Будні: з 10-00 до 18-00, Сб та Нд: вихідний
Інформація
Пошук

Протеїн

Nosorog Whey айс крім, 1 кг
2

385 грн.

Nosorog Whey бісквіт, 1 кг
1

385 грн.

Nosorog Whey банановий, 1 кг
0

385 грн.

Nosorog Whey дика вишня, 1 кг
0

385 грн.

Nosorog Whey натуральний, 1 кг
0

385 грн.

Nosorog Whey полуниця, 1 кг
2

385 грн.

Nosorog Whey тоффі-карамель, 1 кг
0

385 грн.

Nosorog Whey шоколадний, 1 кг
9

385 грн.

Nosorog Egg Albumin натуральний, 1 кг
1

530 грн.

Nosorog Micellar Casein ваніль, 700 гр
1

394 грн.

Nosorog Micellar Casein натуральний, 700 гр
0

394 грн.

Nosorog Micellar Casein шоколад з вишнею, 700 гр
0

394 грн.

Nosorog Pea Protein Isolate натуральний, 700 гр
0

414 грн.

Nosorog Pea Protein Isolate тофі, 700 гр
0

414 грн.

Nosorog Premium Whey натуральний, 1 кг
0

459 грн.

Показано з 1 по 15 із 24 (всього сторінок: 2)

Протеїн

Існує кілька відомих видів протеїну, всі вони широко використовуються спортсменами, які активно тренуються. Розглянемо всі різновиди, щоб розуміти, який саме протеїн потрібно замовити і купити в нашому інтернет магазині.

Різновиди протеїну:

Перший протеїн, який з'явився на ринку спортивного харчування, був яєчним. Сьогодні він виробляється в невеликих кількостях, так як має досить високу вартість і досить своєрідний присмак. Однак, яєчний засвоюється майже на 100%, тому деякі професійні спортсмени купують саме його.

Протеїн українського виробництва NOSOROG буває різним. У нас ви можете придбати високоякісний сироватковий білок. Своєю появою в сфері спортивного харчування він зобов'язаний винаходу методу ультрамікрофільтраціі: сироватка пропускається через дуже дрібне сито, що дозволяє домогтися максимальної концентрації білка в кінцевому продукті. При цьому в складі суміші мінімізовано кількість жирів і вуглеводів. Якщо ви тільки починаєте використовувати білкові добавки, то почніть саме з сироваткового протеїну. Після його використання ви зрозумієте, як ваш організм реагує на білок в чистому вигляді, і зможете прийняти рішення про введення в раціон протеїну іншого виду походження.

Для тих, хто вирішив купити український протеїн, ми пропонуємо придбати казеїн. Виробник і постачальник спортивного харчування, що працює під брендом NOSOROG, пропонує вам казеїновий протеїн високої якості за доступною ціною. Це другий білок, що отримується з молока. Його головна відмінність від сироваткового в швидкості засвоєння. Казеїн дає відчуття ситості, так як він створожується в шлунку і тисне на його стінки. При цьому сповільнюється процес засвоєння: амінокислоти йдуть до м'язів постійним потоком.

Казеїновий протеїн найкраще вживати перед сном: в цей час м'язи ростуть в прискореному темпі, тому їм і необхідне постійне підживлення.

Соєвий протеїн підійде для тих, хто певних причин не їсть м'яса. Він має рослинне походження, найкраще засвоюється у вигляді ізоляту. Справа в тому, що деякі ферменти сої перешкоджають повному засвоєнню білка, тому він сприймається добре не всіма людьми. Але у даного виду є і перевага: це напевно найдешевший протеїн з усіх існуючих і найдієтичніший.

Кращі види протеїну:

Фахівці в області спортивного харчування рекомендують купити протеїн, який відноситься до багатокомпонентних або протеїнів з комбінованим складом. Такий товар ви можете придбати на нашому сайті, перебуваючи як в Києві, так і в будь-якому іншому місті України. Завдяки нашому бренду вартість його буде дешевою, порівняно із зарубіжними брендами, при цьому користь і вигода - величезною.

У таких складах часто поєднують повільні і швидкі білки, наприклад, казеїн і сироватку. Якщо ви приймаєте багатокомпонентну білкову суміш перед тренуванням, то спочатку отримуєте заряд енергії від швидкого сироваткового протеїну. Коли його дія закінчиться, то в роботу вступає казеїновий протеїн, який дає постійний потік будівельного матеріалу м'язам, при чому робить це тривалий час.

Популярні товари