Будні: з 10-00 до 18-00, Сб та Нд: вихідний
Інформація
Пошук

Д-аспарагінова кислота

Nosorog DAA, 200 гр
0

266 грн.

Nosorog DAA, 120 капсул
0

196 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Д-аспарагінова кислота

Ендогенна д аспарагінова кислота позиціонується як амінокарбоновое з'єднання, що підвищує рівень тестостерону. Фізично активні чоловіки вважають, що якщо аспарагінову кислоту купити, красиве і рельєфне тіло гарантовано.

Відмітні властивості DAA

Аспартат виявлений у хребетних і безхребетних тварин у складі білкових сполук, а також у вільній формі. Його безпосередню участь у коригуванні діяльності ендокринної системи і геенрації гормонів безперечно. Крім цього хімічне з'єднання впливає на якість роботи нервової системи, впливаючи на передачу нервових імпульсів.

Ці властивості широко використовують у  бодібілдінгу і культуризмі, так як біологічно активні речовини:

  • сприяють відновленню фізичної форми після тяжких виснажливих тренувань;
  • підвищують працездатність;
  • коригують статевий потяг;
  • зменшують жировий прошарок під час активних занять.

тобто варто d аспарагінову кислоту купити і помітна надбавка скелетних м'язів, витривалість і чоловіча сила забезпечена.

Як приймати D-аспарагінову кислоту

DAA необхідно пити 2-3 рази протягом 24 годин. Добова доза становить 3 г. Якщо аміноянтарну кислоту приймати менше місяця, ефект можна і не помітити. Рекомендований час – не менше 3 тижнів. Відмінні результати спостерігаються ­при прийомі добавки протягом 5 тижнів. Перший раз вжити аспартат слід вранці після пробудження. При цьому слід пам'ятати: амінокислоту можна змішувати з їжею або протеїновим коктейлем. Другий прийом рекомендується призначити на вечірній час доби, приблизно через 12 годин після першого вживання.

Найбільш відчутну користь від аліфатичної амінокислоти отримають особи чоловічої статі старше 21 року, у яких рівень тестостерону нижче нормального значення, культуристи (бодібілдери), які бажають підвищити інтенсивність тренувань і підкреслити гармонійно розвинену статуру.

Nosorig Nutrition – вітчизняний флагман в області виробництва спеціалізованих добавок

Компанія NOSOROG спеціалізується на виготовленні та реалізації спортивного харчування в Україні. Тут можна daa купити в будь-якій кількості за прийнятною ціною. Інтернет-магазин продає біологічно активну добавку в пластиковому контейнері. В розфасовці налічується 120 капсул. Кожна пігулка містить 2600 мг діючої речовини.

Носоріг пропонує користувачам приймати 4 капсули, прирівняні до однієї порції.

Товар можна забрати зі складу в Києві самостійно або замовити доставку.

Популярні товари