Інформація
Пошук

Міцеллярний протеїн (казеїн)

Nosorog Micellar Casein ваніль, 700 грам
1

800 грн.

Nosorog Micellar Casein натуральний, 700 грам
0

800 грн.

Nosorog Micellar Casein шоколад з вишнею, 700 грам
0

800 грн.

ON 100% Gold Standard Casein, 1.8 кілограм
0

2 300 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)

Міцеллярний протеїн (казеїн)

Міцеллярний протеїн - унікальна добавка, яка насичує організм білком. Продукт має величезну кількість корисних властивостей, так як виготовляється з молока. Міцелярний казеїн купити можна в інтернет-магазині nosorog.ua. Доставка здійснюється по всій Україні, в тому числі і в місто Київ.

Що таке міцелярний казеїн?

Казеїновий білок отримують методом ультрафільтрації. Цей вид протеїну засвоюється довго, пов'язано це з частковою гідролізаціею молекул. Казеїн міцеллярний має високу біологічну цінність. Основним компонентом в складі добавки є білок. Вуглеводи і жири містяться в незначній кількості. Так само він містить повноцінний амінокислотний комплекс, який вкрай необхідний спортсменам і людям, що ведуть активний спосіб життя.

Корисні властивості добавки

Продукт застосовують в бодібілдингу та інших видах спорту. Позитивні властивості від прийому добавки - збільшення м'язової маси тіла, відновлення після важких фізичних навантажень, підживлення організму білком і амінокислотами протягом 12 годин. У людей, які брали даний протеїн, помічалося підвищення анаболічних властивостей і зниження катаболічних. Тренування стають більш інтенсивними, а організм витривалим. Після прийому в організмі і м'язах підвищується азотистий баланс, що позначається на поліпшенні і прискоренні всіх біохімічних процесів.

Як приймати добавку

На практиці, спортивне харчування, таке як білкові суміші, необхідно використовувати щодня для підтримки добової норми компонентів в організмі. Казеїн міцеллярний вживають у вечірній час перед сном. Можна приймати як одну, так і декілька порцій одночасно. Порошок краще змішувати з водою або молоком. Він не має ніяких протипоказань і дозволений до вживання як новачкам так і професіоналам. У деяких випадках продукт можуть приймати людям які не займаються спортом для покращення загального самопочуття. Протеїн можна приймати разом з іншими добавками для досягнення максимального ефекту.

Популярні товари