Інформація
Пошук

Предтрени

Nosorog BULLETS 5.0, 30 капс
4

413 грн.

Nosorog BULLETS 5.0, 60 капс
0

803 грн.

Nosorog Caffeinex, 50 капс
1

183 грн.

Nosorog DMAA, 50 капс
6

363 грн.

Nosorog Guarana, 30 капс
0

133 грн.

Nosorog Guarana, 60 капс
1

209 грн.

Nosorog L-Arginine 500 mg, 120 капс
1

254 грн.

Nosorog L-Arginine натуральний, 200 грам
1

363 грн.

SAN Arginine Supreme, 100 таб
0

422 грн.

Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)

Предтрени

Предтренувальниы комплекси, що на спортивному жаргоні часто називають предтрен - це одна з різновидів спортивного харчування. Його вживають безпосередньо перед початком тренування, щоб підвищити силу і витривалість буквально відразу ж.

Якщо ви професійно займаєтеся спортом, значить проводите в тренажерному залі велику кількість часу. Отже, вам варто купити добавки для заряду енергії під час тренування. Це можна зробити на нашому сайті, що є офіційним інтернет магазином бренду NOSOROG. Даний тип спортивних харчових добавок можна замовити і купити в будь-який час, бюджетна ціна допоможе вам заощадити гроші.

Який склад предтренів може бути:

Виробник рекомендує завжди купувати тільки якісне спортивне харчування, так як спроба заощадити на вартості може привести до несподіваних ефектів. Ми даємо вам можливість грамотно розподілити фінанси без втрати якості, пропонуючи нашим покупцям придбати предтрени за дешевою ціною.

До складу сучасного предтрена, доступного як в Києві, так і в інших населених пунктах України, зазвичай входять:

  • кофеїн - відмінно стимулює нервову систему, підвищує розумову активність, знижує стомлюваність нервової системи, підвищує інтенсивність тренування;
  • таурин - замінна амінокислота, сприяє підвищенню м'язової витривалості і сили, а також збільшує гідрування клітин;
  • креатин - підвищує силу і витривалість, широко використовується спортсменами в формі моногідрату;
  • гуарана - ця рослина містить кофеїну більше, ніж сама кава. Підвищує розумову активність, стимулює нервову систему;
  • BCAA - комплекс амінокислот, який миттєво насичує кров, що сприяє зменшенню масштабу руйнування м'язів в процесі тренування, звідси збільшуються і витривалість, і сила;
  • тирозин - умовно незамінна амінокислота, яку наш організм може синтезувати в невеликих кількостях, вона бере участь в утворенні допаміну або гормону радості і адреналіну.
  • ДМАА - найактивніший стимулятор центральної нервової системи (центральної нервової системи) на сьогоднішній день.
  • Для додання пампинга і поліпшення кровообігу на тренуваннях використовуються такі форми аргінана, як Л-аргінін і Л-аргінін альфа-кетоглатарат.

Купити предтрен комплекс за найкращою ціною в Україні - це і корисно, і зручно, і вигідно. Ціна від постачальника, якість від виробника - все це ви знайдете у нас.

Популярні товари