Інформація
Пошук

Кальцій цитрат

Nosorog Calcium Citrate, 200 грам
0

209 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Кальцій цитрат

Кальцію цитрат допоможе атлетам швидше досягти гарної статури і побачити результати трудомісткої роботи в тренажерному залі. Добавка добре засвоюється, діє ефективно. Купити цитрат кальцію варто для заповнення дефіциту цього мікроелемента, профілактики ламкості кісток, судом, проблем з серцем.

Добавка в цитратній формі лужить сечу, перешкоджає утворенню каменів у нирках. Вона не знижує захисні функції шлунково-кишкового тракту, сприяє повному засвоєнню важливих вітамінів і мінералів, не провокує здуття і порушення травлення. Кальцій цитрат попереджає остеопороз, має мінімальний перелік протипоказань і побічних явищ.

Як кальцій впливає на організм?

При регулярному прийомі добавка благотворно впливає на багато систем організму. Вона надає наступну дію:

  • підтримка нормальної нервово-м'язової провідності
  • усунення алергічних і запальних реакцій
  • будівництво кісткової тканини
  • нормалізація роботи нервової системи
  • підтримка серцевої діяльності

Рекомендації до вживання

Фахівці у галузі спортивної фармакології вважають, що доцільніше всього вживати кальцій цитрат після обіду і в другій половині дня. Справа в тому, що вночі спостерігається прискорене виведення мінеральних солей із тканин. Прийом кальцію стане відмінним превентивним заходом по запобіганню втрати мінералів. Добавка краще засвоїться, якщо в раціоні достатньо магнію, фосфору, білка і вітаміну D, тому в раціон включають яйця, рибу, капусту, морепродукти.

Добова доза може розбиватися на декілька прийомів і прийматися з ранку за умови дефіциту кальцію в організмі. Її величина для дорослих людей віком від 18 до 50 років зазвичай становить близько 1000 мг/добу. Однак рекомендоване значення може бути відкориговане при необхідності досягнення певних цілей.

Кому потрібно добавка?

Купити в Києві кальцій цитрат з доставкою в інші міста України можна у магазині Носоріг. Цю добавку беруть спортсмени-аматори, а також люди, для яких бодібідинг і культуризм – це спосіб життя. Атлети, які тренуються в індивідуальному порядку розраховують схему прийому, враховуючи персональний рівень навантажень, вік, особливості організму, поставлені спортивні цілі. Ціна на кальцій цитрат в Україні, порадує абсолютно всіх, адже це выгідний спосіб покращити стан кісткової маси.

Популярні товари