Інформація
Пошук

ProLab Nutrition Польща? Перевіримо!

  • 20 March 2020 16:10:00
  • Reviews: 8
  • Views: 10687
  • 2

І знову здрасьте ! Раді вітати тих, хто з нетерпінням чекає нових статей від Носорога, які підривають бомблящі пук *** и у недобросовісних брендів!
Сьогодні в огляді ProLab маде ін Поланд Nutrition!УВАГА! СПОЙЛЕР! Все б нічого, та не Поланд!
Інформації по цьому виробникові в інтернеті - вкрай мало. І судячи з того, що сайт, який раніше функціонував, а зараз його немає, домен вільний, можна зробити висновки, що хтось підчищає сліди, або закінчилися гроші на продовження домену, що складно уявити про виробника добавок, який не зміг проплатити домен на кілька років вперед ... хм-хм-хм ... знову тхне аля Поланд!
Ну нічого, з пісні слів не викинеш. В історії великого гугла, залишилися сліди цієї конторки. І ми дещо роздобули для Вас. Так що сідайте на дивани (відсилання до диванних експертів) беріть попкорн і будемо розбиратися.
Як заявляє їх офіційна сторінка на фейсбукенберзі (він же Facebook), це - молодий бренд спортивного харчування родом з Польщі, який в 2014 році створили вихідці з України, орієнтуючись на ринок СНД (фото 2).

Фото 2 - Інформація про компанію на сторінці Facebook, де вказано, що бренд польського виробництва

І знову нас намагаються обдурити! Які вихідці з України ?! Яке виробництво в Польщі ?! З України туди їздять ягоди збирати або робити ТИПУ "супер якісне" :) спортивне харчування Powerful Progress. Може вони мали на увазі, що їздять за мішком КСБ в Польщу, що б тут в Україні розсипати по своїм упаковкам? Це вважається як польського виробництва ?
А Ви як вважаєте? Напишіть в коментарях.
Для порівняння цін. Вартість звичайного сироваткового протеїну зазначеного на сайті, який продає продукцію цього бренду (фото 3) - 320 грн. без знижки, за 908 грам. Вартість нашого протеїну, українського, за 1 кг - 356 грн. Приблизно однаково. АЛЕ! Наш протеїн виробляється в Україні, немає необхідності переносити виробництво продукції до Польщі. А їм то, його треба ще як мінімум привезти в Україну, звідти. Не кажучи вже про собівартість виробництва в іншій країні і всі випливаючі витрати.
Це відноситься до того випадку, якщо б це було правдою і ProLab Nutrition дійсно виготовлявся би в Польщі.


Фото 3 - Вартість сироваткового протеїну бренду ProLab Nutrition, зазначеного на сайті, який продає цю продукцію

Невелике відсилання.
Багато людей, напевно, до сих пір уявляють собі виробництво в Україні, як такі собі млини, які приводяться в рух за допомогою худоби.
Посміялися і досить. Ми маємо намір зруйнувати ці міфи і показати, що як мінімум, велика частина аля Польщ виготовляються, не повірите, в Україні. І що в нашій країні можна виготовляти якісний продукт з усіма належними нормами і виробничими практиками, і повірте це дешевше, ніж за кордоном.
Але що ж стосується, таких брендів, які вводять Вас в оману, тим, що нібито це не український продукт, а Польський, Чеський, і в тому числі німецький (скоро буде і про це), будь-який іноземний, але головне донести споживачеві, що не українське , так як багато хто думає див. посилання вище (про млини), то явно тут щось не так, і не зрозуміло, як, де і за яких умов. Тому прийом даних добавок на свій страх і ризик, панове.
Нікого не бентежить, що у бренду немає ні сайту, ні інформації в інтернеті, продається продукція через сайти інших компаній. Що, куди, кому писати / дзвонити в разі чого - нічого немає.
Єдина група в фейсбуці - мертва, тому що інформація остання за 2016 рік. Сайт який існував колись - мертвий, так як перейти по посиланню, яке вело на сайт виробника Ви не зможете, його вже не існує (фото 4).


Фото 4 - Сайт виробника ProLab Nutrition, який існував раніше, розташований на українському хостингу і домені

Так само зверніть увагу на банку. Така банка виготовляється в Україні. Взяли порожню банку, без етикетки, для порівняння (фото 5). Можна далі не йти, вже і так зрозуміло. Ніхто банки з України не буде везти до Польщі, що б насипати туди свій продукт, а потім назад в Україну для продажу ...


Фото 5 - Банка з продукцією ProLab Nutrition (зліва) і порожня банку для порівняння (праворуч) вироблена в Україні

Наклейка у вигляді голограми теж доставила задоволення. Таку можна зробити в будь-який поліграфії, яка друкує на плівці. Що таке голограма і технологія її виготовлення вже сильно відрізняється, від тієї, що ми бачимо на картинці (фото 6). Але для того, що б у покупця не виникало сумнівів, що це якісний, оригінальний продукт, вирішили пришити її тут, як кобилі хвіст.Фото 6 - Наклейка у вигляді голограми на продукції бренду ProLab Nutrition

А тепер дивимося (фото 7) зверху вниз, перші два ряди - це справжні голограми, які дійсно захищають якість. Форми виготовляється тільки при наявності права власності на продукт відповідними структурами. Останні два ряди - друк на переливчастій наклейці, яку може надрукувати будь-яка людина, вона нічого не означає, просто красиво блищить. Як бачите, різниця очевидна між справжніми голограмами і печаткою на переливчастій наклейці.


Фото 7 - Зображення під різним кутом справжніх голограм (ряд 1 -2) і друку на переливчастій наклейці (ряд 3-4)


Що думають люди про цю продукцію і бренд Prolab відгуки, Ви можете подивитися на нижченаведених фото.

Йдемо далі. Припустимо, такий продукт дійсно зроблений закордоном у Польщі і сюди імпортовано. На імпорт у нього повинен бути ОБОВ'ЯЗКОВИЙ пакет документів про розмитнення і тд. Або ось такий ОБОВ'ЯЗКОВИЙ папірець на імпортний продукт. Ви всі в будь-якому супермаркеті, коли будете купувати імпортний продукт, помітите, що на ньому наклеєний затверджений текст українською мовою. Він береться з цього документа (Фото 8).
Фото 8 - Приклад документа обов'язкового маркування імпортної продукції затверджується Інститутом Громадського здоров'я Морзеева.


У цьому документі вказується договір з Інститутом. Де продукт виготовлений, затверджуються рекомендації щодо вживання, зберігання і тд. Природно у шахраїв цього та інших обов'язкових документів на імпорт немає (бо клепається все тут, на коліні. незрозуміло де, ким і з чого).


Ми вже багато писали статей про подібні продукти "аля Европпи, США і тд", а насправді простори підвалів України BioLine Nutrition, Iron Mass, Nano Modik, Powerful Progress. Всі вони працюють за схожою схемою.

Сподіваюся, Вам було цікаво дізнатися трохи нового про продукти, які краще обходити стороною. Дякуємо за увагу.

 
Leave a review  ↓
 
8 reviews
3 answers
7 ratings
43% 3 positive
17  
Usefulness of review
28 votes
82% 23 positive
23