Інформація
Пошук

Омега 3 риб'ячий жир

Nosorog Omega 3 Gold 1000 мг, 180 капс
1

527 грн.

Nosorog Omega 3 Gold 1000 мг, 500 капс
0

961 грн.

Nosorog Omega 3 Gold 1000 мг, 90 капс
0

293 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)

Омега 3 риб'ячий жир

Добавки риб'ячого жиру є одними з найбільш широко купованих і широко споживаних добавок на планеті. Вже більше десяти років вам кажуть, що ви повинні приймати омега голд, і, дотримуючись правил, ви старанно приймаєте їх день у день протягом багатьох років.

Але чи замислювалися ви коли-небудь про те, навіщо вам необхідно купити омега 3 поліненасичені кислоти, або, що більш важливо, звідки ви знаєте, що риб'ячий жир, який ви зараз використовуєте, корисний

У нас є все, що вам потрібно знати про omega 3 риб'ячий жир і чому ви повинні мати його в вашому арсеналі харчових добавок.

Що таке риб'ячий жир fish oil?

Риб'ячий жир, як зрозуміло з назви це жир, витягнутий з м'язів і шкіри риб. Його отримують з таких сортів риби, як лосось, анчоуси, скумбрія, оселедець і тунець. Він також міститься в печінці риб, тому ви можете побачити деякі добавки, помічені як «жир з печінки тріски». Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує вживати 1-2 порції риби в тиждень, тому що хороші вітаміни омега 3 не тільки забезпечують численні переваги для здоров'я, але і мають важливе значення для функціонування організму. На жаль, багато людей або не мають доступу до високоякісної риби, або не насолоджуються смаком риби. Ось тут-то і вступає в справу кращий риб'ячий жир в капсулах, оскільки він забезпечує простий і доступний спосіб отримати ці необхідні омега-3. Ціна на цю добавку невисока, завдяки чому, дозволити її собі зможе кожен.

Давайте тепер подивимося на деякі переваги омега-3.

Навіщо використовувати риб'ячий жир?

Риб'ячий жир підтримує функцію мозку

Ваш мозок складається з 60% жиру, і велика частина цього жиру складається з омега-3 жирних кислот. Це означає, що капсули омега необхідні для оптимальної роботи мозку і деякі дослідження показали, що додавання високих доз риб'ячого жиру може запобігти виникненню деяких неврологічних захворювань, включаючи біполярні розлади і шизофренію.

Риб'ячий жир підтримує серцево-судинну систему

Дослідження показали, що люди, які вживають багато риби, мають значно менше серцево-судинних захворювань. Крім того, було показано, що риб'ячий жир для серця знижує рівень факторів ризику, пов'язаних з серцево-судинними захворюваннями, включаючи:

 • Холестерин (через підвищення «хорошого» холестерину ЛПВЩ)
 • Тригліцериди
 • Артеріальний тиск
 • Запобігання атеросклерозу

Риб'ячий жир покращує втрату ваги

Ожиріння - це швидко зростаюча епідемія, що поширюється по всій земній кулі. Це є результатом ряду чинників, включаючи погане харчування, відсутність фізичної активності і безліч інших чинників. Що ще гірше, ожиріння також підвищує ризик розвитку інших захворювань, включаючи рак, діабет 2 типу та хвороби серця.

Купити омега 3 для спорту може допомогти в боротьбі з ожирінням і поліпшити композицію тіла, тим самим знижуючи ризик серцево-судинних захворювань та інших порушень метаболічного синдрому. Крім того, поєднання риб'ячого жиру з правильною дієтою та фізичними вправами ще більше прискорює втрату ваги і нарощує м'язи, допомагаючи поліпшити ваше здоров'я і загальну якість життя.

Додаткові переваги риб'ячого жиру

 • Це лише деякі з багатьох переваг риб'ячого жиру:
 • зменшує запалення
 • захищає зір і здоров'я очей
 • покращує якість шкіри
 • зменшує ожиріння печінки
 • покращує увагу у дітей з СДУГ
 • запобігає розумовій відсталості
 • підтримує здоров'я кісток

Досить сказати, що капсули риб'ячий жир - доволі неймовірна штука, яку необхідно приймати всім без винятку, для поліпшення загального стану здоров'я і запобіганню розвитку хвороб.

Популярні товари