Будні: з 10-00 до 18-00, Сб та Нд: вихідний
Інформація
Пошук

Карбо (вуглеводи)

Nosorog Waxy Maize шоко-банановий, 1500 гр
1

221 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

Карбо (вуглеводи)

Поліпшення продуктивності з вуглеводами

Ожиріння, діабет, метаболічний синдром, гіпертонія і хвороби серця. Кожне з цих захворювань було пов'язано зі споживанням занадто багато вуглеводів. Насправді, тема споживання вуглеводів, ймовірно, сильно перебільшена!

У боротьбі з вуглеводами стоять віддані «ненависники вуглеводів» - палео, кето- і дієта Аткінса, які звинувачують вуглеводи практично у всьому, що є в світі. І вони в деякій мірі мають рацію, надмірне споживання вуглеводів може привести до безлічі проблем зі здоров'ям, особливо якщо ви не займаєтеся активними тренуваннями. Але повністю ігнорувати вуглеводи як непотрібні просто неправильно.

Правда в тому, що якщо ви спортсмен, який важко тренується , хоче набрати вагу і досягти максимальної продуктивності, вам потрібно купити вуглеводи! Хитрість полягає в тому, щоб вживати правильні вуглеводи в потрібний час. Роблячи це, ви отримаєте гарантований результат і уникнете небажаного зростання жиру, якого так часто бояться при споживанні вуглеводів.

Давайте детально розглянемо роль вуглеводів в зростанні м'язів і продуктивності, а також які з них вам потрібно використовувати під час тренувань для досягнення максимальних результатів.

Вуглеводи для спортсменів і зростання м'язів

Коли ви їсте вуглеводи, вони розпадаються на глюкозу, яка перетворюється в цукор в крові і накопичує його в м'язах у вигляді глікогену, який, в свою чергу, використовується для підживлення вашого тіла під час вправ середньої та високої інтенсивності. На жаль, наш організм може зберігати досить глікогену тільки для ~ 2 годин занять якщо ви не приймаєте добавки для тренування (вуглеводи, амінокислоти і т.д.), Утома починає призводити до зниження продуктивності і виникненню відчуття «розбитості» або «гальмування».

Щоб уникнути цього відчуття, спортсмени, як правило, або приймають предтреники, або додають швидкі переварювані вуглеводи під час тренувань або змагань. У той час як деякі стверджують, що перехід до дієти з низьким вмістом вуглеводів, і "адаптованої до жиру", може перешкодити появі цієї втоми, правда в тому, що для високоінтенсивних тренувань (підняття важких предметів, спринт і т.д.) Ваше тіло найкраще працює на вуглеводах. Жир просто не може виробляти енергію досить швидко, щоб задовольнити потреби спортсменів.

Само собою зрозуміло, що якщо у вас інтенсивні тренування, то вам потрібні кращі вуглеводи для набору маси. І переваги вживання вуглеводів такі:

Виробництво енергії

Вуглеводи відіграють критичну роль в АТФ і анаеробних енергетичних системах організму, що є основними джерелами палива для високоінтенсивних вправ.

Покращення транспорту поживних речовин

Споживання вуглеводів викликає виділення інсуліну, який допомагає доставляти живильні речовини (включаючи незамінні амінокислоти) в м'язові клітини, підтримуючи зростання м'язів.

Покращення нейронного драйву

Вуглеводи покращують нейронний драйв, «загострюючи» активність рухових нейронів, яка змушує ваші м'язи працювати з максимальним зусиллям. Вживання вуглеводів під час тренувань може допомогти зменшити втому і зберегти фокусування під час тренувань.

Зменшення розпаду м'язів

Дует вуглеводів і виробленого ним інсуліну бореться з розпадом м'язового білка під час тренувань, що підтримує позитивний баланс чистого білка, забезпечуючи кращий ріст.

Допомога у відновленні організму

Споживання вуглеводів під час і після тренування також може прискорити відновлення і допомогти зменшити виникнення хворобливих відчуттів, дозволяючи вам тренуватися частіше і отримувати більше результатів.

Коли ви побачите список переваг, що вуглеводи можуть запропонувати для підвищення продуктивності і зростання м'язів, ви здивуєтеся, як вони взагалі отримали негативну репутацію.

Як купити ідеальні вуглеводи для тренування

До теперішнього часу ви знаєте, що таке «хороші» вуглеводи - картопля, цільне зерно, овочі і т.п. Ці повільно засвоювані вуглеводи повинні становити більшу частину вашого споживання вуглеводів протягом дня, так як вони забезпечують стабільне виділення енергії. А як же під час тренувань?

Очевидно, ви не будете стукати ложкою по мисці з вівсом між підходами, так які вуглеводи купити для росту м'язів слід вживати під час тренування? Швидкі!

Споживання швидко засвоюваних вуглеводів під час тренувань означає, що вони якомога швидше потрапляють в ваші м'язи, де вони можуть відразу ж приступити до роботи, приводячи в дію ваші м'язи навіть на найтриваліших тренуваннях.

Спеціально для цієї мети нашою компанією були розроблені вуглеводи для росту м'язів NOSOROG Waxy Maize! Це найкраще джерело вуглеводів, отриманий з воскової кукурудзи, він не містить доданого цукру і не викликає дискомфорт при травленні. Амілопектин в спорті використовується через його особливості, максимально швидкого поглинання м'язами і не призводить до сильного стрибка цукру в крові. Тому рекомендуємо вам скоріше ознайомитися з цією, справді недооціненою добавкою, так як NOSOROG Waxy Maize - це кращі вуглеводи при наборі маси. Це гарант вашої продуктивності на тренуванні, а так само забезпечення кращого відновлення і збереження м'язів.

Популярні товари