Інформація
Пошук

Гідролізовані пептиди колагену

Nosorog Collagen peptides plus, 90 табл
0

250 грн.

Nosorog Hydrolyzed Collagen натуральний, 400 грам
0

624 грн.

На вагу Peptan Collagen Hydrolyzed (1 кг)
0

1 178 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)

Гідролізовані пептиди колагену

Найпоширенішим білком в організмі людини можна сміливо назвати колаген. Його масова частка від загальної ваги тіла складає близько 6%. Він присутній практично у кожній тканині, колаген – найважливіший протеїн в організмі. Він практично утримує наші клітини разом, зв'язуючи їх у єдине ціле.

Максимальна кількість цієї речовини міститься в сполучній тканині, і точніше в кістках, зв'язках і хрящах. Для того, щоб у процесі тренування на силу і витривалість захищати суглоби і зв'язки від можливих пошкоджень, рекомендується придбати колаген, оптом, який продає наш інтернет магазин.

Ми пропонуємо українському споживачеві спортивні добавки під брендом NOSOROG. Продукція даного бренду – це підсумок роботи українського виробника і постачальника, визнана не тільки у нас в країні, але і за кордоном. Багато спортсменів зі світовим ім'ям не проти купити гідролізат колагену оптом, Носоріг надає їм таку можливість.

Як колаген діє на організм:

Перш ніж купити гідролізат колагену оптом у Києві чи інших населених пунктах України, необхідно дізнатися про те, як він впливає на організм людини. Фахівці відзначають, що даний продукт добре засвоюється травною системою. Дослідники відзначили, що частина колагену засвоюється у вигляді ланцюжка амінокислот, які відразу потрапляють у кров.

На підставі аналізу ясно, що колаген, що приймається всередину, може допомогти у відновленні цілісності хряща, зміцненні зв'язок, знизити неприємні відчуття в уражених суглобах. Щільність колагенових волокон збільшилася в шкірі, хрящах і зв'язках.

Купити гідролізат колагену оптом можна також для того, щоб провести курс зміцнення кісток. За даними нових досліджень дана добавка надає позитивний вплив і на цю систему організму людини.

Отже, до доведених ефектів колагену можна віднести:

  • зміцнення хряща, зв'язок, кісток;
  • поліпшення живлення м'язів;
  • поліпшення властивостей шкіри.

 Що стосується м'язів, то одержувані амінокислоти прискорюють ріст м'язової маси, а завдяки великому вмісту аргініну поліпшується кровотік в м'язах.

Приймаємо колаген:

Ціна на колаген для суглобів і зв'язок цілком прийнятна, особливо враховуючи можливість купити даний товар оптом.

Бодібілдерам і пауэрліфтерам для зміцнення скелету, суглобів і зв'язок рекомендується приймати до 15 г колагену на добу в таблетках або порошку. Добову дозу краще розділити на 2 прийоми. Добавка не несе в собі ніякої небезпеки, так як має повністю натуральне походження.

Не варто відмовлятися від введення добавки в свій спортивний раціон: ціна на колаген порівняно невисока, а користь від його використання величезна. Вам потрібні здорові і міцні суглоби, які витримують інтенсивні тренування.

Популярні товари