Інформація
Пошук

Гепатопротектори

Nosorog Sunflower Lecithin Powder, 200 грам
1

350 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Гепатопротектори

Печінка - один з найбільших органів організму, в середньому вага у дорослої людини - 1,5 кілограма. Вона відповідає за обмінні процеси в організмі. Нездорова печінка серйозно позначається на загальному здоров'ї, тому профілактика печінкових захворювань - важливий пріоритет для тих, хто хоче залишатися в максимальному тонусі.

Особливо це важливо для спортсменів, для яких здоровий обмін речовин - ключова складова спалювання жиру, нарощування м'язової маси, підвищення загальної витривалості і сили організму.

Ключові функціональні особливості роботи печінки

Кров, що циркулює по організму,  обов'язково проходить через печінку. У ній відбуваються такі процеси:

  • переробляються поживні речовини, що доставляються кров'ю з кишечника за допомогою ворітної вени;
  • відбувається нейтралізація токсинів, чужорідних речовин, що надходять з травної системи.

У першому випадку прикладів трансформації речовин дуже багато. Наприклад, частина надходить глюкози переробляється в глікоген, що залишається організмом в резервах. У печінці білки перетворюються на амінокислоти - унікальні сполуки, що передаються згодом іншими органами. Жирні кислоти комбінуються з гліцерином, виробляючи в організмі жирової запас.

Ще одне важливе завдання печінки - вироблення жовчі, вкрай необхідної для травлення. У дорослому організмі суточно виробляється приблизно один літр.

Які речовини необхідні для здоров'я печінки?

Відразу скажемо про те, що вкрай небажано вживати, щоб не нашкодити життєво важливому органу. Про алкоголь і нікотин говорити, напевно, зайве. Що стосується печінки, то головної шкоди завдає саме перший - етиловий спирт проходить подвійну переробку, і кожен раз виділяються токсичні, отруйні організм речовини.

Також не слід зловживати смаженими, сильно приправленими, солоними продуктами. Рекомендується скоротити споживання шкідливих жирів.

Для збереження здорової печінки потрібно серйозно налягати на фрукти і овочі, зокрема яблука, вишню, виноград, цибуля, редис. Дієтологи радять замість цукру використовувати мед.

Харчові добавки для здоров'я печінки

Наш інтернет-магазин пропонує ряд додаткових дієтичних добавок для нормалізації роботи печінки, профілактики захворювань. Деякі речовини в достатній кількості отримати з повсякденних продуктів харчування складно.

Одним з таких є лецитин - відомий гепатопротектор, що видобувається переважно з соняшнику і сої. До його складу входять найважливіші тригліцериди і значну кількість фосфоліпідів, необхідних для здорового функціонування печінки.

Одна з найбільш популярних і високоефективних добавок - Nosorog Sunflower Lecithin Powder, купити яку можна для значного підвищення печінкового здоров'я. Перевага біодбоавкі - у високому вмісті фосфотіділхоліну, головної лецитинової речовини. Якщо в звичайних продуктах його вміст не перевищує 10-20%, то тут рівень концентрації досягає цілих 97%.

Крім позитивного впливу на печінку, лецитин нормалізує роботу нервової системи, а також активно сприяє виведенню шкідливого холестерину з крові. Він в цілому сприяє більш здорової роботі серцево-судинної системи.

Подбайте про здоров'я вже зараз, не відкладаючи профілактику хвороб в довгий ящик. Купуйте біодобавки для печінки на основі лецитину та інших речовин, які пропонує за доступною ціною наш інтернет-магазин. Гарантуємо високу якість продукції та її ефективність.

Популярні товари