Інформація
Пошук

Екстракт йохімбе

Nosorog Yohimbine, 100 табл
3

355 грн.

На вагу Yohimbe Extract (150 грамм)
0

1 082 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Екстракт йохімбе

Використання йохимбе: від історії до сучасності

Йохимбе - це вічнозелене дерево, яке поширене в західних регіонах африканського континенту. Спочатку аборигени використовували кору цієї рослини з метою поліпшення потенції, а також для поліпшення витривалості перед битвами, зменшення почуття голоду. Після того, як корисні характеристики  цього засобу були  науково доведені, екстракт йохимбе став активно використовуватися спортсменами, а також людьми, бажаючими скинути зайву вагу, підвищити працездатність, зміцнити «чоловічу силу».  Випускають його в зручній для прийому формі – купити яку можна в Києві і по всій Україні.

У чому полягає ефективність?

Діючою речовиною в йохимбе, екстракт якого застосовують для виготовлення добавок, є алкалоїд під назвою йохімбін. Його вживання сприяє мобілізації жирних кислот для вивільнення енергії. Таким чином, людина не тільки позбувається від підшкірних жирових відкладень, але і отримує додатковий енергетичний ресурс для тренувань. Оскільки йохимбе не є бустером тестостерону, приймати його можна як чоловікам, так і жінкам. Справа в тому, що ефект підвищення потенції досягається не за рахунок активізації гормонів, а завдяки частішому серцебиттю, внаслідок  чого поліпшується циркуляція крові в організмі (у тому числі і статевих органах).

Крім того, прийом добавки сприяє:

  • Стимуляції центральної нервової системи;
  • Поліпшенню концентрації уваги;
  • Підвищенню рухової активності;
  • Усуненню апатії та песимістичних настроїв.

Тому купити йохімбін і приймати його також рекомендується людям, чия робота пов'язана з істотними фізичними або розумовими навантаженнями.

Чи застереження?

Перед тим, як почати використовувати засіб, необхідно проконсультуватися з лікарем. Такі добавки протипоказані особам до 17 років, вагітним або годуючим груддю жінкам,  а також у разі захворювань жовчних проток, безсоння, проблеми з нервовою системою. Переконавшись у відсутності непереносимості і протипоказань, можна починати прийом відповідно рекомендованій дозі. Варто також пам'ятати, що йохімбін від "Носоріг", як і інших виробників, слід приймати щонайменше за 2 - 3 години до сну, щоб уникнути труднощів з засипанням. Ціна на йохімбін від українського виробника буде більш привабливою в порівнянні з закордонними аналогами, при цьому не поступаючись в якості

Популярні товари