Інформація
Пошук

Вітамін B6

Nosorog Mg+B6, 90 табл
0

152 грн.

Nosorog MultiVitamin, 60 табл
0

264 грн.

Nosorog ZMA, 120 капс
0

348 грн.

NOW B-100, 100 капс
0

745 грн.

NOW Eve Women's multi, 90 таб
0

690 грн.

ON Opti-Men, 150 таб
0

1 400 грн.

ON Opti-Men, 240 таб
0

2 067 грн.

ON Opti-Men, 90 таб
0

897 грн.

ON Opti-Women, 120 капс
0

690 грн.

ON Opti-Women, 60 капс
0

461 грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)

Вітамін B6

Приймайте B 6 вітамін заради вашого серця!

Вперше виділений в 1930-х роках, вітамін В6 є водорозчинним вітаміном, життєво важливим для здоров'я людини. Додатковий прийом необхідний, тому що цей вітамін не може вироблятися організмом і необхідний для правильного дії більш 100 ферментів, які беруть участь в життєво важливих біохімічних реакціях.
Серед багатьох його функцій, вітамін B6 має вирішальне значення для вивільнення енергії в організмі, для правильного створення і функціонування еритроцитів, що переносять кисень, і для синтезу нейропередаючих гормонів в мозку.
Є також деякі докази того, що вітамін B6 може грати роль в пом'якшенні потенційно шкідливого впливу стероїдних (статевих) гормонів, таких як естроген і тестостерон, в організмі, так що рівні вітаміну B6 можуть бути навіть пов'язані з частотою виникнення характерних видів раку, наприклад, молочної залози і простати, які найбільш сильно пов'язані з гормонами.
Можливо, найбільш важливою є роль вітаміну В6 в регуляції білка, гомоцистеїну, навіть помітно підвищений рівень в крові якого неодноразово визначався як фактор ризику серцево-судинних захворювань та інсульту. Гомоцистеїн є абсолютно нормальним побічним продуктом засвоєння організмом білкової їжі і, як правило, повинен бути без шкоди видалений з організму. Але ризик надмірного вмісту не є незначним. Ось чому важливо купити Вітамін Б6, в цьому Вам допоможе наш магазин від виробника.
Велике європейське дослідження 1997 року молодих людей і людей середнього віку показало, що ризик серцево-судинних захворювань та інсульту більш ніж подвоївся для людей, у яких рівень гомоцистеїну в крові знаходився у верхній п'ятої частини нормального діапазону. І деякі джерела пов'язують до 10% смертельних випадків від серцевих нападів і навіть більш високу частку смертей від інсульту безпосередньо з високими рівнями гомоцистеїну. Оскільки це все ще дві основні причини передчасної смерті, такі цифри викликають особливу тривогу.
Комплекс вітамінів В, як відомо, має життєво важливе значення для запобігання надмірному гомоцистеїну. Вітамін В12 і фолієва кислота перетворюють гомоцистеїн в життєво важливу амінокислоту, метіонін; в той час як B6 перетворює його в іншу амінокислоту, цистеїн.
Не дивно, що дослідження показали чіткий зв'язок між нестачею вітаміну b6 і більш високим рівнем гомоцистеїну в крові і підвищеним ризиком серцево-судинних захворювань. Одне з таких досліджень, зокрема, показало, що щоденне вживання 4,6 мг вітаміну В6 знижує захворюваність серцевими захворюваннями більш ніж на третину в порівнянні з 1,1 мг (трохи нижче ніж добова норма вітаміну b6 1,3 мг, для дорослих до 50 років).
На додаток до його важливої ​​ролі в регулюванні рівня гомоцистеїну в крові, є також докази того, що вітамін B6 пов'язаний з належним функціонуванням імунної системи, і було показано, що у людей з дефіцитом B6 також знижується кількість життєво важливих клітин імунної системи. Також слід зазначити, що кількість вітаміну B6, необхідне для відновлення оптимальної імунної функції, особливо у літніх людей, значно перевищує рекомендовані дозування.
В інших магазинах ціна на Vitamin B6 завжди завищена, проте у нас Ви завжди можете купити його за найкращою ціною.

Інші переваги вітаміну B6, для яких є дані дослідження, включають в себе:

  • поліпшення пам'яті,
  • зниження утворення ниркових каменів,
  • полегшення передменструального синдрому,
  • зниження побічних ефектів протизаплідних таблеток,
  • зниження ранкового нездужання під час вагітності.
У традиційних медичних джерелах, вважається, що у більшості людей серйозний дефіцит вітаміну В6 вкрай малоймовірний, і, по суті, такі значення продуктів харчування вказують на те, що рекомендовані добові дози 1,3 мг для дорослих і 1,7 мг для осіб старше 50 років повинні бути легко досяжними. Миска каші забезпечить від 0,5 до 2,5 мг і навіть один банан, можливо, до 0,4 мг. М'ясо, особливо птах, така як курка і індичка, забезпечить до 0,5 мг на порцію в 30 г, як і риба. Овочі, особливо картопля і горіхи, також є корисними джерелами.
Але, незважаючи на цей широкий діапазон можливих джерел, опитування показали, що типова добова доза B6 для дорослої людини складає всього близько 2 мг в день, а для літніх людей вона знижується до 1-1,2 мг. Обидві цифри викликають занепокоєння, тому що вони передбачають не тільки те, що багато людей похилого віку отримують нижче ніж РДН (рекомендована денна норма), а й те, що багато молодих людей небезпечно близькі до цього. Слід також пам'ятати, що РДН в будь-якому випадку знаходяться на рівнях, достатніх лише для того, щоб уникнути явного дефіциту, що зовсім не те ж саме, що оптимальне здоров'я. Тому, необхідне додаткове джерело Вітаміну B6, який можна купити у нас в магазині за найкращою ціною в Україні.
Будучи водорозчинним, вітамін B6 легко виводиться з організму, і споживання алкоголю і інших сечогінних напоїв, таких як чай і каву, може різко збільшити потребу організму у вітаміні. Потреба також збільшується відповідно до кількості білка, в вашому раціоні.
З цих причин навіть традиційна медицина схильна визнавати цінність добавок вітамін В6 в капсулах до рівня 2 мг в день. Однак деякі дієтологи рекомендують дози до 100 мг на день, з огляду на значну роль B6 в боротьбі з підвищеним ризиком серцево-судинних захворювань та інсультів, пов'язаних з підвищеним рівнем гомоцистеїну в крові.
І дійсно, немає ніяких відомих токсичних ефектів вітаміну B6 на цьому рівні споживання, який фактично є верхнім безпечним рівнем дозування.
Популярні товари