Будні: з 10-00 до 18-00, Сб та Нд: вихідний
Інформація
Пошук

Л-глутамін (глютамін)

Nosorog Glutamine Powder натуральний, 200 грам
1

210 грн.

Nosorog Glutamine Powder натуральний, 400 грам
2

409 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Л-глутамін (глютамін)

Починати тренування, спрямовані на збільшення м'язової маси або на зниження жирових відкладень, можна в будь-який час року. Для того, щоб добитися максимальної ефективності, потрібно забезпечувати організм різними речовинами. Далеко не останню роль в процесі росту м'язів грають амінокислоти, однією з яких є глютамін. Наш інтернет магазин допоможе вам замовити і купити глютамін в Києві або будь-якому іншому місті України від українського виробника і постачальника, що працює під торговою маркою NOSOROG.

Користь від глютаміна:

Ми пропонуємо вам тільки натуральні і якісні спортивні суміші і допоміжні дієтичні добавки за доступною ціною. У нас ви можете купити глютамін в будь-якій кількості - на складі магазину завжди є хороший залишок. А ціна на глютамін від виробника найкраща на ринку України.

L-Глютамін - це одна зі складових білка. Наш організм здатний сам її виробляти, але якщо ви вирішили активно тренуватися, то цієї кількості вам буде недостатньо. Професійні спортсмени називають глютамін добавкою номер один, так як ця амінокислота:

  • бере участь в нарощуванні м'язової тканини;
  • підвищує імунітет і опірність організму людини інфекціям;
  • відновлює організм після посилених тренувань з високими навантаженнями;
  • стимулює вироблення гормону росту;
  • знижує втрати протеїну;
  • зменшує біль в м'язах після тренувань.

Якщо говорити в цілому про функціонування даної амінокислоти в організмі, то крім перерахованих функцій вона також покращує пам'ять, увагу, бере участь в процесі виведення аміаку, захищає печінку від токсинів.

Глютамін і зростання м'язів:

Всім спортсменам, які хочуть добитися збільшення м'язової маси, необхідно купити глютамін, в Києві ви легко і просто зробите це з нашою допомогою. L-glutamine пропонують багато, але при цьому тільки у нас прямі поставки від виробника, отже, найкраща вартість при високій якості.

За результатами досліджень відомо, що м'язова тканина на 60% складається саме з глютаміна. При активному тренінгу в тренажерному залі потреба в цій амінокислоті підвищується в 4,5 рази, при цьому її кількість в організмі знижується на 18% - позначається активне зростання м'язів.

Для якісного росту м'язів спортсмени часто комбінують прийом глютаміна з креатином, так як саме ці дві амінокислоти є основними будівельними матеріалами для м'язів.

У будь-якому випадку потрібно купити l-глютамін: тренується спортсмену в добу потрібно 5-10 грам амінокислоти. Якщо ви не готові ретельно стежити за харчуванням, відбираючи тільки ті продукти, в яких містяться необхідні вам речовини, то краще за все купити у нас глютамін в формі, готової до вживання в будь-який час.

Наші готові до вживання спортивні добавки продаються в зручній розфасовці. Ми використовуємо тільки якісну упаковку, що дозволяє зберігати її після відкривання тривалий період часу.

Що стосується правил прийому, то глютамін варто приймати за 25 хвилин до їжі: за цей час амінокислота встигне засвоїтися повністю. Відзначимо, що так як Л-глютамін - повністю натуральна речовина, то від його застосування не виникає ніяких побічних ефектів.

Популярні товари