Інформація
Пошук

Партнерам зі спортивного харчуванняNOSOROG - один з лідируючих брендів дієтичних добавок і здорового харчування України, тому ми працюємо тільки з кращими з кращих. Ми віддані нашій справі, і ділимося цією відданістю з нашими партнерами, щоб разом йти вперед і досягати успіху.

Завдяки цьому ми гарантуємо:

  1. Молодий і сучасний бренд
  2. Високу якість нашої продукції
  3. Супровідний сервіс
  4. Цікавий асортимент товарів для вирішення будь-яких потреб Ваших клієнтів
  5. Відмінні можливості для розвитку Вашого бізнесу по маржинальності.

Партнери NOSOROG - це стабільні компанії, лідери в галузі спортивного харчування, дієтичних добавок, здорового способу життя. За час роботи наша компанія зарекомендувала себе стабільним і надійним партнером. Ми будуємо ділові відносини грунтуючись на принципах довіри, відповідальності і взаємної вигоди. Продаж оптом здійснюється через персонального менеджера, з яким можна вирішити будь-які поточні питання.

Ми цінуємо наших партнерів і завжди відкриті для співпраці, щиро раді новим ідеям і можливостям! Якщо хочете стати частиною нашої команди, зверніться до нас за контактним номером телефону (063) 373-06-85 для отримання повної інформації. Для співпраці у нас передбачено дві пропозиції:

  1. Оптовий продаж спортивного харчування.
  2. Дропшиппінг по Украні з нашого складу.

Якісне спортивне харчування купити оптом в Києві та Україні

Виробництво спортивного харчування не просте завдання і довгий час в Україні не було альтернатив дорогим закордонним брендам. Багато виробників і фірми спортивного харчування не дотримались або навмисне приховували якість своєї продукції, аж до позиціонування своїх брендів, як закордонні. А постачальники спортивного харчування не надавали супровідний сервіс для партнерів.

Таке ставлення до бізнесу сприяло тому, що покупці спортивного харчування почали сприймати вироблене в Україні, як синонім неякісної продукції.

Звичайно ж, як і будь-яку людину, подібне абсолютно не влаштовує. І ми ризикнули, показати своїм прикладом, що це не так. Так, ми навмисне вибрали цей важкий шлях розвитку компанії, коли найскладнішим є донести людям, що вироблений в Україні продукт - якісний. 

Тому, було прийнято рішення створити український бренд спортпіта NOSOROG, продукція якого буде вироблятися в Україні із зарубіжної сировини (наші постачальники сировини - заводи у Франції, Польщі, Голландії, США, Китаї і тд). Все це було задумано для того, щоб запропонувати українцям спортивне харчування за оптовими цінами європейської якості. І це не пусті слова! При подальшому ознайомленні з нашою компанією Ви самі з легкістю переконаєтеся в цьому.

Спортивне харчування на замовлення робиться за контрактом на виробництвах в Києві, які сертифіковані за стандартами якості ISO 22000 та НАССР.

Магазин спортивного харчування Nosorog пропонує спортсменам купити спортивне харчування оптом, так як, ми точно знаємо, що харчові добавки нашого бренду, володіють багатьма перевагами перед аналогічними продуктами від інших торгових марок, а саме:

Доступна ціна

Купити спортивне харчування Nosorog варто багато в чому через привабливої ​​ціни на продукцію. Ця ціна грунтується на кількох принципах, яких дотримується наша компанія.

  1. Перше, це надання можливості купити харчові добавки всім бажаючим, а не тільки забезпеченим людям. Ми вважаємо, що спортивне харчування це не розкіш, а такі ж продукти, які всі купують щодня в супермаркеті і повинні підходити під будь-який достаток.
  2. Друге, плавно переходить в наступний пункт переваг, це надання максимальної якості спортивного харчування при збереженні мінімальної ціни. Якщо врахувати, що наш бренд є офіційно зареєстрованим, вся продукція виробляється за стандартами якості на потужностях в Україні, всі інгредієнти сертифіковані і офіційно ввозяться в країну і багато інших моментів, про які не знає покупець, тримаючи перед собою готовий продукт.

Висока якість продукції

Не дороге спортивне харчування не означає, що воно не якісне. Все залежить від конкретних умов і цілей компанії. Якщо у компанії мета - заробити побільше грошей, то будьте впевнені, що спортивне харчування за низькими цінами в цьому випадку, буде не якісним, що може привести до проблем зі здоров'ям. Тому, намагайтеся дізнатися побільше про виробника, перед тим як зважитеся купити спортивне харчування оптом. У нашому ж випадку, навпаки, ми надаємо кращі харчові добавки при збереженні мінімальної роздрібної ціни. Це один з принципів нашої компанії, про який ми говорили в попередньому пункті. Наша діяльність ведеться офіційно, виробництва реальні і якість продукції відповідає заявленому. Тому можна сміливо заявити, що ми надаємо споживачам якісне спортивне харчування.

Широкий асортимент

Ми відстежуємо сучасні тренди в розвитку ніші спортивного харчування і постійно розробляємо і поповнюємо наш асортимент унікальними і новими позиціями. Крім новинок у нас, також, є базовий асортимент харчових добавок, таких як протеїн, гейнер, креатин, амінокислоти і т.д.

Кращі бренди спортивного харчування можуть запропонувати споживачеві і партнерам великий асортимент продукції, так як розуміють, що збільшується кількість точок сполучення або, іншими словами, більше шансів, що покупець щось купить з такого асортименту. Тому оптовий продаж спортивного харчування Nosorog будується на такому ж принципі. Ми пропонуємо Вам широкий асортимент спортивного харчування за найвигіднішими для Вас цінами. Хочеться відзначити, що ці ціни вигідні, в першу чергу, для Вас. Виходячи з наших принципів, ми надаємо можливість, максимально заробити партнерам, для виникнення інтересу до продажу нашої продукції і побудови міцного і довгострокового співробітництва.

Сучасне обладнання

Вся наша продукція виробляється на сучасному обладнанні, що дозволяє забезпечувати відповідність стандартам якості ISO 22000 та НАССР.

Екологічно чиста зарубіжна сировина

У своїй продукції ми використовуємо якісну закордонну сировину, щоб готовий продукт відповідав вимогам сучасного світу і Ви були впевнені в безпеці його використання. Жоден з наших продуктів не містить ГМО. Ми маємо сертифікати кожного харчового інгредієнта, що б Ви могли самі в цьому переконається. Також для виробництва нашого спортивного харчування, використовуються лише необхідні інгредієнти, без доданого цукру, барвників і т.д., щоб по максимуму зберегти первозданний вигляд. Спортивне харчування Nosorog це синонім природних, натуральних і безпечних для здоров'я харчових добавок.

Спортивне харчування за оптовими цінами Nosorog, користується популярністю не тільки в Києві, а й в інших населених пунктах країни. Так само, розглядається перспектива оптового продажу спортивного харчування закордон. Тому, якщо Ви зацікавлені в продажу продукції нашого бренду в своїй країні, будемо раді співпраці.

Спортивне харчування оптом не завжди купують для перепродажу: будь-який спортсмен, який активно тренується на витривалість або нарощування м'язової маси, вживає спортивні добавки в великих кількостях. Навіщо ж витрачати зайві гроші, якщо можна отримати оптовий прайс спортивного харчування і забезпечувати себе необхідною кількістю добавок за вигідними цінами, не втрачаючи при цьому часу на похід в магазин за черговою порцією протеїну або іншій спортивній добавки.

Як замовити і де купити

Для покупки нашої продукції оптом, Ви можете відвідати склад спортивного харчування в Києві.

За Вашим запитом буде надано прайс на спортивне харчування від виробника, де Ви зможете вибрати необхідні Вам продукти з усього асортименту і вибрати потрібну кількість. Також, система автоматично підрахує суму до оплати на підставі Вашого вибору. Для цього просто оформите заявку і оплатіть замовлення. Ми доставимо Вам замовлення якомога швидше.

Спортивне харчування дропшіппінг

Також, ми пропонуємо всім бажаючим заробити разом з нашою компанією, тому у нас є така форма співпраці, як дропшіпінг. Крім складно назви, ця система досить проста. Ми реєструємо Вас в системі, як партнера і Ви отримуєте певну знижку від роздрібних цін. Потім надсилаєте нам замовлення і оплачуєте нам суму з урахуванням Вашої партнерської знижки.

Ваша прибуток складає: роздрібна ціна мінус партнерська ціна.

Як бачите, все дуже просто. Вам не потрібно орендувати приміщення під склад, для зберігання продукції, так як в цьому випадку замовлення відправляються з нашого складу. Не потрібно купувати обсяг товару, тобто Ви не заморожує свої кошти. У Вас завжди в наявності весь асортимент і т.д. Цей вид співпраці, в першу чергу буде цікавий новачкам і людям які шукають додатковий заробіток в інтернеті, без вкладення коштів.


Вибирайте кращі бренди спортивного харчування для співпраці, адже як кажуть, в бізнесі, в танго і в житті, головне - партнер.