Будні: з 10-00 до 18-00, Сб та Нд: вихідний
Інформація
Пошук

Creatine

Nosorog Creatine HCl, 120 капс
1

210 грн.

Nosorog Creatine HCl, 240 капс
0

375 грн.

Nosorog Creatine Monohydrate, 300 грам
5

207 грн.

Nosorog Creatine Monohydrate, 600 грам
0

375 грн.

Nosorog Tri Creatine Malate, 300 грам
0

230 грн.

Nosorog Tri Creatine Malate апельсин, 300 грам
1

230 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)

Creatine

Відвідуючи регулярно тренажерний зал, початківці і досвідчені атлети постійно хочуть покращувати свої досягнення. Якщо ви вже налаштувалися на перемогу і почали правильно харчуватися, то потрібно переходити до наступного етапу - використання спеціалізованих спортивних добавок.

Однією з відмінних харчових добавок для спортсменів можна сміливо назвати креатин моногідрат, який продає наш інтернет магазин, який представляє продукцію українського виробника і постачальника NOSOROG. Дана торгова марка відома далеко за межами України, в Києві у нас багато постійних клієнтів.

Багато спортсменів приймають рішення купити Creatine, щоб включити його в свій щоденний раціон. На ринку можна зустріти дві основні форми креатинової добавки: в порошку і в капсулах.

Особливості креатину:

Найефективнішою і найпопулярнішою формою є на загальну думку креатин моногідрат. Дана дієтична добавка являє собою поєднання молекули креатину з молекулою води. Його не відносять до анаболикам, при правильно підібраному дозуванні він точно не завдасть шкоди.

Креатин виробляється в організмі людини з амінокислот у кількості, достатній для нормального функціонування. Якщо ви будете постійно відчувати високі інтенсивні навантаження під час тренінгів, то вам варто купити креатин моногідрат в Києві вже сьогодні. У нас для всіх клієнтів найкраща ціна і гарантована наявність.

В організмі людини міститься близько 120 грамів креатину, за добу в звичайному режимі ми витрачаємо не більш як 2 грами. Якщо ж йде курс інтенсивного тренування, то запас витрачається швидше, отже, якомога швидше потрібно його поповнити.

Ціни на Creatine Monogidrate не єдина перевага даної добавки, є й інші позитивні аспекти:

  • зростання силових показників в процесі тренування - при підвищеному споживанні енергії виникає її дефіцит, добавка допомагає позбутися від нього
  • підвищується витривалість спортсмену, що дозволяє в свою чергу збільшити інтенсивність;
  • зменшується час на відпочинок між підходами;
  • підвищується рівень тестостерону і соматотропіну;
  • поліпшується робота серцево-судинної системи, знижується ризик виникнення ішемії.

Якщо ви налаштувалися на регулярні тренування з повною віддачею, то вам може виявитися корисним Creatine Monogidrate, який можна замовити і купити у нас. У вас буде поступово збільшуватися якісна м'язова маса, хоча сам по собі креатин тільки підвищує витривалість і силові показники.

Корисний креатин моногідрат.

Що стосується побічних ефектів від прийому креатину моногідрату, то їх практично немає. До того ж фахівці стверджують, що навіть ті негативні фактори, які присутні в продукті, не завжди і не у всіх проявляються. Головний доведений мінус - збільшення маси тіла. Найчастіше це відбувається через затримку води в м'язах, що призводить до втрати рельєфу. При припиненні прийому креатину все приходить в норму, в тому числі і водний баланс. Саме для того, щоб вода не затримувалася в організмі, використовують форму Креатин гідрохлорид. Так як ця форма креатину відрізняється від моногідрату різким кислим смаком, її найзручніше приймати в формі капсул.

Не варто приймати цей продукт на голодний шлунок, особливо тим, хто вже встиг заробити гастрит або виразку.

Популярні товари