Відправлення день в день
Приємний бонус для улюблених клієнтів
Приємний бонус для улюблених клієнтів
Будні: з 10-00 до 18-00, Сб і Вс: вихідний
Оплачуй балами замість гривень!
Гліцин - найпростіша за структурою ендогенна амінокислота. Гліцин природним чином виробляється нашим організмом, але він також може бути отриманий з добавок і їжі.
Дефіцит цієї амінокислоти зустрічається рідко, і людям, що страждають порушеннями обміну речовин, необхідно приймати спеціальні добавки з гліцином. Вміле використання гліцину не має побічних ефектів.
Гліцин широко використовується в спортивних добавках, лікуванні багатьох захворювань і косметології. Це, серед іншого, компонент колагену і кератину і їх дорогоцінні властивості допомагають зберігати наше тіло здоровим і життєздатним. Гліцин при вмілому використанні не має побічних ефектів, але може принести багато користі для здоров'я.
Гліцин (лат. Acidum aminoaceticum) - органічна хімічна сполука, що входить до складу 20 основних амінокислотних залишків білка. Він класифікується як ендогенна кислота і в основному міститься в коллагене (гліцин становить 1/3 кислот, що містяться в коллагене) і в кератині.
Гліцин в організмі синтезується з холіну, серину, треоніну і гідроксипроліну. В організмі людини гліцин міститься в основному в шкірі, м'язах і сполучній тканині суглобів.
Гліцин необхідний в першу чергу для важливих біохімічних змін в печінці та нирках, які відбуваються в нашому організмі.
Гліцин проявляє свої корисні для здоров'я властивості, особливо в боротьбі з деякими захворюваннями, такими як ниркова недостатність, серцева недостатність, артрит, порушення сну, хронічна втома, виразки шлунка, синдром підвищеної проникності кишечника, нейроповедінкового розлади і діабет.
Крім того, гліцин підтримує засвоєння кальцію з їжі, синтезує еритроцити і гемоглобін, тому він також допомагає в боротьбі з анемією. Більш того, він також покращує роботу нервової системи і знижує вироблення шлункової кислоти.
Гліцин також використовується при метаболічних захворюваннях, ожирінні і захворюваннях, пов'язаних з системою кровообігу. Численні дослідження також показують, що гліцин може запобігати утворенню деяких видів раку, особливо пов'язаних з черевною порожниною.
Гліцин також володіє властивостями, що полегшують стрес, тривогу, занепокоєння і навіть шизофренію і важкі психічні розлади.
Гліцин необхідний для синтезу креатину, який переносить енергію АТФ безпосередньо в м'язи. Креатин наповнює м'язові клітини, тому гліцин побічно сприяє їх зростанню і кращій гіпертрофії. Крім того, гліцин стимулює вироблення стероїдних гормонів, контролюючих витрату енергії в організмі.
Ця ендогенна амінокислота також необхідна для вироблення колагену, який впливає не тільки на пружність шкіри і міцність нігтів. Колаген є основним компонентом суглобів, зв'язок і хрящів, а велика кількість цього білка в організмі робить їх гнучкими і міцними. Колаген на третину складається з гліцину, тому він дуже корисний для нашого тіла з точки зору здоров'я суглобів і кісток.
Гліцин також впливає на лікування так званих метаболічних синдромів. Він знижує кількість жирних кислот в печінці, регулює кров'яний тиск і нормалізує рівень інсуліну і тригліцеридів в крові. Крім того, гліцин знижує окислювальний стрес в кровоносних судинах через збільшення клітинного рівня глутатіону.
Немає ніяких рекомендацій, що пропонують рекомендований денний кількість гліцину для споживання. Численні наукові дослідження показали, що гліцин можна використовувати в дозах до 60 грамів в день, але не варто визначати дозу самостійно. Ця дозування призначений для людей, які страждають захворюваннями, пов'язаними з метаболізмом гліцину.
Більшість з нас не страждають від дефіциту гліцину, тому що цю амінокислоту можна знайти в більшості продуктів, які ми їмо, як тварини, так і рослинного походження. Коли ми думаємо про додавання гліцину, лікарі зазвичай рекомендують для початку більш м'яку дозу, тобто до 5 грам в день.
Наслідки надлишку та нестачі гліцину в організмі можуть перерости в серйозні захворювання, пов'язані з метаболізмом гліцину. Найбільш серйозні з них:
некето-гіпергліцінемію - це генетичне захворювання. Це змушує організм накопичувати занадто багато гліцину, особливо в крові і спинномозкової рідини. Гліцінурія - захворювання, при якому порушується реабсорбція гліцину в канальцях нирок. Це стимулює підвищене виведення гліцину з організму і призводить до дефіциту цієї амінокислоти в крові. Первинна гипероксалурия - захворювання, що супроводжується порушенням катаболізму гліоксалата, який утворюється за рахунок виведення гліцину. Окислення гліоксалата до оксалату в результаті дезамінування викликає сечокам'яну хворобу і нефрокальциноз. Це захворювання може бути смертельним через ниркової недостатності і високого кров'яного тиску.
Дефіцит гліцину зустрічається нечасто і не завжди може бути результатом серйозного захворювання. Дефіцит гліцину в організмі часто може бути викликаний дієтою з низьким вмістом білка, тому дуже важливо мати здорову і збалансовану дієту.
Гліцин міститься в багатьох харчових продуктах як тваринного, так і рослинного походження, в тому числі:
Гліцин як інгредієнт добавок для фізично активних людей відмінно підходить для прискорення регенерації м'язів і придушення розпаду м'язових білків. Гліцин також допомагає підтримувати м'язову масу, особливо у літніх людей, оскільки він стимулює гормони росту.
Гліцин також збільшує ефективність нейролептиків і підтримує роботу травної системи під час лікування деякими сильнодіючими препаратами. Гліцин допомагає лікувати такі захворювання, як депресія, і допомагає лікувати епілепсію.
Ця дорогоцінна амінокислота також допомагає регулювати рівень цукру в крові і знижує сонливість і втому. Більш того, він сприяє поліпшенню якості сну, підвищення концентрації і поліпшенню розумових процесів. В якості харчової добавки він також може використовуватися людьми, які борються з ожирінням або надлишковою вагою, оскільки він підтримує метаболічні процеси, що відбуваються в нашому організмі.
Гліцин міститься в основному в коллагене і кератині. З цієї причини його часто використовують в медицині і косметиці. Колаген відповідає за пружність і еластичність шкіри, а що міститься в ньому гліцин підтримує процеси омолодження, що відбуваються в нашому організмі. З іншого боку, гліцин як компонент кератину ідеально підходить в якості кондиціонера для сухих і пошкоджених волосся. Також буде рекомендований тим, у кого слабкі, ламкі нігті і суха шкіра.
Состав | |
Подкатегории | Гліцин |
Форма выпуска: | Порошок |
Вкус: | Без смакових добавок |
Вес: | 500 гр |
Немає відгуків про цей товар.