Інформація
Пошук

Протеїн

-17 %
Акція
Nosorog Whey айс крім, 1 кг
2

832 грн. 693 грн.

-17 %
Акція
Nosorog Whey бісквіт, 1 кг
1

832 грн. 693 грн.

-17 %
Акція
Nosorog Whey банановий, 1 кг
1

832 грн. 693 грн.

-17 %
Акція
Nosorog Whey дика вишня, 1 кг
0

832 грн. 693 грн.

-17 %
Акція
Nosorog Whey натуральний, 1 кг
1

832 грн. 693 грн.

-17 %
Акція
Nosorog Whey тоффі-карамель, 1 кг
0

832 грн. 693 грн.

-17 %
Акція
Nosorog Whey шоколадний, 1 кг
9

832 грн. 693 грн.

Nosorog Egg Albumin шоколадний, 900 грам
1

1 036 грн.

Nosorog Hemp Protein натуральний, 400 грам
0

438 грн.

Nosorog Micellar Casein ваніль, 700 грам
1

800 грн.

Nosorog Micellar Casein натуральний, 700 грам
0

800 грн.

Nosorog Micellar Casein шоколад з вишнею, 700 грам
0

800 грн.

Nosorog Pea Protein Isolate натуральний, 700 грам
0

693 грн.

-14 %
Акція
Nosorog Premium Whey натуральний, 1 кг
0

905 грн. 780 грн.

Nosorog Ultra Formula банановий, 1 кг
2

959 грн.

Nosorog Ultra Formula ваніль, 1 кг
0

959 грн.

Nosorog Ultra Formula шоколадний, 1 кг
4

959 грн.

-17 %
Акція
Nosorog Whey полуниця, 1 кг
2

832 грн. 693 грн.

Nosorog Egg Albumin натуральний, 1 кг
2

1 151 грн.

Nosorog Pea Protein Isolate тофі, 700 грам
0

693 грн.

Показано з 1 по 20 із 31 (всього сторінок: 2)

Протеїн

Протеїн - ефективний імуномодулятор або чим корисний білок?

З дня винаходу порошкової форми білка минуло майже століття. Але, до сих пір поширений міф, що протеїн Київ шкідливий для людського організму. Шкода для людини від протеїну можлива лише в передозуванні ним. Щоб цього не сталося, прочитайте всю статтю. Ми розповімо які купити протеїни, опишемо різновиди, переваги та особливості. А ще, ви дізнаєтеся де можна купити протеїн в Києві за оптимальними цінами. Ця стаття буде корисна новачкам в спорті і досвідченим ЗСЖнікам.

Український протеїн, все що ви ще не встигли про нього дізнатися

Отже, протеїн - концентрований білок, видобутий з конкретних продуктів методом фільтрації та очищення від інших мікроелементів. Розглянемо 5 важливих аспектів застосування поліпептиду як спортивного харчування.

Протеїн: просте керівництво для початківців

Поліпептиди впливають на рівень здоров'я людини. Недолік або надлишок білка можуть спровокувати ряд серйозних захворювань. Уникнути цього, можна урізноманітнивши своє харчування стравами з високим вмістом білка: куряче м'ясо, молочні продукти, сою, яйця та ін. Однак, в ста грамах м'яса, ви не отримаєте добову дозу білка. Зцього слідує, що перебір на столі цих продуктів не тільки наситить ваш організм білком, а й призведе до зайвої ваги, що вкрай небажано, особливо якщо ви вирішили зайнятися спортом. Продаж протеїнів популярна з двох причин:

  • зниження ваги;
  • нарощування мускулатури.

Білкова дієта вкрай результативна при схудненні тіла. Протеїн - спортивне харчування, легке до засвоєння. Воно захищає м'язову тканину і зберігає корисні мікроелементи в організмі. Причина цього - високий тепловий ефект їжі (TEF).

Протеїн купити можна в вигляді міксів. Вони зміцнюють м'язову тканину і сприяють її зростанню. Але, цей прийом ефективний тільки в парі з тренуваннями. Анаболічне вікно - період відновлення організму після силового навантаження дорівнює двом годинам. А значить, саме в цьому проміжку бажано прийняти потрібний обсяг білка для збільшення м'язової маси тіла.

Як вибрати протеїн для зростання м'язової маси

Щоб купити протеїн в Україні, важливо знати, що білок складається з амінокислот, що відповідають за синтез м'язової тканини і формують еритроцити. Дозоване застосування білка сприятливо впливає на здоров'я волосся, шкіри, нігтів і сприяє зміцненню імунної системи. Існує кілька видів концентрованого білка в порошковому вигляді. Для росту м'язової маси тіла підійде будь-яке застосування протеїну з перерахованих вище, якщо врахувати коректне дозування і час прийому. Важливо розуміти, що якщо недорогий протеїн купити, він не забезпечить повноцінне харчування. Тому, перш ніж приступати до білкової дієти, варто налагодити харчування розрахувавши добову кількість споживання всіх корисних макро- і мікроелементів.

Денатурація протеїну або як перевірити протеїн на якість

Деякі недобросовісні виробники виготовляють спортивний протеїн з великим додаванням мальтодекстрину. Цей полісахарид виготовляється з різних видів крохмалю. Прийом змішаного протеїну з мальтодекстрином навряд чи викличе очікуваний ефект в наборі м'язової маси тіла. Але, з'ясувати чи є в супер протеїні інші домішки досить просто.

Спосіб № 1 - лабораторний аналіз білка на амінокислотний профіль. За допомогою спеціального обладнання проводиться аналіз загальної кількості амінокислот у білку. Цей спосіб аналізу є показником його якості. Спосіб № 2 - крапля йоду на протеїновий порошок. Хороший протеїн за частку секунди вбере в себе рідину і придбає світло-коричневе забарвлення. Якщо забарвлення порошку з коричневого зміниться на чорний, значить в протеїні доданий крохмаль. Спосіб № 3 - Розглядаючи денатурацію білка в окропі як один із способів перевірки його якості, слід враховувати, що гідролізати, ізоляти, комплексні амінокислоти, окремі види рослинного протеїну можуть не вступати в реакцію з окропом або ж повністю в ньому розчинитися. А значить довіряти такому способу перевірки не варто. А звичайний концентрат повинен денатурувати 1 до 4, тобто згорнулася маси буде приблизно в 4 рази більше.

При виборі протеїну важливо відзначити оформлення упаковки. На ній повинні бути всі необхідні маркери якості і докладний опис складу продукту. Український бренд Носоріг пропонує своїм покупцям тільки якісний натуральний продукт. Тут ціна протеїну найпривабливіша для клієнтів. Важливий нюанс, піддавати подібної перевірки слід тільки порошки без смакових добавок, так як, вони можуть випасти в осад, ввівши вас в оману про якість продукту.

Який вибрати протеїн в Україні?

Є 5 видів спортивних протеїнів. Розглянемо кожен тип окремо. Інтернет-магазин протеїнів в Україні пропонує їх купити за прийнятними цінами.

  • Сироватковий протеїн отримують шляхом фільтрації та пастеризації молока. Цей протеїн, ціна якого знаходиться в середньому сегменті вартості протеїн харчування, є найпоширенішим серед прихильників ЗСЖ. Вміст білка в ньому близько 70%, залишок, вугілліводи і лактоза. Сироватковий ізолят - очищений від лактози білок, що в рази прискорює процес його засвоєння в організмі. Звідси і підвищена його вартість. Гідролізат є найдорожчим варіантом білкового порошку. Зруйновані білкові молекули дозволяють засвоюватися амінокислотам максимально швидко.
  • Рослинний протеїн - це альфа-амінокислотне з'єднання рослинного походження. Соя, конопля, рис, овес, соняшник і зелена водорість «спіруліна», ті продукти, які використовуються для отримання білка. Особливу популярність рослинні протеїни мають серед веганів.
  • Яєчний протеїн. Альбумін, що отримується з яєчного білка має властивість швидкого засвоєння.
  • Казеїновий протеїн вживається під час схуднення або так званої «сушки» тіла. Кальцій казеїнат досить повільно засвоюється в організмі, а значить здатний надовго заглушати почуття голоду.
  • Колагеновий протеїн благотворно впливає на структуру і зовнішній вигляд шкіри і зв'язок організму людини. Але, переважно його приймають в комплексі з іншими типами протеїнів.

Види протеїну і порівняння вартості

Щоб потрібний протеїн білок купити в нашому інтернет-магазині, ознайомтеся з порівняльною таблицею вартості протеїнів.

Сироватковий протеїн
min. 385 грн. max. 530 грн.
Рослинний протеїн
min. 238 грн. max. 414 грн.
Казеїновий протеїн
394 грн.
Яєчний протеїн
530 грн.
Комплексний протеїн (багатокомпонентний)456 грн.

Як видно, на протеїн ціна в Україні, особливо в інтернет-магазині «Носоріг» є досить недорогою. Наші менеджери щодня готові допомогти вам купити за низькими цінами необхідний продукт. Замовити протеїн на нашому сайті дуже просто - в один клік. Ми дбаємо про своїх клієнтів, тому часто надаємо приємні бонуси і знижки. Відгуки про нас на нашій сторінці Google, говорять про те, що ми працюємо в правильному напрямку, забезпечуючи своїх покупців здоровим харчуванням. А в пошуковому рейтингу наш сайт в ТОП-3. Що свідчить про високу якість нашої продукції. «Носоріг» - work hard! Eat healthy!Популярні товари