Інформація
Пошук

Яєчний протеїн

Nosorog Egg Albumin шоколадний, 900 грам
1

1 036 грн.

Nosorog Egg Albumin натуральний, 1 кг
2

1 151 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Яєчний протеїн

Яєчний білок, який результат можна очікувати від його вживання

Дієта Дюка дуже популярна серед голлівудських знаменитостей. Її основа - харчування насичене білковими продуктами: куряче м'ясо, деякі види круп, молочні продукти, яйця та ін. Але, що якщо злегка скоротити це меню і додати яєчний білок, купити який можна в інтернет-магазині «Носоріг»? Вживання цієї дієтичної добавки надовго забезпечить відчуття ситості, не перевантажуючи організм зайвими вуглеводами і жирами. Не має значення, яка мета переслідується: наростити мускулатуру або схуднути - протеїн з яєчного білка однаково ефективно впорається з цими завданнями.

Експерти магазину «Носоріг» діляться корисною інформацією про виробничий процес яєчного білка, переваги його вживання, вплив на гормональний фон. Також тут буде наведена таблиця прийому яєчних білків для чоловіків і жінок виходячи з поставлених цілей.

Особливості виготовлення яєчного протеїну

Технологічний процес виробництва яєчного білка досить простий. І одночасно складний з фінансової точки зору. Ось чому на чистий яєчний протеїн, ціна входить в рівень преміум-сегмента. Найчастіше його додають в білкові коктейлі, і лише мала частина виробників, як наприклад «Носоріг» в Україні, пропонують купити яєчний протеїн без будь-яких домішок.

Отже, під впливом фізико-хімічних процесів з сировини витягується білкова фракція. Потім, вона очищається і піддається пастеризації, завдяки чому знищуються всі патогенні мікроорганізми. Яєчні протеїни містять пов'язану і вільну воду, мала кількість вуглеводів і амінокислоти впливають на регуляцію роботи багатьох систем людського організму. Користь вживання protein egg - окрема тема.

Переваги прийому яєчного білка

Протеїн, білок яєчний - вважається ідеальним за складом амінокислот. У ньому є і ті амінокислоти, які організм не здатний самостійно виробляти: лейцин, ізолейцин, валін. Варто купити яєчний білок в нашому інтернет-магазині, щоб відчути всі його переваги. А саме:

  • сухі речовини містять білок ~ 80-85%;
  • не містить глютен і лактозу;
  • немає баластних наповнювачів;
  • може прийматися щодня замість перекусу між основними прийомами їжі;
  • ідеально підходить для сушки тіла;
  • можливий до вживання без термічної обробки.

Ціна яєчного протеїну в магазині «Носоріг» доступна кожному хто прийняв правила ЗСЖ або просто вирішив поправити свій гормональний фон.

Вплив яєчного протеїну на гормональний фон

У такому мегаполісі як Київ важливо утримувати свій емоційний і фізіологічний баланс в нормі. Стресові ситуації неминуче ведуть до дисбалансу гормонального фону. Але, якщо протеїн яєчний купити, можна легко вирішити і цю проблему. Вживання цієї добавки здатне підвищити рівень гормонів ситості: GLP-1, холецистокінін і пептид YY. Одночасно пригнічуючи грелін - гормон провокує відчуття голоду. При цьому, він не робить негативного впливу на тестостерон у чоловіків.

Ознайомтеся з таблицею прийому яєчного білка для досягнення своїх цілей.

Мета
чоловік *
жінка *
Нарощування м'язів
2,5 г / кг ваги
1 г / кг ваги
Схуднення
2 г / кг ваги
1,5 г / кг ваги

* Незалежно від гендерної ознаки, приймати яєчний протеїн спільно з тренуваннями рекомендується 3-4 рази на добу: перед і після фізичних навантажень і між основними прийомами їжі. Тривалість прийому індивідуальна виходячи з особливостей кожного окремого організму.

Останнє що важливо врахувати перш ніж сухий яєчний білок купити - надійний інтернет-магазин, доступний за цінами і з бездоганним сервісом.

Чому вам буде комфортно у нас? Як купити яєчний протеїн?

В Інтернет-магазині спортивного харчування Nosorog.ua представлений широкий вибір протеїнів, тут ви також зможете підібрати такі протеїни:

Продаж яєчного та інших видів протеїну в магазині «Носоріг» здійснюється за європейськими стандартами сервісу: ми надаємо консалтингову допомогу у виборі товару, демонструємо ціни на свою продукцію, допомагаємо зробити остаточний вибір. Ваші відгуки - наша найкрасномовніша візитка, доказ того, що при ранжируванні в пошукових системах, ми в рейтингу ТОП-3. Зателефонуйте нам сьогодні, хвиля знижок в самому розпалі.

Популярні товари