий асортимент добавок. Серед запропонованого найпопулярніші добавки торгової марки NOSOROG.

Переваги горохового білка

Гороховий протеїн, ціна якого вважається порівняно доступною, сповнений маси переваг:
  • Продукт багатий рослинним білком, що дозволяє його вживати людям з непереносимістю лактози та ін .;
  • Містить в собі аргінін - амінокислоту, яка займає важливе значення в процесі набору маси м'язової, а також сприяє витривалості організму;
  • Містить значну кількість амінокислот. Здатний забезпечити організм дев'ятьма незамінними амінокислотами, які провокують вплив на м'язи, створюючи оптимальні умови для їх росту;
  • Білок повільний. Завдяки цій властивості рекомендується прийом добавки перед сном, також її можна споживати в тому випадку, якщо протягом наступних трьох-чотирьох годин немає можливості здійснити правильний перекус.
В Україні спортсмени вкрай уважно ставляться до свого харчування. Адже дуже важливо правильно збалансувати прийом спортивних добавок, щоб отримати бажані результати після важких тренувань. Якщо раніше багато людей змушені були відмовляти собі у використанні протеїну через наявність лактози або ж алергічних харчових реакцій, то сьогодні все стало іншим. Протеїн гороховий може стати чудовою альтернативою, а найголовніше те, що він в своєму складі має всі необхідні амінокислоти і переваги для активного набору маси м'язової.
Популярні товари