Будні: з 10-00 до 18-00, Сб та Нд: вихідний
Інформація
Пошук

Л-таурін

Nosorog Taurine натуральний, 200 грам
0

140 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Л-таурін
Якщо вам необхідний потужний стимулятор для всього організму, то варто звернути увагу на таурин. Дана амінокислота повинна входити в раціон професійних і початкових атлетів поряд з глютамином і креатином. Дана спортивна харчова добавка не користується великою популярністю, але багато фахівців вважають це великим упущенням, тому що у нього неймовірно висока ефективність.

Вигідно купити таурин.

Ми зі свого боку пропонуємо вам купити таурин, наша компанія-виробник випускає його під брендом NOSOROG в зручній для використання фасовці. Наш інтернет магазин є офіційним постачальником спортивного харчування, супутніх товарів і дієтичних добавок. У нас ви можете замовити і вігодно купити таурин в Києві. Якщо ви проживаєте в іншому населеному пункті, то і там ви можете купити у нас все необхідне, ваші придбання приїдуть до вас завдяки надійній роботі наших партнерів-перевізників.
Ефективність амінокислоти не викликає сумнівів ні у кого зі спортсменів і тренерів в Україні. Дана амінокислота добре розчиняється в будь-який рідкому середовищі, при попаданні в організм вона нормалізує роботу практично всіх внутрішніх органів. Якщо вона у вас в дефіциті, то це може нашкодити організму. Ми самі виробляємо достатньо невелику кількість речовини, тому при активних тренуваннях потрібно додавати її ззовні.

Використання таурину в спорті:

Як тільки ви отримаєте інформацію про те, як дана амінокислота допомагає спортсмену, ви відразу ж станете дізнаватися ціни на таурин в Україні. Наперед зазначимо, що у нас, як у виробника, ціна завжди буде однією з найбільш вигідних.
Серед позитивних якостей амінокислоти виділимо:
  • не надто висока вартість taurine;
  • можливість швидко зняти втому після важкого тренування;
  • швидкий транспорт глюкози до волокон м'язів, що прискорює їх відновлення та зростання;
  • збільшує об'єм крові, що призводить до прискорення подачі вуглеводів до м'язів при відпочинку;
  • запобігає появі м'язових судом при піднятті великих вантажів;
  • підсилює м'язові ензими, відповідальні за оксидацію жирів і виробництво енергії.
Вартість нашого таурину може по праву вважатися досить демократичною, причому не тільки в Києві, а по всій території України.
Популярні товари