Будні: з 10-00 до 18-00, Сб та Нд: вихідний
Інформація
Пошук

Гейнери

Nosorog Big Boss Gainer банановий, 1500 гр
0

308 грн.

Nosorog Big Boss Gainer ваніль, 1500 гр
6

308 грн.

Nosorog Big Boss Gainer ківі, 1500 гр
0

308 грн.

Nosorog Big Boss Gainer полуниця, 1500 гр
0

308 грн.

Nosorog Big Boss Gainer шоколадний, 1500 гр
2

308 грн.

Nosorog Waxy Maize шоко-банановий, 1500 гр
1

221 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)

Гейнери

Для людей, які вирішили займатися спортом, наше спортивне харчування відкриває широкі перспективи. Наша компанія - виробник і постачальник різних дієтичних харчових добавок і комплексів, які хоч і мають аналоги в світі, але при цьому не менш ефективні і на багато дешевші.

Взяти хоча б наші гейнери - один з найпопулярніших видів спортивного харчування. Суміш складається з вуглеводів і протеїнів, що дає швидкий і якісний приріст маси. Вуглеводи, що входять до складу суміші, можуть бути і складними, і простими, що вплине на вартість і якість.

Купити гейнер в Україні потрібно також в тих випадках, коли спортсмену необхідно швидко відновитися. Якщо ви тренуєте команду, яка готується до змагань, виснажуючи себе тренуваннями, то спортивного харчування буде вам як раз до речі. Протеїни, що входять до складу, дають і приріст м'язової маси, і стимулюють інтенсивність тренінгу.

Різновиди гейнери:

Будь-який інтернет магазин запропонує купити гейнер в Києві, правда торгують далеко не всі. Це пов'язано з тим, що необхідно тримати на складі великі залишки, а це заморозка грошей. Ми в свою чергу даємо можливість споживачам замовити і купити гейнер за прийнятною ціною в будь-якій кількості, так як можемо при необхідності провести його скільки завгодно багато.

Існує досить багато різновидів таких добавок: їх основна відмінність один від одного не виробник, а склад. В одних варіантів дуже високий відсоток білка, в інших його кількість менша. Зазвичай вміст протеїнів не перевищує 40%, решту частку обсягу займають вуглеводи.

При підборі даного виду спортивного харчування вас повинна цікавити не ціна на нього, а його можливості.

Тут знову потрібно дивитися склад:

  • багато вуглеводів - підходить для худих людей, яким потрібно наростити м'язову масу;
  • мало вуглеводів - даний склад допоможе вам схуднути.

Крім описаних вище ефектів ви отримуєте потужний потік енергії. Також при роботі даного спортпіту активізується підшлункова залоза, що викидає в кров інсулін - потужний анаболик.

Інші особливості гейнерів:

Деякі виробники вводять до складу повільні вуглеводи, тим самим покращують продукт. Ми рекомендуємо купити гейнер дешево, пропонуючи споживачам кращий склад. Щоб не помилитися при виборі цього різновиду харчування в Україні, зокрема Києві, варто звертати увагу на глікемічний індекс: вказує на швидкість появи вуглеводів в крові і їх повного засвоєння організмом. Чим вище цей показник, тим краще.

Крім вуглеводів і протеїнів у складі ви можете зустріти ще й креатин. Справа в тому, що він добре утримує воду в тканинах, що дуже корисно при наборі м'язової маси. Інсулін, який виробляється під вплив гейнеру, за участю кретину засвоюється також набагато швидше.

Прийом нашого спортивного харчування підвищує ефективність тренувань, у суміші немає побічних ефектів, які можуть вплинути на ваше рішення про прийом продукту.

Кращий час для прийому гейнера - за півгодини до тренування або відразу після її закінчення. Даний варіант істотно підвищує ефективність білково-вуглеводної добавки.

Популярні товари