Інформація
Пошук

Про нас

Про NOSOROG

NOSOROG є провідним, офіційно зареєстрованим брендом спортивного харчування і добавок для активності і довголіття в Україні!

Це відносно молодий бренд, який вже понад 8 років встановлює планку в цій галузі, допомагаючи спортсменам і людям різних сфер діяльності, орієнтованим на отримання результату, досягати своїх цілей.

NOSOROG, як відомо в світі спортивного харчування, має репутацію якісних, безпечних та ефективних добавок, які допомагають досягати цілей, пов'язаних з силою, м'язовим зростанням, витривалістю, втратою ваги, швидким відновлення і поліпшення загального самопочуття. Продукти NOSOROG були розроблені на підставі досвіду провідних вчених-дієтологів, лікарів і університетів, а також пройшли сувору перевірку на наявність заборонених речовин.

Виробництво

З сучасними виробничими потужностями в місті Київ, Україна (контрактне виробництво на базі ТОВ "Нутрідем" і ТОВ "Светан"), NOSOROG - одна з небагатьох компаній з виробництва спортивного харчування, що випускаються в різних товарних категоріях. З самого початку NOSOROG завжди дотримувалася практичного підходу до підтримки найвищих стандартів якості.

Безкомпромісна якість

Перед початком виробництва продукції, фахівці із закупівель NOSOROG ретельно відбирають сировину на підставі суворої специфікації. Кожен інгредієнт має сертифікат аналізу, що підтверджує якість і відсутність у складі шкідливих домішок. Поставки сировини здійснюються від спеціалізованих виробництв Европпи (Польща, Німеччина, Франція) і Китаю.

У NOSOROG ми розробляємо і виводимо на ринок безпечні, найбільш ефективні і ретельно перевірені продукти для дієтичних і спортивних добавок. Мета кожної добавки NOSOROG - підвищити працездатність і здоров'я спортсмена (і все це без використання заборонених речовин).

Асортимент

Крім класичних дієтичних добавок, таких як протеїн, гейнер, креатин, амінокислоти, NOSOROG створив категорії добавок, раніше не представлених на ринку України. Ми можемо похвалитися наявністю широкого асортименту, який покриє потреби людей, що ставлять перед собою різні цілі.

Задоволені клієнти

Строгий відбір інгредієнтів, контроль якості та виробничі процеси виконуються з однієї причини: надати вам продукти спортивного харчування найвищої якості. Наша компанія була заснована з метою забезпечення якісних харчових добавок за прийнятними цінами на ринку, і ми постійно працюємо над розробкою нових продуктів, які будуть цікаві нашим клієнтам і удосконаленням вже наявних. Ми прислухаємося до ваших порад і побажань і по можливості впроваджуємо їх, що б надати продукт, який ще більше зможе порадувати вас.

Де нас знайти

Наші продукти можна знайти по всій території України в спеціалізованих роздрібних магазинах, спортивних залах і фітнес-центрах, а також у великих продуктових мережах та аптеках. Якщо вам не вдалося знайти наш бренд в населеному пункті, де ви проживаєте і там є магазин спортивного харчування, повідомте будь ласка нам про це і ми постараємося, що б при наступному зверненні, ви змогли купити нашу продукцію, відвідавши свій улюблений магазин.

Так само, в будь-якому іншому випадку, ми здійснюємо доставку по всій Україні транспортною компанією Нова пошта, що дозволяє вам всього за кілька днів отримати вашу улюблену продукцію в будь-якому населеному пункті, навіть не маючи там спеціалізованого магазину.

Для отримання повного списку продуктів NOSOROG відкрийте меню «Категорії» на цьому веб-сайті або проконсультуйтеся у наших менеджерів.