Будні: з 10-00 до 18-00, Сб та Нд: вихідний
Інформація
Пошук

Амінокислоти

Nosorog AAKG натуральний, 200 грам
0

349 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 ананас, 200 грам
0

216 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 ананас, 400 грам
0

392 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 апельсин, 200 грам
2

216 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 апельсин, 400 грам
0

392 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 гранат, 200 грам
0

216 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 гранат, 400 грам
0

392 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 грейпфрут, 200 грам
1

216 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 грейпфрут, 400 грам
0

392 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 лайм, 200 грам
0

216 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 лайм, 400 грам
0

392 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 малина, 200 грам
0

216 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 малина, 400 грам
0

392 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 натуральний, 200 грам
0

216 грн.

Nosorog BCAA 2:1:1 натуральний, 400 грам
0

392 грн.

Показано з 1 по 15 із 32 (всього сторінок: 3)

Амінокислоти

Амінокислоти є складовою частиною білка. Вони грають дуже важливу роль в організмі людини, так як приймають участі в процесах створення гормонів, антитіл і ферментів. Також вони приймають участь в процесах відновлення організму і зростання м'язів. У природі існує всього 20 видів амінокислот, 9 з яких відносяться до незамінних.

Також є ті, які не приймають участі в структурі білка, але при цьому беруть участь у метаболізмі. До них відносяться ГАМК, орнітин, таурин і карнітин.

Використання амінокислот у спорті:

Амінокислоти беруть участь абсолютно в усіх процесах, пов'язаних з фізичними навантаженнями на організм:

  • відновлення м'язів;
  • придушення катаболізму;
  • активація росту м'язів.

Наш інтернет магазин, який представляє продукцію національного виробника, відомого у всьому світі під брендом Носоріг, пропонує вам замовити і купити у нас якісні амінокислоти. Продаж і доставка доступні не тільки в Києві, ви можете оформити замовлення з будь-якого населеного пункту України.

Серед амінокислот особливу роль відіграє комплекс BCAA, так як з нього майже на 35% складаються будь-які м'язи. Вони мають яскраво виражений антикатаболічною ефектом, а також іншими корисними властивостями. За всіма озвученими вище причинами, BCAA випускають у вигляді окремої харчової добавки.

Ви можете запитати, навіщо необхідно купити амінокислоти в Україні? Відповідь проста: при інтенсивних тренуваннях організм витрачає до 80% вільних амінокислот, цей дефіцит необхідно якомога швидше заповнити. Від ефективності і швидкості відновлення балансу в організмі залежить ефективність тренувань і зростання м'язової маси.

Серед основних ефектів, які ви отримуєте, називають такі:

  • відмінне джерело енергії - розщеплення і витрата амінокислот йде не так, як вуглеводів, своєчасне поповнення запасу цих речовин дає набагато більше енергії;
  • прискорюється синтез білка - хімічний механізм дії амінокислот безпосередньо пов'язаний з виробленням інсуліну, що істотно прискорює ріст м'язів. Також саме вони є основним будівельним матеріалом для м'язової тканини;
  • придушення катаболізму - продаж амінокислот дозволить вам завжди мати під рукою необхідну кількість дієтичної добавки, яка допоможе як в період сушки (похудіння), так і відразу після тренувань;
  • спалювання жирового прошарку.

Особливості прийому амінокислот:

Якщо ви хочете зайнятися набором м'язової маси, то варто якнайшвидше купити комплексні амінокислоти, наш постачальник гарантує вам високу якість і оптимальну ціну. В цьому випадку приймати амінокислоти необхідно до і після тренування, а також вранці. В інший час потрібно буде приймати протеїн.

Якщо ми говоримо про оптимальну дозу, то одна порція повинна бути не менше 5 грам. Відзначимо, що максимальний анаболічний відгук організму спостерігається при разовій дозі в 10-20 грам.

Вартість амінокислот стане ще цікавіша, якщо ви купите їх у нас спільно з іншими спортивними добавками. З більшістю з них амінокислоти можна поєднувати, але далеко не з усіма їх можна змішувати. Не варто застосовувати амінокислоти одночасно з гейнером, протеїнами, замінниками їжі і звичайною їжею, так як це знижує якість і швидкість їх засвоєння.

Що кажуть фахівці:

Тренери, експерти зі спортивного харчування і професійні спортсмени сходяться в одному: амінокислоти дуже важливі в будь-якому виді спорту (бодібілдинг, кросфіт, паверліфтинг, боротьба, бокс и тд). Але приймати їх доцільно не цілодобово, а тільки перед і після тренування, а також вранці. Головна відмінність амінокислот від протеїну полягає в швидкості засвоєння, а також в можливості використовувати їх при схудненні для придушення апетиту і зниження катаболізму.

Купити амінокислоти в Києві в нашому магазині можна в будь-який зручний для вас час. Ціни на амінокислоти влаштовують всіх наших клієнтів.

Популярні товари