Будні: з 10-00 до 18-00, Сб та Нд: вихідний
Інформація
Пошук

Високобілковий гейнер

Nosorog Big Boss Gainer банановий, 1500 гр
0

330 грн.

Nosorog Big Boss Gainer ваніль, 1500 гр
6

330 грн.

Nosorog Big Boss Gainer ківі, 1500 гр
0

330 грн.

Nosorog Big Boss Gainer полуниця, 1500 гр
0

330 грн.

Nosorog Big Boss Gainer шоколадний, 1500 гр
2

330 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)

Високобілковий гейнер

Як вибрати гейнер?

Нарощування м'язової маси і сили неймовірно складне саме по собі, але особливо важко, якщо вам "пощастило" бути ектоморфом, що володіє шалено швидким метаболізмом і високою потребою в калоріях. Часом буває складно отримати всі макроелементи, такі як білки, вуглеводи і жири, необхідні для задоволення ваших потреб в калоріях.

В цей час було б добре мати під рукою протеїн, але навіть в цьому випадку більшість протеїнів містять не більше 160 калорій на одну порцію, що навряд чи є допомогою для тих, кому потрібно споживати більше 3500 калорій в день, щоб набрати масу.

Ні, для людей з високими потребами в калоріях в поєднанні з відсутністю часу на приготування їжі або відсутністю апетиту, простий протеїновий коктейль пару раз в день не допоможе набрати вагу. Для вас, хардгейнерів, потрібно щось, з високим вмістом калорій, а не тільки білок. Що вам дійсно потрібно, так це високобілковий Гейнер і бажано з креатином.

Попереду у нас є вся інформація, що, чому, як і коли з цих потужних добавок для збільшення ваги. Так ....

Що таке гейнер?

Білково - вуглеводна добавка гейнер - це всього лише доповнення, яке допоможе вам у прагненні набрати щільну м'язову масу. По суті, гейнер це як протеїн "на стероїдах". У той час як протеїни зазвичай мають високий вміст білка (> 20 г) з відносно невеликою кількістю вуглеводів, клітковини або жирів, гейнери, з іншого боку, доставляють значні кількості білка, вуглеводів і жирів, які можна порівняти (і навіть перевершують) вміст калорій в цільної їжі. У певному сенсі можна уявити гейнер, як тип добавки, яка замінює їжу (проте заміняти їжу гейнером на постійній основі не рекомендується), але зробленої спеціально для тих, хто хоче отримати багато калорій.

Чи потрібен мені гейнер?

Це влучне питання, і час від часу про це замислювалися багато спортсменів (можливо, навіть і ви). Ми відповімо на ваше запитання парочкою наших:

  1. Ви ектоморф, який з усіх сил намагається вживати достатньо їжі щодня?
  2. Вам не вистачає часу, щоб приготувати їжу на тиждень?
  3. Найголовніше, ви тренуєтеся, щоб набрати вагу і м'язову масу?

Якщо ви відповіли «так» на будь-який або всі ці питання, тоді вітаю! Вам однозначно необхідно приймати гейнери для набору маси.

Але не всі гейнери для збільшення ваги однакові, деякі в складі мають тільки дешеві вуглеводи і низькосортні білки. Виберете неправильний гейнер, і чекайте небажаних розладів шлунка і приросту жиру, але озброївшись цими порадами і прийомами, ви зможете вибрати кращий гейнер для набору маси.

Перед покупкою гейнера, переконайтеся, що ви відстежуєте споживання калорій. Білково - вуглеводні добавки бувають різних форм, фасовок, кількості калорій, вуглеводів, білка і т.п. Отримання результатів - це, перш за все, досягнення ваших цілей щодо калорій і макроелементів кожен день, і щоб робити це послідовно, ви повинні стежити за своїм харчуванням.

Переважна більшість гейнери на ринку - це цукрові бомби із завищеною ціною, виготовлені з низькоякісних вуглеводів і дешевих концентратів. На щастя для вас, ми підготували список параметрів, на які варто звернути увагу при купівлі вашого наступного гейнера для набору ваги.

Містить протеїн

Причина, по якій ви шукаєте гейнер, полягає в тому, що ви хочете набрати не тільки вагу, але і м'язову масу. Це означає, що вам доведеться зробити білок головним пріоритетом. Відмова від споживання достатньої кількості білка значно знижує вашу здатність відновлювати і будувати суху, щільну м'язову тканину.

Отже, який білок ви повинні шукати в гейнері?

У той час, як тип білка, використовуваного в гейнері, важливий, ще більш важливо те, яка кількість білка ви отримуєте на порцію.

Приймаючи рішення про те, який гейнер купити, зверніть увагу на той, який містить від 20% білка на порцію. Що стосується того, яке джерело білка ви повинні шукати в гейнері, це в кінцевому підсумку залежить від особливостей вашого харчування і організму.

Хоча тип білку в гейнері не є найважливішим аспектом прийняття рішення про покупку, але якщо соєвий білок є першою формою білка, зазначеної в складі гейнеру, залиште його на полиці. Використання соєвого протеїну в якості основного джерела білка в гейнері - це величезний маневр, що дозволяє заощадити, що вказує на низьку якість гейнера.

Уникайте соєвого білка в гейнері за всяку ціну!

Містить вуглеводи

Ось де гейнер для набору дійсно приносить основну частину калорій, і область, де ви дійсно можете визначити, наскільки хорошим є його якість. На початку 2000-х, в гейнерах використовували тільки дешеві, швидко засвоювані вуглеводи, такі як глюкоза. В даний час більшість добавок для збільшення ваги побудовані на основі мальтодекстрину; полісахарид, найчастіше отримується з кукурудзи, але також може бути отриманий з рису, картопляного крохмалю, пшениці.

Відмінною особливістю якості гейнера, є наявність амілопектину в якості вуглеводної складової. Це складний крохмаль, отриманий з кукурудзи з високим вмістом амілопектину, високомолекулярного, розгалуженого полісахариду. Амілопектин повільно засвоюється організмом, а потім легко засвоюється м'язовою тканиною, де він перетворюється в глікоген. Глікоген може потім забезпечити стійке джерело глюкози для енергії. На відміну від мальтодекстрина або глюкози, амилопектин підтримує ресинтез глікогену задовго до того, як ви закінчите тренування, і підтримує рівень енергії протягом дня.

Скільки вуглеводів?

Коли справа доходить до кількості вуглеводів в гейнері, ви знайдете різні варіанти. Деякі гейнери мають співвідношення вуглеводів до білка 1:1, в той час як інші 5:1 або навіть 10:1. Заплутавшись в тому, що ми маємо на увазі, подивіться на цей приклад:

Припустимо, гейнер має 20 грам білка на порцію. «Співвідношення вуглеводів і білків 5:1» означає, що кожна порція вашого гейнероа забезпечить 100 грамів вуглеводів!

Це оптимальна порція вуглеводів, для гейнера. Ви хочете багато калорій при невеликому обсязі, і ви напевно отримаєте їх за допомогою гейнера! Для ектоморфов, у яких дійсно дуже високі потреби в калоріях і майже немає апетиту, така кількість вуглеводів буде особливо сприяти кращому набору ваги.

Містить жири

Жири є важливим макроелементом для організму, який грає важливу роль у виробленні гормонів, а також допомагає змащувати суглоби. Були часи, коли дієтичні жири уникали лікарі, тренери і культуристи, але здебільшого ці часи давно пройшли. Мало того, що жир необхідний, але він неймовірно ароматний і містить багато калорій на грам. Насправді, жири є найбільш калорійно-поживними макроелементами, містять 9 калорій на грам. Це робить жир ідеальним включенням в кращий гейнер на ринку.

Але, як ми і попереджали з білками і вуглеводами, в гейнері можуть бути якісні жири, а можуть бути не якісні жири, які хочеться уникати.

Який тип жирів містить якісний гейнер?

Хороші види жирів включають порошок кокосового масла, порошок масла тригліцеридів із середньою довжиною ланцюга (MCT), незамінні жирні кислоти (EFA), порошок лляної олії, які особливо корисні для підтримки виділення гормонів для нарощування м'язової маси.

Якщо ваш Гейнер містить частково гідрогенізовані олії, або транс-жири, то такі необхідно уникати. Цей вид жиру може значно збільшити ризик серцево-судинних захворювань. Протягом десятиліть транс-жири можна було знайти практично в будь-якому вигляді упакованих, оброблених харчових продуктів, включаючи всі - від охолоджених пирогів до печива і, так, навіть білкових добавок. В даний час ви не побачите багато транс-жирів в оброблених, упакованих продуктах, але вони все ще там, тому, якщо ви бачите слова «частково гідрогенізована олія» на упаковці гейнера, залиште його там, де він є. Це не варто ваших грошей.

З іншого боку, багато гейнери матимуть в складі добрячу порцію білка, вуглеводів і жирів, але у деяких, є «бонусні» інгредієнти, це переваги, які ви можете не отримати з деякими Гейнерами.

Давайте тепер подивимося на деякі з цих "бонусів", які відрізняють хороший гейнер серед інших.

Містить клітковину

Волокно має важливе значення. Воно допомагає уповільнити рух вашого шлунково-кишкового тракту, а також допомагає запобігти різким коливанням рівня цукру в крові, коли приходить час прийому їжі.

Гейнери можуть містити клітковину, а краще, якщо містять її. Включення клітковини допомагає уповільнити сплеск рівня глюкози в крові, який ви відчуєте, приймаючи більш 150-200 г вуглеводів протягом декількох хвилин.

Вживання висококалорійних гейнерів з низьким вмістом клітковини (тобто «старомодних» гейнерів) може призвести до запорів, тому, безумовно, варто отримувати клітковину кожен день.

Містить креатин

Моногідрат креатину - це "включення", яке допомагає набирати вагу. Він витримав випробування часом протягом десятиліть і продовжує залишатися одним з кращих добавок для нарощування м'язової маси. Креатин, як доведено, знову і знову покращує спортивні результати, приріст м'язової маси і сили. Отже, чому ви не хочете використовувати креатин, особливо якщо ви намагаєтеся наростити масу?!

На щастя для вас, кращі гейнери, включають моногідрат креатину в дозі 3-5 грам, тобто точну кількість, необхідну щодня, щоб отримати від нього користь. Перевага наявності креатину в гейнері полягає в тому, що вам не потрібно купувати креатин, як окрему добавку.

Штучні підсолоджувачі

Прийом тисяч калорій сирого білка, вуглеводів і жирів не видається привабливим.

Як і у випадку з протеїном і іншими харчовими добавками на порошковій основі. Хороший гейнер повинен мати в складі суміш штучних підсолоджувачів. (Ви ж хочете, щоб він був приємний на смак, чи не так?). Безумовно, два найбільш поширених штучних підсолоджувача, які ви знайдете в якісному гейнері, це ацесульфам калію і сукралоза.

Коли приймати гейнер?

Вранці, в обід, в полудень або перед сном, люди, які хочуть збільшити масу, повинні забезпечити надходження калорій, в будь-який час дня для підтримки відновлення і росту м'язів.

Вся суть гейнера полягає в тому, щоб допомогти вам відповідати високим потребам в калоріях, тим самим підтримуючи зростання м'язів. Тому використовуйте його в будь-який зручний для вас час доби. Це може бути насамперед вранці, відразу після тренування або прямо перед сном, якщо у вас мало калорій протягом дня. Багато ектоморфів, які щосили намагаються отримати калорії кожен день, просто прокидаються і, перш ніж робити що-небудь ще, замішують порцію гейнера, щоб почати день. Він забезпечує ваше тіло білком і вуглеводами, необхідними для його підживлення, щоб почати день. Вживання першокласного високобілкового гейнера, також є хорошим способом збільшити кількість споживаних калорій, якщо ви один з тих, хто ніколи не голодує вранці.

Який гейнер купити?

Часто кажуть, що силові тренування - це легкий спосіб, коли справа доходить до нарощування маси. Вживання в їжу достатньої кількості калорій, необхідних для нарощування м'язової маси, є важкою частиною. Компанія NOSOROG пропонує ідеальне рішення тим людям, у яких немає апетиту, не вистачає часу на приготування їжі або високий рівень метаболізму.

NOSOROG Big Boss Gainer має багато калорій і збалансований склад, який наблизить вас до досягнень, які ви завжди хотіли. Тому, купуйте кращий гейнер для набору маси від NOSOROG, приступайте до тренувань, прийому їжі, відновленню і спокійно спостерігайте, як набирається маса і зростає сила!

Популярні товари