Інформація
Пошук

Інулін

Nosorog Inulin, 200 грам
0

207 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Інулін

Концепцію здорового харчування Україна сприйняла позитивно. Інулін є частиною збалансованого раціону, спрямованого на підтримку організму в гарній фізичній формі.

Біохімічні властивості органічної речовини

Цей полісахарид отримують з різних частин рослин, але найчастіше з коріння або бульби. Дуже багато речовини міститься в лопусі, топінамбурі, звичайнійому кульбабі, девясилі. Поліфруктозан потрапляє на полиці магазинів у вигляді аморфного порошку/кристалів. Він легко розчиняється у гарячій воді, але важко в холодній. На смак природна субстанція солодка.

З медичної точки зору речовина розглядається як пребіотик, а отже належить до групи харчових волокон. Купити поліфруктозан варто, так як він самим безпосереднім чином впливає на кишкову мікрофлору, покращуючи здоров'я і працездатність. Він випускається у вигляді чистого порошку, позбавленого яких би то не було домішок. Інулін володіє низьким глікемічним індексом, отже показаний хворим на цукровий діабет, людям з великою вагою та іншим категоріям населення.

Якщо споживач захоче придбати інулін, значить він забуде про проблеми ШКТ. Вирішення питань з дисбактеріозом неминуче спричиняє підвищенню захисту імунної системи і зменшенняю запальних захворювань. Поліпшується адсорбція вітамінів і мікроелементів.  

Nosorog Nutrition: турбота про людину в пріоритеті  

Купити інулін в Києві можна в магазинах, що реалізують спортивне харчування. Зокрема інтернет-ресурс Nosorog реалізує добавки для людей, що активно займаються спортом. Харчова добавка допомагає:

  • поліпшити результат спортивних досягнень,
  • вдосконалити фізичну і розумову діяльність,  
  • відкоригувати переносимість навантажень,
  • оптимізувати відновлювальний етап після посилених тренувань або змагань.

Інулін, ціна якого істотно занижена, вважається підробкою, підлягає ігнорування. Набагато розумніше знайти добавку за прийнятною ціною, яка декларує високу якість.

Популярні товари