Інформація
Пошук

Підвищення тестостерону

Nosorog DAA, 120 капс
0

322 грн.

Nosorog DAA, 200 грам
0

437 грн.

Nosorog Tribulus 1000, 120 капс
1

322 грн.

Nosorog Yohimbine, 100 табл
3

355 грн.

Nosorog ZMA, 120 капс
0

348 грн.

На вагу Yohimbe Extract (150 грамм)
0

1 082 грн.

Nosorog Maca, 100 капс
0

445 грн.

Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)

Підвищення тестостерону

Важко переоцінити значення тестостерону в чоловічому організмі. Цей гормон не тільки бере активну участь у відновленні тканин, але і відповідає за чоловічу силу і фізичний стан.

Понижений рівень тестостерону в організмі може привести до погіршення статевої функції, а в крайніх випадках навіть до безпліддя. Не тільки спортсменам, які займаються важкими видами спорту, а й чоловікам, провідний звичайний спосіб життя, потрібно уважно ставитися до свого харчування, вести здоровий спосіб життя, а також періодично займатися спортом.

Якщо ви почали інтенсивний тренінг на ріст м'язової маси, то вам обов'язково потрібно отримувати додатковий тестостерон або налагодити рівень тестостерону, якщо він знижений. Часто спортсмени використовують медикаментозні препарати, в тому числі і безпосередньо тестостерон. Але вони можуть мати побічні ефекти. Так навіщо ризикувати, якщо можна купити таблетки для потенції з натуральних добавок для підвищення тестостерону ще й дешево та без ризику для здоров'я!

Наш інтернет магазин пропонує вам замовити і купити саме натуральні харчові добавки для тестостерону. У нас один постачальник, він же виробник - українська компанія, чия продукція відома багатьом спортсменам під брендом NOSOROG. Продукція даної торгової марки користується популярністю як у атлетів Києва, так і інших міст України.

Навіщо потрібно нормалізувати рівень тестостерону і як цього досягти:

Підвищення тестостерону на пряму впливає на підвищення потенції. А потенція для чоловіка грає одну з найважливіших ролей у житті. Саме тестостерон має потужний анаболічний вплив, особливо цей вплив відчувається для чоловічого організму. Він прискорює регенерацію тканин, а також засвоєння нуклеїнових кислот. Вплив проявляється в наступних зовнішніх ознаках:

  • підвищення апетиту;
  • прискорення регенерації тканин після отриманих ушкоджень;
  • стрімкий набір м'язової маси;
  • затримка кальцію і фосфору в тканинах, що призводить до зміцнення кісток;
  • зростання витривалості;
  • поліпшення показників прохідності і еластичності кровоносних судин;
  • посилення лібідо та підвищення потенції;
  • зниження частки холестерину в крові.

Добавки для підвищення тестостерону продає далеко не кожен магазин. По-перше, не всі готові тримати велику кількість на складі, а по-друге, не у всіх буде така цікава ціна, як у продукції нашого виробника. Ціни коливаються в досить широкому діапазоні, у нас в будь-якому випадку одне з найвигідніших пропозицій. Таблетки для потенції в аптеках коштують не дешево і від них не завжди буває результат. У нашому магазині ви зможете купити засіб для підвищення потенції дешево без рецепту, відгуки перевірені нашими клієнтами.

Ефективне підвищення тестостерону та потенції без рецепту:

Для підвищення рівня тестостерону, щоб не використовувати анаболіки і стероїди, спортсмени застосовують такий продукт, як Трибулус Террестріс. Він виробляється з одноіменної рослини, а після прийому впливає безпосередньо на гіпофіз. Далі йде команда на збільшення вироблення лютеїнізуючого гормону, який в свою чергу на підвищення продукування тестостерону та потенції організмом. Тривало застосовувати цю добавку не рекомендується, хоча він і складається практично повністю з екологічно чистих природних компонентів. Насправді ви відчуєте ефект від його застосування в найстисліші терміни, тому тривале використання просто не потрібно. Останнім часом стала популярна Д-аспаргіновая кислота для підвищення тестостерону і Екстракт Маккі перуанської.

Ціни на добавки, що збільшують вироблення тестостерону і підвищують потенцію, цікаві не тільки тим, хто збирається взяти товар для подальшої реалізації, а також самим звичайним спортсменам. Краще купити відразу багато за низькою ціною, ніж втрачати час на походи в магазин і переплачувати за кожну нову упаковку. Купити спортивні добавки для покращення потенції і рівня тестостерону в Києві можна в будь-який зручний для вас час, ми завжди раді допомогти нашим клієнтам.

Популярні товари