Інформація
Пошук

Гліцин

Nosorog Glycine, 100 капс
0

234 грн.

На вагу Glycine (500 грам)
0

410 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Гліцин

   Як і всі амінокислоти, гліцин дуже корисний, так як він сприяє оздоровленню центральної нервової системи. Купити гліцин варто в тих ситуаціях, коли необхідно провести стабілізацію психічної діяльності. При підвищенні обсягу даної речовини в організмі швидше йде нервове напруження, яке може виникнути після тривалих психічних і фізичних навантажень.

   Інтернет магазин Nosorog допоможе вам купити Glycine в Києві в будь-який зручний час. Наша компанія виробник випускає цю амінокислоту в зручній формі порошку, який на відміну від таблеток не потрібно розсмоктувати під язиком. Ми є офіційними постачальниками для великої кількості спортивних магазинів і організацій, замовити гліцин серед наших товарів можна не тільки з Києва, а і з будь-якого іншого населеного пункту України.

Користь гліцину:

   Зазначимо, що гліцин зміцнює імунітет, а також бере участь у створенні одного з найважливіших енергоносіїв в організмі – креатину. Недолік цієї амінокислоти в організмі може негативно позначитися не тільки на загальному самопочутті, але і на роботі травної системи, стан шкіри, волосся і нігтів. При дефіциті даного препарату виникають порушення сну, сповільнюється синтез білка.

   Ціна на гліцин в Україні цілком прийнятна, його обов'язково варто придбати у нас, коли:

  •    часто виникають стресові ситуації;
  •    нестабільності ЦНС;
  •    травмах мозку    4
  •     інсультах та інфарктах.

   Спортсменам, які відчувають великі навантаження протягом всього тренування, рекомендується приймати гліцин за 20 хвилин до прийому їжі або разом з нею. Також фахівці радять приймати амінокислоту через 20 хвилин після закінчення занять і перед сном.


Популярні товари