Будні: з 10-00 до 18-00, Сб та Нд: вихідний
Інформація
Пошук

Амінокислота Л-аргінін

Nosorog L-Arginine 500 mg, 120 капс
1

182 грн.

Nosorog L-Arginine натуральний, 200 грам
1

260 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Амінокислота Л-аргінін

Аргінін - це амінокислота, яка має дуже важливе значення для організму, але до сих пір всі переваги повністю не вивчено. Безсумнівно, він впливає на регуляцію функції серця, покращує функції ендотелію кровоносних судин, а також звертає назад атеросклеротичні зміни і підтримує зростання м'язової маси, але його вплив на організм повністю не вивчено.

Амінокислота аргінін - що це?

Аргінін, також відомий як L аргінін, є основною амінокислотою, а також ендогенною амінокислотою, тобто тією, що організм виробляє сам з інших з'єднань. В організмі він перетворюється в оксид азоту і агматин, а також в глутамінову кислоту, з якої потім може бути утворений нейромедіатор ГАМК. Все це для підтримки балансу тіла.

Вміст L-аргініну в продуктах

Ель аргінін амінокислота міститься в багатьох харчових продуктах, тому що вона природним чином міститься в їжі. Однак не всі продукти мають однаковий вміст амінокислот, що також відноситься і до цієї речовини. Де його найбільше? У червоному м'ясі, птиці, горіхах і насінні (в основному, гарбузі, насінні соняшнику), арахісі, мигдалі, шпинаті, сочевиці, а також в цільнозернових, соєвих бобах, морепродуктах (крабах, креветках, омарах) і яйцях.

Корисний L-аргінін купити - дія і властивості

В організмі людини амінокислота аргінін відповідає за ряд властивостей. Він не тільки необхідний для правильного функціонування печінки, але також бере участь в синтезі і вивільненні гормону росту. Спортивне харчування аргінін також впливає на розширення артеріальних судин. Спортсменів, в свою чергу, цікавлять інші властивості L-аргініну, а саме його вплив на підвищення психофізичної ефективності і зміцнення імунної системи.

Купити аргінін необхідно також, через його вплив на систему кровообігу в організмі людини. Він регулює серцеву аритмію та відновлює її нормальний ритм. Він також призводить до зниження смертності від серцевих захворювань, включаючи серцеві напади. Також він впливає на діастолічний і систолічний тиск - розширює просвіт кровоносних судин, регулюючи кров'яний тиск. Зменшуючи в'язкість крові, він знижує ризик утворення тромбів, що найбільшою мірою знижує ризик серцевих нападів.

Ще одна причина по якій варто л аргінін купити, це те, що він впливає на травну систему. Ця амінокислота позитивно впливає на мікрофлору кишечника і підтримує імунну систему. Також відомо, що він грає роль в проникності кишкового бар'єру, що означає, що він захищає безперервність кишкового бар'єру навіть при важких фізичних навантаженнях.

Менш відомим властивістю амінокислоти аргініну є його вплив на обмін речовин: він стимулює гормон росту і знижує вміст жирової тканини, підтримуючи зусилля по досягненню стрункої фігури.

L-аргінін і потенція - дуже часто використовувана комбінація. Вважається, що ця амінокислота може бути природним засобом від проблем з потенцією і фертильністю. Це пов'язано з двома фактами. По-перше, аргінін впливає на вироблення сперми, що безпосередньо впливає на чоловічу фертильність. По-друге, ця амінокислота здатна вирішити проблеми з ерекцією в ситуаціях, коли її не вистачає або вона має недостатню якість. Таким чином, аргінін для потенції - один з найефективніших і, безсумнівно, більш дешевих і безпечних амінокислот.

Аргінін в косметиці

Амінокислота аргінін варто купити, так як він є попередником оксиду азоту, тому грає величезну роль в роботі кровоносної системи. При зовнішньому застосуванні чинить позитивний вплив на прискорення процесу загоєння хворого і роздратованого епідермісу. Завдяки тому, що він діє як підсилювач кровообігу, він використовується у виробництві лікарських засобів і засобів для догляду. Він також входить до складу косметичних засобів, призначених для лікування атопічної, роздратованою і сухої шкіри. Однак найчастіше аргінін йде в добавках для зміцнення і прискорення росту волосся, тому що він безпосередньо впливає на їхнє коріння і запобігає облисіння. Таким чином, при нанесенні на шкіру ця речовина надає зволожуючу, регенеруючу, розгладжує і заспокійливу дію.

Він також стимулює синтез колагену, який зміцнює і тонізує тканини шкіри і зменшення помітності ефектів старіння клітин. У високій концентрації аргінін також діє як ферментний пілінг, який відлущує і розгладжує епідерміс.

У разі використання аргініну на волоссі ми можемо побачити такі результати, як збільшення об'єму і пишноти зачіски, посилення випадання волосся, стимуляція волосяних цибулин, запобігання статичної електрики, підвищення еластичності волосся, збільшення поглинання поживних речовин з косметичних засобів в результаті нагрівання шкіри і поліпшення кровопостачання судин , а також нормалізує роботу клітин шкіри голови.

Аргінін - дозування і побічні ефекти

Оптимальним вважається доза 5 г на добу. Така кількість цієї амінокислоти міститься, наприклад, в порції соєвого білка (30 г). Однак дуже важливо шукати джерела аргініну в основному раціоні харчування. У разі його дефіциту рекомендується використовувати добавки. При дозах вище 30 г в день слід проконсультуватися з лікарем. Також варто пам'ятати, що ця амінокислота призводить до підвищення рівня інсуліну в крові, тому аргінін на ніч - краще рішення.

Популярні товари