Інформація
Пошук

Поліненасичені жірні кислоти

Nosorog Omega 3 Gold 1000 мг, 180 капс
1

527 грн.

Nosorog Omega 3 Gold 1000 мг, 500 капс
0

961 грн.

Nosorog Omega 3 Gold 1000 мг, 90 капс
0

293 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)

Поліненасичені жірні кислоти

Поліненасичені жірні кислоти - речовини, які організм самостійно синтезувати не здатний. Це означає одне: надходять вони в організм тільки з продуктами харчування. Інакше, як налагодити свою дієту (особливо актуально для спортсменів), заповнити потреби в цих речовинах неможливо.

Що являють собою поліненасичені жирні кислоти?

Це життєво важливі, необхідні речовини, які відповідають в організмі за цілісність клітин. Зруйновані клітини - гарантія того, що внутрішні системи і органи рано чи пізно дадуть збій. Вони беруть участь в захисті переважно нервових клітин, головного і спинного мозку. Крім того, це джерело найважливіших вітамінів - A, D, E, що беруть участь в стабілізації імунітету, профілактики кісткових захворювань, спільних поліпшень у функціональності органів і систем.

З чого отримують комплекс Омега-3?

Комплекс незамінних жирних кислот отримав назву Омега-3. Під цією назвою ми можемо зустріти в аптеках цілий ряд натуральних і синтетичних біодобавок. Вони спрямовані на поповнення запасів амінокислот, коли з традиційних продуктів харчування їх надходить недостатньо.

Відомий всім засіб - риб'ячий жир. Його смак знайомий багатьом, хто провів своє дитинство ще в Радянському союзі. Раніше це була справжня панацея від усіх без винятку хвороб (так думали мами, які змушували пити жир для профілактики ГРВІ, наприклад).

Риб'ячий жир видобувається з печінки тріски. Останнім часом багато спекуляцій на цю тему, особливо від виробників спортивних, харчових добавок. Багато запевняють, що печінки тріски - орган не зовсім чистий, забруднений токсинами. Частково це правда. Але сучасні лабораторні методи дозволяють повністю очистити безпосередньо жир з печінки від шкідливих компонентів.

Ще один варіант отримання Омега-3 - рибний жир. Здавалося б, різниця тільки у вимові слова. Але в дійсності, останній видобувається не з печінки, а з м'язової тканини риби, переважно сімейства лососевих. Він відрізняється більш натуральним складом, нетоксичним і доведеною ефективністю.

Також є синтетична Омега 3. Рівень ЄПК і ДГК в ній більший, ніж у натуральній Омега 3, але організм усвоює її трохи менше.

З чого отримують комплекс Омега-3-6-9?

Також великий вміст амінокислотних сполук комплексу Омега-3-6-9, важливих для організму, міститься в горіхах і лляній олії.

Наш інтернет-магазин пропонує високоякісні харчові добавки Омега-3 і Омега 3-6-9, купити які варто всім (зокрема спортсменам), які потребують поповнення запасів амінокислот. Цілісність клітин - важлива складова працездатності організму і зокрема нарощуванні м'язової маси.

Спочатку комплекс був розроблений для відновлення втраченої ваги хворих на рак. Риб'ячий і рибний жир давав разючі результати - пацієнти швидко відновлювалися, приймаючи лише по 2 грами дієтичної добавки.

Крім того, біологічна добавка Omega3 і Омега 3-6-9:

  • позитивно впливає на нервову систему, дає організму бадьорість, прибирає сонливість;
  • істотне поліпшення анаболічних реакцій, що актуально для набору м'язів і збільшення витривалості.
  • зміцнює серцевий м'яз

Наш онлайн-магазин пропонує тільки якісну продукцію, яка пройшла всі необхідні лабораторні випробування. Добавка пропонується в компактних, невеликих флаконах з капсулами риб'ячого жиру. Замість того щоб пити неприємний на смак риб'ячий жир, спортсмен зможе без всякого дискомфорту приймати харчову добавку, як звичайну таблетку.

Подбайте про своє здоров'я, особливо під час спортивних тренувань або в період відновлення після сильних навантажень. Поліненасичені жирні кислоти Omega 3 і Омега 3-6-9 - це Ваше здоров'я і довголіття.

Популярні товари