Інформація
Пошук

Лямки Nosorog для тяги

Виробник: NOSOROG NUTRITION
Модель: 16
246 грн.
Ціна в бонусних балах: 246

  • Бонусні бали: 24
  • В наявності

Відправлення день в день

Відправлення день в день

Приємний бонус для улюблених клієнтів

Самовивіз зі складу в Києві

Самовивіз зі складу в Києві

Будні: з 10-00 до 18-00, Сб і Вс: вихідний

Бонусна система

Бонусна система

Оплачуй балами замість гривень!

Лямки для тяги Nosorog

Коли досвідчений спортсмен планує тренування, він кожен раз виділяє певні групи м'язів, з якими збирається працювати конкретно в цей раз. Щоб зусилля було докладено до тієї групи м'язів, на яку і планували, фахівці рекомендують використовувати додатковий аксесуар - лямки для тяги Nosorog. Вся без винятку продукція українського виробника зарекомендувала себе з найкращої сторони, тому ви можете у нас в інтернет магазині купити лямки для тяги Nosorog в будь-якому регіоні України, в тому числі і в Києві. У нашому каталозі завжди присутній даний товар.

Особливості лямок для тяги:

Використання лямок швидше за все допоможе вам у досягненні поставлених цілей. Судячи з відгуків, ними дуже зручно користуватися в тому випадку, якщо потрібно підняти велику вагу або зробити пару зайвих підходів, особливо коли втомилися руки.

До позитивних ефектів від використання даного аксесуара варто віднести:

  • можливість навантажити саме ту групу м'язів, на яку розраховано ту чи іншу вправу. Наприклад, при підтягуванні можна максимально задіяти найширші м'язи і збільшити кількість повторень, не витрачаючи сили на утримання хвата;
  • можливість підняти більшу вагу - особливо при становій тязі, зробивши при цьому більшу кількість підходів.

Фізіологи на підставі досліджень встановили залежність: чим міцніше хват, тим сильніше стають м'язи. Справа в тому, що мускулатура людини - це єдиний механізм. Коли ви тримаєте що-небудь дуже сильно, мозок розуміє, що інші м'язи повинні підтримати дане зусилля. Саме тому, якщо купити лямки для тяги Носоріг в Києві і скористатися ними, то м'язи дійсно зможуть продукувати більше зусилля.

Рекомендації по використанню лямок:

Ми рекомендуємо застосовувати на тренуваннях лямки тільки досвідченим спортсменам. У новачків ще не сформувався хват. До того ж на змаганнях, де лямки заборонені, молоді спортсмени можуть випробувати деякі проблеми.

Ціни на Лямки для тяги Nosorog стимулюють високий рівень їх продажу по всій території країни і за її межами. Вартість комплекту досить прийнятний як для новачків, так і для профі.


Состав
Подкатегории Фіксуючу Лямки для тяги

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!