Інформація
Пошук

Спіруліна

Nosorog Spirulina Powder, 200 грам
0

459 грн.

Nosorog Spirulina, 180 табл
0

312 грн.

Nosorog Spirulina, 270 табл
0

432 грн.

Nosorog Spirulina, 90 табл
0

176 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)

Спіруліна

Що таке спіруліна і чому вона така важлива?

Спіруліна в основному складається з білків, що містять всі амінокислоти, які необхідні для нашого організму. Вона також багата вітамінами, мінералами і активними речовинами, благотворно впливають на наше здоров'я.

Спіруліна і підвищення енергії

Завдяки високій концентрації вітамінів і мінералів, спіруліна допомагає боротися з недоліками, які часто спостерігаються в результаті наших часто незбалансованих сучасних дієт.

Пропонована добова доза в 3 г містить у собі значну частину рекомендованої добової дози заліза (37%), вітаміну А (74%, в формі його попередника) і вітаміну В12 (21%). Це допомагає стимулювати концентрацію, збільшувати енергію і стимулювати ферментативні реакції, які змушують наше тіло функціонувати. Багатство спіруліни іншими вітамінами, мінералами і пігментами також сприяє підвищенню енергії - наприклад, фикоцианин покращує як спортивні результати, так і відновлення.

Спіруліна і імунна система

Імунна система є механізмом захисту нашого організму від атак усіх видів патогенних організмів, в тому числі бактерій, вірусів та інших паразитів, а також проти ракових клітин і всього, що воно ідентифікує як чужорідне.

Збалансована дієта є одним з ключів до ефективної імунної функції - і дефіцит поживних речовин, таким чином, значно знижує нашу імунну обороноздатність.

Спіруліна активує імунну систему при виявленні чужорідного тіла. Як противірусний агент, вона націлена на поглинання, проникнення і розмноження вірусів в клітинах організму, пригнічуючи віруси на кожному етапі.

Спіруліна і алергія

Спіруліна здатна до різноманітних змін характеристик системи імунітету, а також його захисту. Вона пригнічує алергічні реакції.

Як імуномодулятор, спіруліна здатна змінити роботу імунної системи, регулюючи її реакцію. Вона здатна обмежувати або пригнічувати реакції на алергічні явища - приймаючи її навесні, можна навіть полегшити напади алергії у тих, хто страждає на поліноз.

Спіруліна і рак

Харчування відіграє роль в більш ніж 1/3 всіх випадків смерті від раку. Різноманітне збалансоване харчування забезпечує багато поживних речовин захисними властивостями, які можуть допомогти підвищити ефективність традиційних методів лікування раку, а також зменшити їх побічні ефекти. Антиоксиданти (такі як β-каротин і вітаміни С і Е), що містяться в фруктах і овочах, захищають від ушкоджень, пов'язаних зі старінням клітин, викликаного вільними радикалами, яке в фізіологічному сенсі називають «окислювальним стресом». Недолік антиоксидантів в раціоні людини може привести до того, що стрес стане занадто сильним і, в кінцевому підсумку, патологічним, і в цей момент існує ризик розмноження ракових клітин. Протиракові властивості спіруліни були підтверджені численними дослідженнями завдяки антиоксидантним ефектам β-каротину, зеаксантина, фикоцианина і ферментів (таких як супероксиддисмутаза), які вона містить. Спіруліна може бути використана як для профілактики і лікування раку (товстої кишки, підшлункової залози, печінки і т. Д.), І навіть в якості анти-меланогенной захисту (від шкідливого впливу ультрафіолетових променів).

Завдяки своєму антиоксидантній ефекту спіруліна також допомагає захистити очі (від катаракти і т. Д.) І навіть пропонує захист від нейродегенеративних захворювань (таких як хвороба Альцгеймера, Паркінсона і т. Д.), Зменшуючи втрату пам'яті.

Спіруліна і віруси (ВІЛ, Герпес)

Як обговорювалося вище, спіруліна здатна модулювати імунну систему. Було проведено багато досліджень на пацієнтах з ВІЛ, і спіруліна, здається, надає їм багато переваг. Вона допомагає збільшити кількість певних клітин імунної системи, а також зменшити кількість вірусу, циркулюючого через 6 місяців. Спіруліна також допомагає відстрочити поява серцево-судинних або діабетичних захворювань. Таким чином, спіруліна діє як на сам вірус, так і на сприйнятливість пацієнта до інфекцій, вірусів і хвороб, пов'язаних з ним.

Спіруліна і важкі метали

Численні дослідження показали, що спіруліна може бути корисна при інтоксикацій важкими металами (такими як миш'як, кадмій, свинець, ртуть і т. д.)

Спіруліна і травна система

Спіруліна володіє пробіотичним ефектом, оскільки сприяє зростанню мікрофлори кишечника у щурів.

Спіруліна, діабет, ожиріння і гіпертонія

Було показано, що розчинна доза спіруліни допомагає знизити рівень цукру в крові натще, а нерозчинна доза знижує рівень цукру в крові після споживання глюкози. Спіруліна також допомагає запобігти пошкодженню нирок, яке може спостерігатися у хворих на діабет, і обмежує супутні захворювання, обмежуючи прибавку у вазі.

Спіруліна і холестерин

Більшість смертей у світі спричинені серцево-судинними захворюваннями. На наше серцево-судинне здоров'я впливає наша дієта, особливо відображає рівень липидів в крові.

Ефекти спіруліни на профілактику дисліпідемії були продемонстровані. Це гіполіпідемія і гіпохолестеринемія, і, таким чином, допомагає модулювати масу тіла і апетит через часткові зміни рівня ліпідів. Якщо ви страждаєте на серцево-судинним захворюванням, додавання до дієти спіруліни може допомогти нормалізувати рівень ліпідів в крові.

Спіруліна поліпшує ІМТ, масу тіла, кров'яний тиск і функцію кровоносних судин у пацієнтів, які страждають на гіпертонію, але без ознак серцево-судинних захворювань. Деякі дослідження навіть припустили, що спіруліна допомагає запобігти тромбоз.

Спіруліна і спортивні результати

Спіруліна має протизапальну дію завдяки механізму, який часто використовується деякими алопатичними протизапальними засобами, швидко і значно зменшуючи хронічний біль - тому вона ідеально підходить для використання після спортивної діяльності, яка викликає багато мікро-запалень. Як уже згадувалося вище, спіруліна підвищує працездатність і відновлення спортсменів завдяки своїй здатності вивільняти еритропоетин (ЕПО), який природним чином сприяє утворенню еритроцитів.

Спіруліна і волосся

Спіруліна містить вітаміни А, В5 і В8, β-каротин, марганець і цинк. Всі вони мають властивість, відоме відновити пошкоджене волосся і сприяти росту, а також запобігати втрату волосся і поява сивого волосся. Вона також робить волосся більш гладкими і блискучими. Таким чином, спіруліна сприяє як здоров'ю, так і красі волосся, і може навіть допомогти обмежити розвиток облисіння.

Спіруліна і радіаційний захист

Спіруліна, як було виявлено, може пом'якшити ефекти гамма - променів на ядрах клітин кісткового мозку мишей. Той же захисний ефект спостерігався незалежно від того, застосовувалася чи доза до або після опромінення. Автори дослідження прийшли до висновку, що з'єднання спіруліни, ймовірно, діє як стабілізуючий фактор для ДНК. Це властивість також дозволило опроміненим в Чорнобилі людям нормалізувати показники крові, що містять ознаки збільшення радіації.

Як приймати БАД спіруліна?

Загальноприйнята порція для вживання по одній чайній ложці спіруліни в день 3 грама, змішавши з рідиною.

Де купити спіруліну?

Наш інтернет-магазин пропонує купити якісну спіруліну у нас на сайті. Ми маємо достатній досвід і репутацію. І намагаємося надати можливість придбати спіруліну за найкращою ціною в Україні.

Популярні товари