Інформація
Пошук

SUN Pharma Modalert 200 10 табл

Виробник: SUN Pharma
Модель: 65910-51
468 грн.

 • В наявності

 • 5або більше 448 грн.
 • 10або більше 433 грн.

Відправлення день в день

Відправлення день в день

Приємний бонус для улюблених клієнтів

Самовивіз зі складу в Києві

Самовивіз зі складу в Києві

Будні: з 10-00 до 18-00, Сб і Вс: вихідний

Бонусна система

Бонусна система

Оплачуй балами замість гривень!

Modalert 200 Tablet 10 належить до групи звана «стимуляторами», які використовуються для покращення неспання у дорослих з нарколепсією (надмірна та неконтрольована сонливість у денний час). Нарколепсія – це захворювання, коли людина стикається з надмірною денною сонливістю та нападами сну, які змушують людину раптово засинати у невідповідних ситуаціях.

Modalert 200 Tablet 10 містить модафініл, який відповідає за полегшення нарколепсії та зменшення симптомів можливих нападів сну. Він працює за рахунок збільшення кількості хімічного елемента, відомого як «дофамін», у мозку, який контролює цикл сну та неспання в нашому організмі. Він зменшує зворотне захоплення дофаміну в нервах. Дофамін - це хімічний нейротрансмітер, який використовується нервами для цілей комунікації.

Modalert 200 Tablet 10 слід приймати, запиваючи однією склянкою води. Modalert 200 Tablet 10 зазвичай рекомендується приймати щоранку для запобігання сонливості в денний час або за 1 годину до початку роботи. Для отримання кращої поради слід проконсультуватися зі своїм лікарем, оскільки він вирішить, яка доза буде найкращою для вас після перевірки вашого стану. Ви можете відчувати неприємні ефекти Modalert 200 Tablet 10, які включають головний біль, діарею, біль у спині, почуття занепокоєння, нудоту, проблеми зі сном, нервозність, запаморочення, закладеність носа та розлад шлунка. За наявності цих симптомів рекомендується зупинити вживання модалерту 200.

Використання Modalert 200 Tablet 10 не допускається у осіб з алергією на якийсь із його компонентів, присутніх у складі. Не рекомендується використовувати дітям до 18 років. Жінкам, які вагітні або планують вагітність, годують грудьми або планують завагітніти. Перш ніж приймати Модалерт 200, проконсультуйтеся зі спеціалістом, якщо у вас були проблеми з серцем або високий кров'яний тиск або депресія, поганий настрій, занепокоєння, психоз.

Вказівки щодо застосування:

Приймайте Modalert 200 Tablet 10 незалежно від їди. Якщо Modalert 200 Tablet 10 приймається під час їжі, дія може тривати більше. Якщо ви приймаєте Modalert 200 Tablet 10 для вирішення проблем зі сном під час змінної роботи, рекомендується приймати за 1 годину до початку роботи. Якщо ви приймаєте Modalert 200 Tablet 10 від нарколепсії (надмірної сонливості) та апное уві сні (відсутність сну через проблеми з диханням), спробуйте приймати Modalert 200 Tablet 10 вранці.

Зберігання:

Зберігати у прохолодному та сухому місці, далеко від сонячних променів.

Побічні ефекти Modalert 200 10 таблеток:

Як і інші препарати, Modalert 200 Tablet 10 може викликати деякі неприємні ефекти. До найчастіших побічних ефектів відносяться

 • Головний біль
 • Діарея
 • Біль у спині
 • Почуття занепокоєння
 • Нудота
 • Проблеми зі сном
 • Нервувати
 • Запаморочення
 • Закладеність носа
 • Розлад шлунку.

Детальні запобіжні заходи та попередження:

За наявності цих симптомів рекомендується зупинити вживання модалерту 200.

Взаємодії з іншими засобами:

Modalert 200 Tablet 10 може взаємодіяти з гормональними протизаплідними таблетками, антацидами, протиепілептичними препаратами, антидепресантами, препаратами від тривожних розладів та таблетками для зниження тиску.

Взаємодія з їжею:

Людина, яка приймає Modalert 200 Tablet 10, повинна уникати вживання грейпфрутового соку та грейпфрута, які посилюють дію або побічні ефекти цього препарату.

Состав
Подкатегории Модафініл
Форма выпуска: Таблетки / Капсули
Вкус: Без смакових добавок
Вес: 10 таблеток

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: модалерт, сан фарма