Інформація
Пошук

МСМ - Метілсульфонілметан

Nosorog Glucosamine Chondroitin MSM, 120 табл
1

472 грн.

Nosorog MSM Powder, 500 грам
0

527 грн.

SAN Glucosamine Chondroitin MSM, 90 табл
0

488 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)

МСМ - Метілсульфонілметан

Метилсульфонілметан МСМ для суглобів є сіркоорганічною бистрозасвоюваною активною речовиною. Має виражену протизапальну, знеболюючу дію та імуномодулюючий вплив. Використовується як хондропротектор для відновлення організму при посилених фізичних навантаженнях і силових тренуваннях.

Українське виробництво фірми NOSOROG характеризується як вітчизняний продукт високої якості. Їм активно користуються спортсмени, бодібілдери і культуристи в Києві і по всій Україні, так як схильні до раннього виникнення деформуючого остеоартрозу. МСМ купити в Києві можна на офіційному сайті фірми-виробника Носоріг.

До складу добавки спортивного харчування входить:

  • Метилсульфонілметан (органічна сірка) - необхідна для синтезу життєво важливих амінокислот, що входять до складу м'язів, сполучних тканин і суглобів; а також захисту клітин організму від впливу вільних радикалів.

Фірма Носоріг також популярна завдяки відсутності непотрібних харчових добавок для збільшення обсягу товару за рахунок ароматизаторів та смакових підсолоджувачів. Купуючи Носоріг метилсульфонілметан msm ціна становить вартість біологічно активної речовини в “чистому” вигляді.

Ефект від застосування метилсульфонілметан

У зв'язку з тим, що це натуральний продукт, що його дія має накопичувальний ефект і проявляється лише при тривалому вживанні.

Основними позитивними проявами МСМ є:

  • зняття запального процесу в м'язових тканинах і суглобах; 
  • зміцнення зв'язок; 
  • прискорення відновлювальних процесів організму після силових тренувань та інших фізичних навантажень; 
  • участь у формуванні сполучних тканин організму, зміцнення м'язів і поліпшення еластичності шкіри; 
  • зменшення ризику спортивних травм; 
  • є хорошою профілактикою захворювань суглобів. 

Де варто придбати msm?

Щоб уникнути ризиків придбання неякісного товару в Україні варто купувати спортивне харчування у спеціалізованих магазинах від виробника.

Саме таким є інтернет-магазин NOSOROG. У якому метилсульфонілметан мсм купити можна без зайвих накруток і переплат. Для покупки можна оформити замовлення на сайті або зв'язатися по телефону з консультантом фірми в зручний час.

Популярні товари