Інформація
Пошук

Магній цитрат

Nosorog Mg+B6, 90 табл
0

152 грн.

Nosorog MultiVitamin, 60 табл
0

264 грн.

Nosorog ZMA, 120 капс
0

348 грн.

NOW Eve Women's multi, 90 таб
0

690 грн.

ON Opti-Men, 150 таб
0

1 400 грн.

ON Opti-Men, 240 таб
0

2 067 грн.

ON Opti-Men, 90 таб
0

897 грн.

ON Opti-Women, 120 капс
0

690 грн.

ON Opti-Women, 60 капс
0

461 грн.

Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)

Магній цитрат

Магній в спорті для відновлення і тренувань

Магнезіум є потужним інструментом відновлення. Це мінерал, який використовується в організмі більше 300 ферментами. Магній для здоров'я дуже корисний для бодібілдерів і спортсменів. Тому, важливо знати, де купити магній в Києві і Україні за найкращою ціною. Наш магазин працює безпосередньо від виробника, тому, вартість магній цитрат буде найнижчою.

Переваги прийому магнію цитрат

АТФ і фосфокреатин
АТФ, який всі ми знаємо, є молекулярною формою енергії для організму, може використовуватися тільки як АТФ / Магній комплекс. Магній забезпечує стабільність АТФ. Магній в бодібілдингу також важливий для правильного функціонування креатинкінази, важливого ферменту, який перетворює креатин в його форму зберігання, фосфокреатин (також званий креатинфосфат) і допомагає перетворити АДФ (аденозин ді-фосфат) (залишився в м'язах після того, як АТФ використовується для енергії) і збережений фосфокреатин повертається в АТФ для скорочення м'язів.
Оскільки АТФ повинен бути пов'язаний з магнієм, щоб бути доступним для використання, без цього комплексу АТФ / Магній ми не змогли б виробляти білки, РНК або ДНК, а також не могли б активувати ферменти, транспортувати мінерали в клітини і з них або фосфорильованих білків. Ми не зможемо нічого зробити і помремо.
Синтез білка
Хелатний магній необхідний для синтезу білка на рибосомному рівні. Рибосоми - це клітинні органели, в яких синтезуються білки. Магній «активує» залучені амінокислоти і дозволяє мРНК приєднуватися до рибосом. Магній також міститься в ядрі клітини і необхідний для стабільності нуклеїнових кислот РНК і ДНК. Якщо структура ДНК і РНК не залишається стабільною, у вас можуть бути мутації в кодах і виробляти неправильні пептиди під час синтезу білка. Енергія для виробництва білків також повинна надходити з АТФ. Без магнію, доступного в багатьох областях клітини, синтез білка не може відбутися.
Чутливість до інсуліну
Багато досліджень показують кореляцію між чутливістю до магнію і інсуліну. Низькі рівні пов'язані з нечутливістю до інсуліну, діабет 2 типу та синдромом X, хоча точні механізми все ще не ясні. Необхідні додаткові дослідження, щоб уточнити механізми, залучені, але зв'язок є. Дослідники твердо переконані, що підвищення рівня магнію, підвищує чутливість до інсуліну.
Клітинна гідратація
Необхідно завжди підтримувати правильне співвідношення з магнію і кальцію. Але це дуже залежить від ряду факторів, які збільшують або зменшують поглинання і утримання магнію і кальцію.
Магній і калій містяться у внутрішньоклітинній рідини, а кальцій і натрій - поза клітиною. Зазвичай рекомендують приймати кальцій і магній в співвідношення 2:1, але через змінні, які впливають на їх засвоєння і утримання, а також рівень, присутній в продуктах, було б краще використовувати співвідношення 1:1.
Підвищені рівні магнію і калію всередині клітини збільшують клітинну гідратацію. Клітинна гідратація може бути поліпшена багатьма механізмами і може допомогти збільшити м'язовий крутний момент, а також позитивно вплинути на синтез білка.
М'язова напруга і судоми
Магній має бути присутнім в синаптичному проміжку між нейронами, щоб контролювати швидкість запуску нейронів. Зниження магнію призведе до зниження нервового порогу, змушуючи їх легко вистрілювати навіть при низькій стимуляції. Це призводить до підвищеної збудливості і підвищеної чутливості, що часто призводить до занепокоєння. У епілептиків, часто низький рівень магнію в синапсах ЦНС.
Розширення судин і памп
Вважається, що магній для організму людини поводиться як природний блокатор кальцієвих каналів на клітинному рівні, тим самим розслабляючи судинну тканину і збільшуючи розширення судин незалежно від оксиду азоту. Завдяки цій властивості, ви можете добитися стану накачаних м'язів (памп) під час тренування. А так же розширення судин сприяє кращій доставці поживних речовин до м'язів. Що безсумнівно є плюсом для росту і відновлення м'язів.
Деякі хардкорні атлети виявили синергетичний ефект з NO-бустер. Ви можете, також додати невелику кількість (від половини до 1 чайної ложки) в свій напій для тренування або в стек перед тренуванням.
Магнію цитрат добавки проти болю
Існує безліч механізмів, при яких магній може впливати на відчуття болю, як прямого, так і непрямого. Один прямий метод включає магній при депресії, який діє у ролі неконкурентного антагоніста рецептора NMDA (N-метил-Daspartate), який бере участь в передачі болю. Цей механізм також сприяє антидепресивному і анксиолітичному (тривожний стан) ефектам. Існує безліч непрямих способів, за допомогою яких магній також може впливати на біль.
DHEA, Кортизол і лактат
Кращий магній збільшує природне вироблення організмом DHEA (дегідроепіандостерон) і його метаболітів. Підвищені рівні DHEA часто призводять до підвищення рівня тестостерону. Звідси можна зробити висновок, що магній корисний для чоловіків Так само, магній був пов'язаний зі зниженням рівня кортизолу в плазмі.
Підвищений рівень ДГЕА і зниження рівня кортизолу може мати ряд позитивних ефектів в організмі, особливо з віком. Рівень магнію знижується, коли людина знаходиться в стані стресу, включаючи фізичні вправи.
Комплекси з магнієм сприяють видаленню молочної кислоти з м'язової тканини, що в свою чергу допомагає відновитися після спортивної активності і травм.

Відновлення та зменшення хворобливості при фізичному навантаженні

Існує кілька теорій, що стосуються поліпшення відновлення і зменшення м'язових болів від прийому магнію. Одна теорія говорить, що зниження рівня магнію в плазмі крові під час вправ відбувається через короткочасний перехід магнію з позаклітинної рідини в тканини скелетних м'язів.
Після вправ суб'єкти продемонстрували значне підвищення рівня магнію в скелетних м'язах і зниження рівня магнію в плазмі, еритроцитах і інших тканинах. Тому добавки з магнієм, швидко поповнюють запаси в плазмі, запобігаючи подальше зміщення назад в скелетні м'язи, тим самим підтримуючи підвищену гідратацію і збільшуючи обсяг клітин.
Підтримка клітинного рівня магнію сприяє швидкому відновленню рівнів фосфокреатину і АТФ, а також продукції білків рибосомами, що дозволяє поліпшити відновлення і зростання тканин.
Анаеробні вправи високої інтенсивності збільшують втрату магнію, викликаючи короткочасне збільшення виведення магнію з сечею. Магній також виходить з потом.
Магній в хелатній формі бере участь у багатьох інших системах організму і може допомогти при багатьох дегенеративних хворобливих станах, таких як фибромиалгия, мігрень, діабет, серцево-судинні проблеми і інші.
Більшість спортсменів, тренерів і дієтологів вважають, що кращі добавки з магнієм є ті, які хелатируються з проміжним амінокислотним циклом або циклом Кребса і всмоктуються через шлунково-кишковий тракт, наприклад магній цитрат. Ці форми магнію можуть швидко відновлювати рівень магнію, виправляючи знижені рівні в плазмі і тканинах. Це дозволяє швидше відновлюватися після напружених аеробних і анаеробних вправ.
Додатковий прийом цитрат магнію може підтримувати серцево-дихальну ефективність, підвищувати витривалість, знижувати споживання кисню, підвищувати працездатність, збільшувати силу, енергію і м'язову масу, зменшувати молочну кислоту і хворобливість м'язів після фізичного навантаження, підвищувати чутливість до інсуліну і багато іншого! У нас Ви завжди зможете замовити і купити магній дешево для кращого самопочуття.
Популярні товари