Будні: з 10-00 до 18-00, Сб та Нд: вихідний
Інформація
Пошук

Амінокислоти BCAA 2:1:1

Nosorog BCAA 2:1:1 ананас, 200 грам
0

216 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 ананас, 400 грам
0

392 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 апельсин, 200 грам
2

216 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 апельсин, 400 грам
0

392 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 гранат, 200 грам
0

216 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 гранат, 400 грам
0

392 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 грейпфрут, 200 грам
1

216 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 грейпфрут, 400 грам
0

392 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 лайм, 200 грам
0

216 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 лайм, 400 грам
0

392 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 малина, 200 грам
0

216 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 малина, 400 грам
0

392 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 натуральний, 200 грам
0

216 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 натуральний, 400 грам
0

392 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 орбіт мінт, 200 грам
0

216 грн.

Показано з 1 по 15 із 21 (всього сторінок: 2)

Амінокислоти BCAA 2:1:1
ВСАА є комплексом, що складається з трьох амінокислот. Жодна з них не синтезується організмом, тому їх і об'єднали в даний склад. Особливості комплексу полягає в тому, що всі його складові прекрасно доповнюють і замінюють один одного.
Наш інтернет магазин продає спортивне харчування українського виробника, що працює під торговою маркою NOSOROG. Є в нашому асортименті і ВСАА, оптом його можна замовити і купити в будь-який зручний для вас час і буквально в будь-якій кількості.

Як працює ВСАА

Потрапляючи в м'язову тканину, амінокислоти з ВСАА виробляють енергію, що тягне за собою активне збільшення маси м'язів. Дія даних амінокислот зберігається протягом усього прийому добавки. При активних фізичних вправах концентрація ВСАА в організмі падає, для її заповнення необхідно продовжувати прийом. Надходження елементів комплексу ззовні покращує гормональну картину, а також захищає м'язи від голоду і руйнування білка.
Перш ніж купити БЦА в Україні, потрібно розуміти, які переваги ви отримаєте від його використання.
Їх декілька:
  • швидке засвоєння протеїну при паралельному прийомі;
  • зняття стресу і втоми в м'язах;
  • зниження рівня розкладання інших амінокислот.
Наш постачальник гарантує високу якість амінокислоти ВСАА, їх вартість порівняно невисока. Даний вид спортивного харчування можна придбати у нас як в Києві, так і замовити з будь-якого населеного пункту України. Щоб ціна була для вас максимально прийнятною, ми рекомендуємо купити ВСАА разом з іншими товарами від нашого виробника.

Цікаві особливості роботи комплексу

Для досягнення оптимального результату рекомендується приймати комплекс безпосередньо перед заняттям: це дозволить підвищити витривалість і силу, а також знизити втому м'язів.
Комплекс орієнтований на створення інших амінокислот, які потрібні для нормальної роботи організму. Серед іншого, продукт націлений на створення інсуліну. Це важливо, тому що при правильній циркуляції цукру м'язова тканина забезпечується необхідною енергією. Також при активному виробленню інсуліну краще засвоюються амінокислоти.
Завдяки роботі комплексу амінокислот в організмі підтримується необхідний рівень тестостерону і кортизолу.
Крім цього комплекс:
  • нормалізує синтез білка;
  • активізує виробництво гормону росту;
  • підвищує рівень вироблення інсуліну;
  • уповільнює розпад м'язової маси;
  • блокує розщеплення протеїну.
Останні чинники дуже важливі для тих, хто займається бодібілдінгом та фітнесом, так як найчастіше при низькокалорійних дієтах необхідно убезпечити себе від виснаження м'язової тканини.

Переваги та особливості прийому ВСАА

Купити ВСАА в Києві не складно, у нас ви отримаєте відмінну якість і кращі умови для придбання. Результати силових тренувань з використанням даного комплексу заслуговують на окрему увагу. Вони складаються з двох етапів: катаболізму і анаболізму. Якщо друга фаза більш тривала, то м'язи нарощуються з високою інтенсивністю. Для того, щоб скоротити перший етап якраз можна приймати комплекс. Більш високу ефективність можна домогтися, якщо приймати БЦАА спільно з швидкими вуглеводами. Таким чином буде отримана енергія для тканин, а також запущений процес виробництва інсуліну.
Негативні фактори від комплексу незамінних амінокислот можна отримати тільки в тому випадку, якщо станеться передозування. Якщо використовувати комплекс по інструкції, то для організму він абсолютно безпечний.
Ціни на БЦАА дозволяють купувати його в досить великих кількостях. Оптимальний обсяг на один раз варіюється від 5 до 10 грамів. Дана дозування підійде і для тих, хто нарощує м'язи, а також для тих, хто спалює жир.
Популярні товари