Будні: з 10-00 до 18-00, Сб та Нд: вихідний
Інформація
Пошук

Яєчний протеїн

Nosorog Egg Albumin натуральний, 1 кг
2

580 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Яєчний протеїн

Тим, хто займається силовими видами спорту, важливо отримувати з їжею досить білку, так як він є основою для зростання м'язової маси. Якщо для звичайної людини потрібно 1,3-1,4 грам білка на 1 кг маси тіла, то у спортсменів силових видів спорту цей показник становить 2-2,5.

Щоб забезпечити добову норму білку, рекомендується приймати яєчний протеїн. Він являє собою білок з курячого яйця, відфільтрований від жовтка, а потім висушений. Його друга назва - альбумін яєчний.

Переваги яєчного альбуміну

Протеїновий порошок, отриманий з яєць, вважається найбільш цінним в спортивному харчуванні, так як містить ідеальний набір амінокислот.

Він багатий амінокислотами, які надають найважливіше вплив на зростання м'язової маси. Це амінокислоти BCAA (валін, ізолейцин, лейцин). Тому, приймаючи альбумін, можна відмовитися від додаткового прийому добавок BCAA.

Протеїновий порошок, отриманий з яєць, містить значну кількість аргініну. Ця амінокислота стимулює синтез оксиду азоту. А він, у свою чергу, покращує живлення м'язів, розширюючи кровоносні судини. В результаті ефект від тренувань збільшується, а в період відновлення між тренуваннями м'язи активно ростуть.

Також можна відзначити високий вміст амінокислот метіоніну і цистеїну. Вони підтримують хрящову тканину суглобів і сприяють правильному виробленню гормонів.

В Україні професіонали бодібілдингу, фітнесу та інших видів спорту віддають перевагу яєчному альбуміну, який можна купити онлайн у нашому магазині.

Правила прийому протеїну

Рекомендується приймати альбумін, дозуючи порцію за допомогою скупа (ложки, яка знаходиться в упаковці). Разова порція - вміст 1 скупа, приблизно 30 м Порошок розводять в молоці, йогурті, соку або просто воді.

Загальний добовий обсяг розраховується виходячи з маси тіла. Слід пам'ятати, що в протеїновому порошку зміст самого білка становить 70-90%.

Яєчний протеїн за прийнятною ціною можна купити в українського виробника. Бренд NOSOROG пропонує доставку по Києву та іншим містам України.

Особливості прийому протеїнового порошку

Білкові коктейлі організм засвоює швидше, ніж звичайну їжу. Тому рекомендується їх пити в моменти браку амінокислот, тобто в проміжках між звичайними прийомами їжі.

Спортсмени зі сфери культуризму приймають білкові коктейлі 2-3 рази на добу. Перший прийом - через 1,5 години після сніданку. Другий - після обіду або після закінчення тренування. Третій - після вечері (але не пізніше, ніж за 2 години до сну). Після їжі повинно пройти не менше години.

Отже, альбумін яєчний - корисний продукт, який допомагає спортсменам досягти поставлених цілей, при цьому приносячи користь здоров'ю. Яєчний протеїн можна купити в Україні в нашому інтернет-магазині.

Популярні товари