Інформація
Пошук

Мелатонін

-30 %
Акція
Nosorog Melatonin, 100 табл
3

201 грн. 140 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Мелатонін

Для корекції неспокійного сну досить купити мелатонін і безтурботний нічний відпочинок гарантований. Компанія Носоріг займається виготовленням спортивного харчування. Замовити мелатонін можна в інтернеті на офіційному сайті компанії "Носоріг".

Для чого потрібен мелатонін

Тривалий сон – мрія багатьох сучасників. Спортсмени більше за інших потребують у відмінному сні. Адже інтенсивні тренування займають у любителів здорового способу життя багато сил. Повноцінне відновлення втраченої енергії можливе тільки в одному випадку – якщо нічний відпочинок протікає максимально якісно.

Мелатонін – бад органічної природи, що виробляється в эпіфізі, – ендокринній залозі неврогенної групи. Цей гормон регулює циклічні коливання біологічних процесів, безпосередньо пов'язаних зі зміною нічного і денного циклу доби.

В бодібілдингу та культуризмі мелатонін приймають у зв'язку з:

 • масивним припливом крові до передпліччях, верхніх і нижніх кінцівок;
 • швидким зростанням;
 • інтенсивним відновленням після тренування;

Кожен вид добавки має свої переваги.

Засіб гормонального ряду, випущений у вигляді таблеток, продемонстрував високі якісні характеристики у людей з вираженим хронічним синдромом втоми. Таблетки вибирають спортсмени,  що віддають перевагу точному дозуванню, зручності зберігання і транспортування. Спресований спортхарч особливо легко приймається в тому випадку, коли таблетка має красиву захисну оболонку зі смачних харчових компонентів.

Рідка форма мелатоніну дуже часто забезпечена градуйованою скляночкою або пластиковою ложкою. У ряді випадків флакон мелатоніну забезпечений спеціальним наконечником, що дозволяє відраховувати краплі. Рідкий засіб воліють громадяни, які не навчилися або не люблять пити таблетки.

Капсули також вважаються дозованою формою, що складається з оболонки і інкапсулята – активно діючої речовини. Такий різновид зручний тим, що внутрішній вміст не розсипається і не злежується. Капсульна форма оберігає шлунково-кишковий тракт від несприятливого впливу речовини, до того ж саме засіб гормонального ряду не руйнується під впливом шлункового соку.

Прийом мелатоніну життєво необхідний людині.Його недолік викликає:

 • раннє старіння;
 • збільшення і накопичення клітинної маси, травматизованої вільнорадикальними групами;
 • нарощування маси тіла;
 • розвиток порушень обміну речовин і виникнення різноманітних злоякісних патологій.

  Nosorog: турбота про здоров'я в пріоритеті

  Мелатонін українського виробництва фірми Носоріг випускають у вигляді таблеток, всередині яких знаходиться гормон сну в кількості 5 мг.

  Спорт харчування в безрецептурному продажу в таких містах України, як: Одеса, Харків, Київ, Дніпро, Запоріжжя та інших населених пунктах.

  При замовленні мелатоніну в Nosorog, оплата доступна як готівковим, так і безготівковим способом. Доставка по всій Україні.

Популярні товари