Інформація
Пошук

Добавки для суглобів і зв'язок

Nosorog Glucosamine Chondroitin MSM, 120 табл
1

472 грн.

Nosorog Hydrolyzed Collagen натуральний, 400 грам
0

624 грн.

Nosorog MSM Powder, 500 грам
0

527 грн.

На вагу Chondroitin sulfas (300 грам)
0

1 119 грн.

На вагу Peptan Collagen Hydrolyzed (1 кг)
0

1 070 грн.

SAN Glucosamine Chondroitin MSM, 90 табл
0

488 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)

Добавки для суглобів і зв'язок

Заняття будь-яким видом спорту, пов'язаним з високими навантаженнями, підвищують ризик виникнення і розвитку захворювань суглобів. Щоб уникнути неприємностей, пов'язаних з даними хворобами, спортсменам необхідно приймати дієтичні добавки, які зміцнюють тканину суглобів. Ці хондропротектори прискорюють регенерацію сполучної тканини, зміцнюють її. Так як при посилених тренуваннях в залі пошкодити суглоб або зв'язки може як новачок, так і профі, тренерам і самим спортсменам варто замовити і купити у нас спеціалізовані хондропротектори.

Наш інтернет магазин є офіційним представником виробника, що працює під відомим брендом NOSOROG. Постачальник завжди надає нам ексклюзивні умови та широкий асортимент, тому ми можемо запропонувати вам кращі ціни і великий вибір спортивних добавок і комплексів дієтичного харчування.

Отже, якщо ви плануєте посилено тренуватися, то вам необхідно купити спортивне харчування для суглобів і зв'язок, вартість якого доступна для будь-якого бодибилдера, пауерлифтера і просто спортсмена.

Різновиди добавок для суглобів і зв'язок:

Як в Києві, так і в інших населених пунктах України, вітаміни для суглобів і зв'язок можуть знадобитися в будь-який час року. На думку фахівців, в захворюваннях цих частин тіла людини немає сезонності, а ослаблення тканини може привести до швидкого розвитку важких хвороб.

Отже, спортивне харчування для суглобів може містити наступні речовини:

  • глюкозамін - природна речовина, яка допомагає відновитися після ушкоджень, викликаних травмами або остеоартритом. Завдяки цьому елементу в організмі людини виробляється мукополісахарид, що міститься в хрящах;
  • хондроитин - одна з основних складових хряща, він забезпечує структуру, проведення поживних речовин і води;
  • метілсульфонілметан - має високий рівень ефективності при різних видів артритів, а також при дегенерації сполучної тканини;
  • кальцій - основний будівельний матеріал як в кістковій тканині, так і в суглобах;
  • вітамін С - найкращий природний антиоксидант, підтримує здоров'я сполучної тканини, отже, сухожиль, зв'язок, суглобів і кісток;
  • кремній - даний мікроелемент є дуже важливим в процесі формування та підтримки сполучної тканини, зберігає твердість і силу;
  • колаген - запобігає дегенерації суглобів при активних тренуваннях на силу і витривалість. По дії схожий на глюкозамін, але при цьому не має ніяких побічних ефектів для інших систем організму.

Ціни на спортивні вітаміни для суглобів у нас одні з найдемократичніших, ви можете самі в цьому переконатися, оформивши замовлення. Запам'ятайте, для здоров'я суглобів краще притримуватись профілактики спеціалізованими хондропротекторами, ніж потім страждати від ускладнень.

Популярні товари