Будні: з 10-00 до 18-00, Сб та Нд: вихідний
Інформація
Пошук

Екстракт трібулус террестріс

Nosorog Tribulus, 120 капс
1

231 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Екстракт трібулус террестріс

   Добавка Трибулус виготовляється з однойменної рослини. Завдяки її прийому збільшується вироблення власного тестостерону, так як вона стимулює гіпоталамус і гіпофіз. При цьому збільшується виробництво лютеінезуючого гормону, а за ним і тестостерону.

   Купити трибулус оптом можна без побоювання, так як він абсолютно натуральний і нешкідливий. Вже буквально через 5 днів регулярного прийому рівень тестостерону в організмі підвищується на 38%.

   Ціна на трибулус оптом, яку ви знайдете в багатьох інтернет магазинах, робить його однією з найпопулярніших спортивних добавок в Україні і не тільки.

   Наша компанія, як виробник і постачальник спортивного харчування та добавок, рекомендує купити трибулус оптом в Україні тим спортсменам, які обрали для себе високий темп тренувань.

Основна особливість трибулуса 

   Найголовніша особливість даної добавки – наявність великої кількості фуростанола, який не тільки покращує статеву функцію і сперматогенез, але як раз і призводить до зростання власного тестостерону.

   Замовити і купити трибулус оптом можуть як досвідчені спортсмени, так і початківці. Відзначимо той факт, що дана добавка повністю легальна, її дозволило до використання Всесвітнє антидопінгове агентство, отже не потрібно боятися допінг контролю.

   Крім нарощування маси за рахунок стимуляції вироблення тестостерону, трибулус має яскраво виражений сечогінний ефект, тому з його допомогою можна позбавитися від зайвої води в організмі перед змаганнями.

   Ціна на трибулус террестрис в Києві порівняно невелика, приймати його потрібно всього по 3 капсули в день, добову дозу краще розбивати на декілька прийомів.

Популярні товари