Інформація
Пошук

Цинку цитрат

Nosorog Zinc 50, 100 табл
0

153 грн.

Nosorog ZMA, 120 капс
0

348 грн.

NOW Zinc Gluconate 50 мг, 100 табл
0

177 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)

Цинку цитрат

Харчова добавка цинк цитрат

Купити Цитрат цинку - біодоступне джерело цинку

Цитрат цинку є високо доступною формою цинкової добавки. Це означає, що він легко вивільнюється для використання в організмі. Лимонна кислота є стимулятором поглинання цинку.

Цинк, універсальний мінерал і скоро стане наступною зіркою в категорії мінералів. Завдяки перевагам для здоров'я і відносно низькій вартості. Цинк, прямо або побічно залучений в широкий спектр фізіологічних процесів. Порушення всмоктування цинку в кишечнику призводить до тяжких симптомів хвороби, таких як ураження шкіри, затримка розвитку, уповільнення росту і імунодефіцит. Тому, якщо є потреба купити цинк, як додаткове джерело мінералу, не затягуйте з цим питанням.

Добрими дієтичними джерелами цинку є, перш за все, продукти тваринного походження, наприклад м'ясо, печінка, риба, а також молоко і сир. Що стосується рослинного походження, повідомляється про високі рівні продуктів з цільного зерна і бобових. Проте, рослинний цинк, як правило, демонструє біодоступність нижче, оскільки всмоктування цинку в кишечнику в багатьох випадках залежить від таких анти-поживних чинників, як фітинова кислота.

Дефіцит цинку досить рідко зустрічається в популяціях з переважно західним харчуванням через високу частку продуктів тваринного походження і особливо м'яса в раціоні. Проте, люди зі спеціальними дієтами, такими як вегетаріанці, а також люди похилого віку, у яких шлункові дисфункції (наприклад, шлункова атрофія і ахлоргідрія), схильні до вищого ризику дефіциту цинку. 

Zinc Citrate поєднує в собі такі переваги добавки, як кращі сенсорні властивості, відносно низькі витрати при використанні через високий вміст цинку 31%, а також достатньої розчинності. У поєднанні з недавно доведеною високою біодоступністю (на тому ж рівні, що і глюконат цинку), це робить цитрат цинку кращим варіантом для використання його в якості добавок цинку.

Навіщо приймати добавку цитрату цинку?

Цинк міститься в усьому організмі людини і бере участь в значній кількості процесів і функцій:

  • Метаболізм білків, вуглеводів, ліпідів і вітаміну А
  • Підтримка роботи імунної системи
  • Виробництво білка і підтримка здорової шкіри, волосся і нігтів
  • Зростання м'язів і репродуктивне здоров'я
  • Синтез ДНК і поділ клітин
  • Як антиоксидант, що захищає клітини від окисного ушкодження
  • Підтримує здоров'я кісток
  • Збільшує пізнавальну діяльність
  • Сприяє нормальному зору

Організм регулює рівень цинку, так що в певних межах будь-який надлишок виводиться. Добавка цинк цитрат необхідна лише у випадках дефіциту або у випадках клінічної необхідності конкретного цільового застосування цинку.

Рекомендована добова доза чистого цинку становить 10 мг. 

Надмірне споживання цинку може мати токсичні наслідки або призвести до анемії. Не споживайте більше 25 мг загального цинку в день, якщо тільки не за спеціальним медичним призначенням.

У нашому магазині Ви можете купити цинк, а також довідатися яка ціна на цинк цитрат і інші вітаміни та мінерали за дуже доступними цінами. 

Популярні товари